Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.14 0 0 1618
Gyárfás Tamás:"Egy sportvezető alkalmasságának ...nem lehet az egyedüli fokmérője,hogy az ellenörzéseken hányan buknak meg"- Gyárfás úr magyarázkodása  Naphegynek.
nemmondod Creative Commons License 2008.01.09 0 0 1616

Levezetésnek hívják.

Egyénként meg eredményesen manipuláltak, azok akik azt akarták, hogy ne idnuljon Pekingben.

Előzmény: Törölt nick (1613)
Dr. Máris Creative Commons License 2008.01.09 0 0 1615

Milyen szerencse, hogy Te itt vagy és frankón megmondod, hogy mit is kell tennie egy Olimpiai bajnoknak.

 

Előzmény: Törölt nick (1613)
Dr. Máris Creative Commons License 2008.01.09 0 0 1614

Na most akkor, hogy is van a dolog okoska?

Kovács nem vonult vissza, de akkor most két évre eltiltják?

Vagy mégsem? Vagy Gyárfás lemond? Vagy nem mond le?

És akkor most Gyárfást nem mosdatják ki? Vagy már kimosdatták, csak nem vettük észre?

És akkor most ki fog könnyezni a Tv-ben?

 

Előzmény: mantissza (1606)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.09 0 0 1613

Szegény Ági már régóta nem tudja,hogy mit is kellene csinálnia.

Olimpiai bajnokként, amerikai egyetemi diplomával a zsebében bújkál Gyárfásék fenekében,és bohóckodik nem túl nagy sportértékű viadalokon.

Mindenek előtt kellene mellé egy jó és becsületes pszichológus,aki kiszabadítaná az úszó maffia markából és elindítaná egy békés,nyugodt polgári életben -mint ahogy elindult Egér is.

Van olyan sikeres úszónk, aki alaposan bekattant-csak nehogy Ági is erre a sorsra jusson.

Indulni akar a júniusi magyar bajnokságon. MI a fenének?

 

 

Eleon Nóra Creative Commons License 2008.01.09 0 0 1611
Látom, téged érdekel is nagyon.
Előzmény: mantissza (1610)
mantissza Creative Commons License 2008.01.09 0 0 1610
Jaj Istenem! Ez az egész egy píár fogás Kovács további érdeklődési topon tartására?
Előzmény: Dr. Máris (1608)
mantissza Creative Commons License 2008.01.09 0 0 1609
Férjhez megy Amerikában, oda is költözik és amerikai színekben kíván az olimpián indulni?
Dr. Máris Creative Commons License 2008.01.09 0 0 1608

Rövidhír: Kovács Ági cáfolta visszavonulását!
Népszabadság
2008-01-09 09:05


Az úszó "fontos, a pályafutását alapvetően befolyásoló hírt jelent be" szerdai sajtótájékoztatóján, de hogy mit, az még titok.hirdetés
 
 
Cáfolta visszavonulását Kovács Ágnes. Az olimpiai, világ- és Európa-bajnok úszónő a Klubrádiónak nyilatkozott. 

Kovács tagadta azt is, hogy már a 2008-as pekingi olimpián sem vesz részt.

Azt is elmondta, hogy fontos, a pályafutását alapvetően befolyásoló hírt jelent be szerdai sajtótájékoztatóján. Hogy pontosan mit, azt csak délután árulja el.

Szinte minden napilap címlapon foglalkozik azzal, hogy az olimpiai és világbajnok úszó, Kovács Ágnes szerdán bejelenti, hogy visszavonul az aktív sporttól. A lapok gyakorlatilag kész tényként közlik: az úszó már nem indul a pekingi olimpián. A hírt eredetileg az Index közölte.

Kovács Ágnes Sydneyben olimpiai bajnok volt, nyert két világbajnokságot és öt Eb-t mellúszásban. A múlt év végén "mintavételi problémák" miatt doppingvétséggel gyanúsították meg, ám később felmentették.

 

 



 
 
 

Előzmény: mantissza (1603)
mantissza Creative Commons License 2008.01.08 0 0 1607
A WADA időközben visszavonult versenyzőt nem büntethet, az ügy így véglegesen lezáródik. De kérdem én, milyen áron?
Előzmény: incitatus (1605)
mantissza Creative Commons License 2008.01.08 0 0 1606
Az valóban minősíti az illetőt, aki a két színjátékot folytatót, alakoskodót védelmébe veszi. Nyilvánvalóan Gyárfás pontosan tudta, hogy nagy igyekezete ellenére is az lesz a dal vége, hogy vagy két évre eltiltják a versenyzőjét (hogyan magyarázná meg a közvéleménynek? Szvsz sehogy), vagy a döntés előtt vissza kell vonultatni a versenyzőjét. Itt az utóbbi áll fenn, a színjáték meg abban áll, hogy ma bejelentették, hogy holnap majd sajtótájékoztatón elmondja az okokat is. Kérdezem: miért? Holnapig netán Gy. (megint) megírja neki? Lesznek megint tévékönnyek? Netán hirtelen bejelenti a versenyző, hogy gyereket vár? A színjáték szvsz Gyárfás kimosdatásáért folyik -- még mindig.
incitatus Creative Commons License 2008.01.08 0 0 1605
A doppingvétség (az aláírás) megtörtént, eddig is nyilvánvaló volt. Az, hogy a körülmények figyelembevételével ezt hogy büntették, tudjuk.

Arra, hogy Ági akkor valójában doppingolt-e, elsősorban az ellenőrzés hibájából nem derült fény, és már nem is fog.

Az, hogy a Wada büntethet-e, az számomra továbbra is kérdéses, de ez végül is érdektelen.

Az, hogy ki minek örül, minősít.
Előzmény: mantissza (1603)
mutymurutty Creative Commons License 2008.01.08 0 0 1604

Szvsz nem így kellett volna visszavonulni!

1. doppingügy

2. kimosdatták

3. tökutolsó az origo legszebb élsportolónő-szavazáson (0,5%-kal)

4. nyilván egy füles hatására, nyomásra, január 8-án hirtelen
úgy gondolta, befejezi...
mantissza Creative Commons License 2008.01.08 0 0 1603
Csúfos befejezés!

Sportberkekben a szakemberek már hetek óta tudni vélték, hogy ez lesz a vége: mielőtt elmeszelné őt két évre a WADA, visszavonuul, így nem büntethető.

Ez megerősíti bennem a feltevést, hogy igenis doppingvétséget követett el Kovács Ágnes.

Miért kellett akkor (nyilván Gyárfás unszolására) erőltetni a debreceni rövidpályás eb-en való indulást? Gyárfás egy éven belüli harmadik (Schmitt, fociEB, Kovács Á) nagy veresége ez a visszavonulás!
frimi Creative Commons License 2007.12.19 0 0 1602

Az 1585.-re csak-csak nem reagáltál... hahaha! 

Frimi 

Előzmény: Evicke (1589)
Dr. Máris Creative Commons License 2007.12.19 0 0 1601

"ne röhögtess már. :-/ "

 

Ha ezen Te ezen röhögsz akkor nálad valami nincs rendben.

 

 

"1. nem vagyok Ági"

 

Tényleg nem. És szerencsére nem.

 

 

"2. nem vagyok doppingellenőr"

 

Pedig ilyen szar doppingellenőrnek biztos megfelelnél.

 

 

"ezen kívül nem én állítottam, hanem Kolláth. ja, és K. sem vagyok. "

 

Tehát amit a Kolláth állít az a frankó. Még akkor is ha hozzád hasomlóan Ő sem volt ott.

 

 

"úgyhogy sztem fordulj a kérdéseddel a fentiekhez."

 

Nem a fentiek irogatnak ebbe a topicba hanem sajnos Te, ezért fordultam hozzád. De most már rájöttem, hogy felesleges volt.

 

 

 

Előzmény: Evicke (1599)
incitatus Creative Commons License 2007.12.19 0 0 1600
Kolláth sem volt ott.
Előzmény: Evicke (1592)
Evicke Creative Commons License 2007.12.19 0 0 1599

ne röhögtess már. :-/

1. nem vagyok Ági

2. nem vagyok doppingellenőr

 

ezen kívül nem én állítottam, hanem Kolláth. ja, és K. sem vagyok.

úgyhogy sztem fordulj a kérdéseddel a fentiekhez.

Előzmény: Dr. Máris (1597)
Dr. Máris Creative Commons License 2007.12.19 0 0 1598

Inkább szomorú.

 

Előzmény: Evicke (1596)
Dr. Máris Creative Commons License 2007.12.19 0 0 1597

Miután ezt Te írtad: -

 

"ha Ági nem osztotta meg az ellenőrökkel, hogy el kell mennie és hogy hova, nem kérte, hogy kísérjék el, akkor ugyan minek kísérgették volna??? "

 

- ezért Tőled kérdezem.

 

 

 

 

Előzmény: Evicke (1595)
Evicke Creative Commons License 2007.12.19 0 0 1596
haha, de vicces.
Előzmény: Dr. Máris (1594)
Evicke Creative Commons License 2007.12.19 0 0 1595

ezt tőlem kérdezed?

Előzmény: Dr. Máris (1593)
Dr. Máris Creative Commons License 2007.12.19 0 0 1594

Ha Evickén múlik, akkor bűnös és felakasztják.

 

Előzmény: Törölt nick (1590)
Dr. Máris Creative Commons License 2007.12.19 0 0 1593

Tegyük fel, hogy úgy van ahogy állítod. Tehát nem kérte, hogy kísérjék el.

 

De akkor az ellenőrök mi büdös francért nem alkalmazták a nemzetközi mintavételi szabvány idevonatkozó paragrafusát?

 

 

 

Előzmény: Evicke (1592)
Evicke Creative Commons License 2007.12.19 0 0 1592

Kolláth szerint nem mondta el és nem kérte, hogy kísérjék el és stb. stb.

akkor most ki mond igazat? :-)

te ott voltál?

Előzmény: Eleon Nóra (1591)
Eleon Nóra Creative Commons License 2007.12.19 0 0 1591
Miért? Nem osztotta meg? Nem tudták, hogy el kell mennie?
Ott voltál?
Előzmény: Evicke (1589)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.19 0 0 1590

Tamáskodom. Ági ártatlan.Hisz mindenki boldog.Mindenki ünnepel.

Vagy nem úszta még meg?

Tamáskodom.(De nem gyárfástamáskodom)

Ági akkor megúszta-e vagy sem? Van-e olyan jó úszó,hogy megússzon ilyet? Hihihi.

Ruza Józsi  bácsi mindent megtett. Kapott ő is aranyérmet. Akkor minden rendben van már,vagy még nem?

Evicke Creative Commons License 2007.12.18 0 0 1589

ne suhantam el semmi mellett, minden nekem szóló hsz-re válaszoltam.

 

ha Ági nem osztotta meg az ellenőrökkel, hogy el kell mennie és hogy hova, nem kérte, hogy kísérjék el, akkor ugyan minek kísérgették volna??? egyszerűen nem adott elég mintát, nem is kért vizet, hogy adhasson, vagyis nem működött együtt, ehelyett aláírta azt a doppingmegtagadásos papírt. szvsz ezek után meg is érdemli, amit kap. ennyi.

 

de várjuk már ki a VADA vizsgálatának az eredményét, addig tök felesleges itt találgatni.

Előzmény: Lacanist (1587)
Lacanist Creative Commons License 2007.12.11 0 0 1588
Javítva:

Ha elfogadod, akkor szerinted az eljárás cuzammen kifogásolható volt, vagy sem?

Előzmény: Lacanist (1587)
Lacanist Creative Commons License 2007.12.11 0 0 1587

Evicke: ha már egy vidra fürgeségével suhansz el a neked nem tetsző hozzászólások mellett, ajánlom Dr. Máris 1543-as hsz-ét figyelmedbe. Vedd úgy, hogy újra felteszem az ott lévő kérdéseket. Megerőltető lenne válaszolni is rájuk?

 

És két egyéb kérdés:

 

Efogadod-e, h a nemzetközi mintavételi szabvány 5.4.4 paragrafusában leírtakat az ellenőrök figyelmen kívül hagyták/nem tartották be?

 

Ha nem fogadod el, miért nem?

 

(Arra hivatkozni, h nem volt elég infojuk, nem ér, mert ha a sportolótól nem is, az edzőtől megtudhatták, milyen program lesz, ahová kísérő kell, másrészt ha a pont alapján biztosítaniuk kell megfelelő kísérőt egy eseményre, akkor ehhez hozzátartozik az efelől való tájékozódás is.)

 

Ha elfogadod, akkor szerinted az eljárásban cuzammen kifogásolható, vagy sem?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!