Keresés

Részletes keresés

balogb Creative Commons License 2013.01.25 0 0 11

www.metalcut.hu - Lézervágás, fémmegmunkálás.

Soká Creative Commons License 2009.12.08 0 0 10
És gondolom, bp-i kellene...
Most nevetni fogsz, de lehet, hogy guberáló hajléktalanokat kellene megkérdezni :)
Én a Jászberényi úton látom őket gyakran...
Előzmény: halaloszto (-)
AzHofi Creative Commons License 2009.11.03 0 0 9
Felhozandusz... :-)
Napsugár4 Creative Commons License 2009.09.19 0 0 8
í
halaloszto Creative Commons License 2008.01.09 0 0 7
Es ezek kozul melyiknel jartal? Melyik az, ahol szivesen fogadnak nezelodo civileket?

vajk
Előzmény: Törölt nick (6)
Ficium Creative Commons License 2007.12.25 0 0 5
Sziasztok,
Ez engem is érdekel, kérlek nyomassátok az infót! :)
Köszönöm!
Péter az állat Creative Commons License 2007.11.11 0 0 4
Vesznek, de gombokért.

Pontosan nemtom mennyi az éppen aktuális ár, de hozzávetőleg kilójáért most is annyit fizetnek, mint mikor boldogult gyermekkoromban arra hajtottunk, hogy a kengyelfutó gyalogkakukk örs legyen az úttöröcsapat leg hatékonyabb papírgyűjtöje. Csak azúta eltelt már majd' 25 év, meg néhány nagyobb infláció.

De ha valakit ez nem riaszt vissza, akkor (ha még megvan) van átvevő A Baross u.-ban, és asszem Asbóth u.-ban, de kint az Akna utcában a a nagykereskedőnél a háromszorosát is megadják, ami a jó multkor (jó három éve körül) akár a kemény 6 forintot is elérte kilónként.
Előzmény: Axióma (3)
Axióma Creative Commons License 2007.11.10 0 0 3
Felig off, de papirt vesznek meg at valahol? Ingyen helyet tudok, most azert kerdes hogy vkit meggyozzek, inkabb ujrahasznositassa, mint elegesse... az ossznepileg nezve olyan pazarlas, sokadresz energia jon vissza a befektetetthez kepest.
Péter az állat Creative Commons License 2007.11.09 0 0 2
IX Máriássy u. Majdnem a Soroksári útnál, a vágóhíd egyik oldalbejáratánál. Nem merném letenni a nagyesküt de úgy tudom ők adnak is el. Viszont sajnos csak pici telep, és ennek megfelelően egyszerre kevés anyag van bent, így a választék sem nagy, de azért vannak jó dolgok. Én a multkor egy komplett kondigépet hoztam tőlük.
Előzmény: halaloszto (-)
halaloszto Creative Commons License 2007.11.09 0 0 1
Akkor nyomassad!!!
Előzmény: bindera (0)
bindera Creative Commons License 2007.11.09 0 0 0
nem 0 helyet tud0k
halaloszto Creative Commons License 2007.11.09 0 0 topiknyitó
En meg sohasem voltam ilyen helyen valogatni/kutakodni, de azt hiszem tetszene. Jo lenne minel tobb cim/nyitvatartas.

vajk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!