Keresés

Részletes keresés

Soltaire Creative Commons License 2009.03.01 0 0 29
Nem lett fizetős, de már 2 napja áll megint. :)
Előzmény: kábelbúvár (28)
kábelbúvár Creative Commons License 2007.11.15 0 0 28

Fizetős lesz.

HVG

exlexman Creative Commons License 2007.11.03 0 0 27
Aki beszél, óhatatlanul is mondhat olyat main mások mosolyognak! Ám nem mindenki tart mindent poénnak! :) :)
Előzmény: Euloalius (15)
Marklar T ie Creative Commons License 2007.11.03 0 0 26

Amúgy ez a Nemzet B. Hiv akar lenni? :)

Előzmény: Törölt nick (24)
Marklar T ie Creative Commons License 2007.11.03 0 0 25
Hmmm:)
Előzmény: Törölt nick (24)
Marklar T ie Creative Commons License 2007.11.03 0 0 23

Most már, ha akadozva is, de megyeget:)

Amúgy így 36 éves fejjel nem vágom, hogy az ilyen ingyenes oldalakon mi az oriási biznisz?

Megsugná valaki? :)

Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.03 0 0 22
Ez nekem régi fájó pontom, hogy azt a topikot én nyitottam, és Bosco-nak pont aznap jutott eszébe ugyanarról topikot nyitni, a moderák meg valamiért a később nyílt topikba vonták a korábban nyíltat. De nézd meg, a topiknyitó máig az enyém Bosco topikjában.

Bübübüü! :)
Előzmény: exlexman (5)
ZöPö Creative Commons License 2007.11.03 0 0 21
Oh yeah. Éppen megy.
Előzmény: Tombolda (20)
Tombolda Creative Commons License 2007.11.03 0 0 20

Konkrétan most éppen jó.

Takoca_ Creative Commons License 2007.11.03 0 0 19
csak szólok: megint megye

egyébként nem értem hogy miért kell minden szarról topikot nyitni


+1 vagy csináltak valamit a sárcok, vagy csak még alig van bent user de most olyan elképesztően gyors, hogy az már szint hihetettlen!!
Előzmény: exlexman (-)
vandálbandi Creative Commons License 2007.11.03 0 0 18

Tegnap leállt, azaz nem indult a kocsim. Ma nem működik a lift a házban az is leállt! Mért pont az iWiW- ne állna le néha?

Arra kell ügyelnünk, hogy a szívünk le ne álljon, mert akkor már nem követhetjük, hogy mi, mikor, miért áll le!

Törölt nick Creative Commons License 2007.11.03 0 0 17
nem matut az, inkább egy kétlábú teknősbéka, és az a két kis kacska lába se átlósan van
Előzmény: exlexman (-)
Euloalius Creative Commons License 2007.11.03 0 0 15
Érdekesm az előbb még hogy felháborodtál, hogy mások csak azért írnak, hogy növeljék a hozzászólásaik számát. Ennyire gyorsan azért ne csinálj bohócot magadból. :-P
Előzmény: exlexman (8)
agyprotko Creative Commons License 2007.11.03 0 0 14

Úúúgy áll...,csak úgy csüng! :-)

Bosco Creative Commons License 2007.11.03 0 0 13
Nagyon szívesen, máskor is :D
Előzmény: exlexman (12)
exlexman Creative Commons License 2007.11.03 0 0 12
Nyugtáztam, és ebben igazad is van! :) Köszönöm szépen kedves válaszod!
Előzmény: Bosco (11)
Bosco Creative Commons License 2007.11.03 0 0 11
Arra céloztam, h van iwiw topic 22ezer bejegyzéssel.
Előzmény: exlexman (5)
exlexman Creative Commons License 2007.11.03 0 0 10
Azok akik a pénzt felvtték ezért, azok örülnek, azok akik megvették meg szintén! A userek meg le vannak .....va mert a pénz jönni fog igy is! A hirdetések termelnek ,a jó emberek meg hááát elbaltázzák amit el lehet! Sajnos igazságod lészen ám ez ebben az esetben is néhányunkon kívül, aligha érdekel bárkit is!
Előzmény: Törölt nick (9)
exlexman Creative Commons License 2007.11.03 0 0 8
:)
Előzmény: Csokis (6)
vilzon Creative Commons License 2007.11.03 0 0 7
Legalább tudom, hogy nem én vagy a gépem a balfék.
Előzmény: Bosco (3)
Csokis Creative Commons License 2007.11.03 0 0 6
Azt azért ne felejtsük el, hogy az a bizonyos multi a pósta(sic!), semmi más. Ahogy itt nálunk a cégnél mondani szokás: "Ilyen helyre ilyen kell, különb helyre különb kell."
Előzmény: exlexman (4)
exlexman Creative Commons License 2007.11.03 0 0 5
Tudod Bosco, 21ezer bejegyzéssel, lehet hogy én sem mentem volna el egy olyan topic mellett, ahol 7 szóban és egy sorban növelhetem a bejegyzéseim számát +1-el! :) Sebaj, legyen igazad! Kérünk majd tanácsot, mire nyissunk topicot! Köszi előre is! :)
Előzmény: Bosco (3)
exlexman Creative Commons License 2007.11.03 0 0 4
Nem idegességből fogalmazódott meg bennem, csak hát szokatlan ez számomra!
Azt gondolná az ember, a multi cég biztonságos háttere ezt nem engedheti meg!

A költözés cécója, milliós gépek, rendőri kiséret a megvédendő adatbázishoz!

Erre itt a cécó valós oldala: bedőlhet a csúcs technológia is! Magam részéről alig járok oda az IWIW-re ám egy barátom küldött egy linket és egy iwiw-es link volt! Hát ezt biztos most nem nézem meg. :)
Előzmény: Törölt nick (1)
Bosco Creative Commons License 2007.11.03 0 0 3
Ezért nagyon fontos volt új topicot nyitni.
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.03 0 0 2
nulla iwiw
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.03 0 0 1
Kedves Exlexman!


Most vetted csak észre??? Tudod, hogy hányszor nem elérhető??? Vagy nem lehet keresni, vagy csak egyes szolgáltatásai akadtak le. :) Drága barátom. Semmi sem tökéletes, amit emberek csinálnak.

Nyugodj meg, 1-2-re menni fog újra.
hour Creative Commons License 2007.11.03 0 0 0
jaja, ma 0-szor tudtam belépni!
exlexman Creative Commons License 2007.11.03 0 0 topiknyitó
Micsoda világ ez ahol már az IWIW is le tud állni! Zárt rendszer, biztonságos kapcsolat és ime, lehetséges an agy mamutot is elboritani! Vagy még sem? Mi lehet az oka, mi miért történt? Ha tudod, vagy azt hiszed, hogy tudod, osztogasd meg velünk is az infódat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!