Keresés

Részletes keresés

syssy48 Creative Commons License 2013.11.04 0 0 40

Néztem az adatlapodon megnézhetem e a képeidet, de a link nem válaszol:) Egyébként végül is milyen gépet vettél? Néztem a hozzászólásaid képeit, nekem tetszenek, de keveset tettél fel fórumra. Nincs albumod?

Előzmény: bandita39 (38)
syssy48 Creative Commons License 2013.11.04 0 0 39

Köszönöm:):):) A Sony dsc 300hx-es gépemmel a legsikerültebb képek, pedig kézből készültek:D

Előzmény: bandita39 (38)
bandita39 Creative Commons License 2013.11.04 0 0 38

Határozottan Szép képek Grat milyen obival készültek .

Előzmény: syssy48 (36)
syssy48 Creative Commons License 2013.11.04 0 0 37
Előzmény: syssy48 (36)
syssy48 Creative Commons License 2013.10.18 0 0 36

Kérek szépen őszinte véleményt, most tanulom a fotózás rejtelmeit:)

 

http://www.flickr.com/photos/105637953@N02/sets/72157636634194966/ 

 

tempel Creative Commons License 2012.12.09 0 0 35
A Holdon látható fekete pacni, az előtte elhaladó ISS űrállomás.Üdv.
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.09 0 0 34

manitounickfree Creative Commons License 2011.06.16 0 0 33

így sikerült :

 

1

2

3

 

gy53 Creative Commons License 2011.06.16 0 0 32

Ehun-e

Előzmény: foveon (30)
Kapafej-TRS Creative Commons License 2011.06.16 0 0 31

Néhány kezdetleges képet gyártottam róla :)

 

Előzmény: foveon (30)
foveon Creative Commons License 2011.06.16 0 0 30

haho! a tegnapi fogyirol sehol semmi?

 

Slijepac Most Creative Commons License 2011.03.06 0 0 29
udmurtuguru Creative Commons License 2011.02.19 0 0 28

Jó regvelt!

NGabor Creative Commons License 2009.10.04 0 0 27
másik Hód
MLaca Creative Commons License 2007.12.10 0 0 25
..ilyen például a köd..
Előzmény: MLaca (24)
MLaca Creative Commons License 2007.11.24 0 0 24
igen, elég sok légköri tényező van, ami tönkre teheti a jó kép utáni álmot.
Előzmény: krezidiesel (23)
krezidiesel Creative Commons License 2007.11.24 0 0 23

Én is próbálkoztam, de nekem csak egy régi Canon 100-300/5,6L-em vana 400d-vel.

Ezt még szeptemberben fotóztam, de azóta se sikerült ilyen jól lefényképeznem.

Jól tippelek, hogy a párássság, vagy a légkör szennyezettsége nagyon sokat befolyásol?

MLaca Creative Commons License 2007.11.08 0 0 22
hát, rendes obival elég nehéz holdat fotózni, mert milliókba kerül egy 600 mm-es obi, s az is még csirke gyútávban. teliholdat FF géppel 1500 mm-től érdemes fotózgatni. aki szereti a kihívásokat csináljon mozaik képet a holdról! első lépésben elég egy háromlépcsős kép - én még nem próbáltam, mert ahhoz jól jön egy óramű.
Előzmény: -pocc- (21)
-pocc- Creative Commons License 2007.11.08 0 0 21
Meg sem közelíti a tieidet .  A második az szuper !
Előzmény: MLaca (20)
MLaca Creative Commons License 2007.11.06 0 0 20
klassz, talán egy picit túlexponált.
Előzmény: -pocc- (19)
-pocc- Creative Commons License 2007.11.06 0 0 19

 

 

  Canon 30D  C.100-400 Is USM

 

 

MLaca Creative Commons License 2007.11.06 0 0 18
teljesen egészséges vagyok!
Előzmény: Ahmet (17)
Ahmet Creative Commons License 2007.11.06 0 0 17
Meggyógyítsalak?
Előzmény: MLaca (16)
MLaca Creative Commons License 2007.11.06 0 0 16
hát ezt, látod, nem tudom, mert én antialkesz vagyok.
Előzmény: Ahmet (15)
Ahmet Creative Commons License 2007.11.06 0 0 15
Kegyetlenül forog a Föld, az ég, minden. Ha iszok, tisztán érzem.
Előzmény: MLaca (14)
MLaca Creative Commons License 2007.11.05 0 0 14
gondolj bele, 3500 mm-es gyútávon hogy rombol a mocsok! :)
Előzmény: Ahmet (12)
Ahmet Creative Commons License 2007.11.05 0 0 13
Ez meg az a pillanat, mikor kilép az árnyékból:
http://fotobolondok.hu/fotoalbum/displayimage.php?pos=-1305
Előzmény: Ahmet (9)
Ahmet Creative Commons License 2007.11.05 0 0 12
Azért is írtam, hogy kevés volt a kombó. Holdfogyatkozáskor készült, mikor a teljes árnyékban csak a Föld légkörének szórt vörös fénye érte a holdat, így az effektív f11 és az ISO 1600 is 1,6 sec záridőt adott, ami 800 mm mellett (cropos vázon) már szép bemozdulást adott. Amikor először fotóztam 800-on a Holdat, azt hittem, hogy a gyengusz állvány bólint, olyan sebességgel rombolt felfelé a kis szemét. : )
Előzmény: MLaca (10)
tigrisss Creative Commons License 2007.11.05 0 0 11
Sigma 170-500
MLaca Creative Commons License 2007.11.05 0 0 10
nem vackok ezek, az első tetszik. a második picit bemozdult, de megesik.
Előzmény: Ahmet (9)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!