Nekem ez a beállítás vált vált be: Állványról 10mp-es késleltetéssel, stabilizátor kikapcsolva, manuális fókusz (maxtól egy kicsit vissza), fehér egyensúly autó, intelligens expozíció standard-on. ISO100, 1/100, F 2,8, 86,4mm (sajnos csak ennyi a max)
Utómunkával és kicsit nagyobb méretben egész jókat lehetne kihozni belőlük.
Még a Sony is sokkal nagyobb tudású és modernebb az enyémnél. 20Mpix és 50x zoom nagyon sokat számít a 12Mpix és 18x zoommal szemben. Ebből ezt sikerült kihoznom, ha jobban értenék hozzá lehet többet is lehetne.
Nem, még nem, sajnos kézből nem tudok éles képet csinálni vele, így sem az igazi, de azért elviselhető. Simán vette a Mars bolygót is, de kinagyítva már nem jó:) Még csak most kezdtem használni. Majd.........:)