Részletes keresés
Nem, még nem, sajnos kézből nem tudok éles képet csinálni vele, így sem az igazi, de azért elviselhető. Simán vette a Mars bolygót is, de kinagyítva már nem jó:) Még csak most kezdtem használni. Majd.........:)
Egész jó ezzel a tükrössel,madár,állat fotózásra nem próbáltad esetleg?
Sajnos az eredeti kép beillesztése nem sikerült, a nem megjeleníthető oldalból a vissza gombbal lehet kilépni:( bocsánat.
Régen jártunk itt, most pótolom, pár napja végre sikerült háromféleképpen is megörökíteni a majdnemteli holdat.
az első a sony hx 300-zal, a második egy sigma 600 mm tükrössel, a harmadik nikon 70-300-zal készült.
Szombaton egy felhőmentes pillanatban a Bükkből sikerült a Nagy medvét (benne a göncölszekeret) és egy műholdat(?) elkapnom.
Köszi. :)
Hát nekem a tiéd jobban tetszik, ez egy agyonbuherált kép. Én legalább is nem szeretem az ilyet.
Tegnap nagyon lent volt a hold, nem lehetett tiszta képet készíteni. :(
Nem saját képek:
A te felhőd szebb:)
Nem igazán tiszta az ég, de azért kibújt egy kicsit a felhők közül egy fátyol alatt a kedvemért :
már el is tünt, minden sötét:(
Ma esti próbálkozások kézből:
Jók.(a tegnapin nem de a tegnapelőttin volt egy érdekes folt.)
Köszönöm syssy48! Szerintem, a Te fotód is szép éles lett!
Nekem sincs:)
Ma is csináltam de ezen nem volt ott a kis folt ?
Gyönyörű tiszta kép, nálunk rezgett a levegő rendesen.
Na ez érdekes. Kérdezd meg a csillagászat topikban. Vagy az ufoktól:)
Péntek este, én is fotóztam a Holdat, ez lett belőle. Nagyon jó volt a nyugodtság (seeing), kb 8 ra becsültem.
Hold+ mars,és hold Ufóval ?Ma esti.
Két mostani:
(17:35)
akkor az nem pixelhiba :)
grat!
Hold és a Mars
Hátha valaki még nem látta:
Jelen állapotában /D5100, 300mm ekv.450mm; vágva/ :)
koszontem!
szupeer mind!
köszi:)
Hú de jók lettek !
Index Fórumok
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!