Részletes keresés
szupeer mind!
köszi:)
Hú de jók lettek !
Professzionális!
mai félhold
Ez is szuper.
Csak amatőr cuccal , első meglepetésemben :
Nikon d200 , 200mm(ekv.300) , erőse vágva.
ma reggel fotozott valaki profi cuccal? tok jo egyutallas volt.
Ezt a képet kerestem! Köszönöm (a többit is).
A Nemzetközi Űrállomás 1998 novembere óta üzemel, pályamagassága 278 és 460 km között van, tömege 450 ezer kg, 91 perc alatt kerüli meg a földet.
Jelenlegi kiépítése:
Korábbi változatok:
Nem akar reklám lenni, de a 35. hsz is az.
Nem pont erre gondoltam, de ez is csodás, köszönöm :)
ui. szép fogás!
grat a lövésznek:)
parancsolj:
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=129144199&t=9011973
Sziasztok,
láttam pár napja egy fotót, de sehol sem találom. A hold előtt volt látható az űrállomás.
Nincs meg véletlenül ez a kép valakinek?
:) erre képes, és ez mellett mobil is + nem nehéz...
hat, mondjuk ugy saccperkabe azok az epuletek is lehetnek jonehany km-re, de egesz jol behozza oket az az mto1000.
Köszi.
bal oldal, élethűbb szín:)
Tegnapelőtt készültek de nekem nem tetszenek ? Mi a véleményetek.?
Ehhez az objektívhez ennyire jó a kétszerező? Láttam 600 mm-esnél, ott nem volt ilyen tiszta vele a kép, már betorzított egy kicsit.
Gratulálok a sikeres fotóhoz. Nem egyszerű, egy ilyen fotót elkészíteni. Milyen technikával kellet hozzá?
Respect!
http://www.origo.hu/itthon/20140215-ilyen-a-nemzetkozi-urallomas-salgotarjanbol-nezve.html?utm_source=origo-nyito&utm_medium=sec-4&utm_campaign=sec
igen, mint ah oda is írtam.
nem merültem bele vad ill. más fotózásba, csak kipróbáltam.
lehet hülyeség, de úgy vettem észre csak messzi témákra jó, mint pl. hold v áthaladók.
videón 1 vivitar TC /nem 1 csúcsk./ volt fent, ha 1 canon lett volna még szebb lenne...
Nagyon jó,Ez az MTO 1000 orosz tükör obi? Nem gondoltam volna hogy egy tükörobi ilyen minőséget tud.Amúgy csak holdra jó? vagy esetleg madár vad fotózásra is ?egyébként milyen konvertert használtál hozzá ?
Nekem a legjobban a tücsök tetszett:D:D:D
Ez jó. Ez tényleg jó. de betetted a bogarat a csővel. Még jó, hogy nem ma kell döntenem. Ha jól láttam, nem használtál követőt.
MTO1000mm + 2× TC
Nagyon érdekes!
Nekem még sosem jutott eszembe, hogy videózzam a holdat! De ami késik...........:)
Index Fórumok
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!