Nagyon jó,Ez az MTO 1000 orosz tükör obi? Nem gondoltam volna hogy egy tükörobi ilyen minőséget tud.Amúgy csak holdra jó? vagy esetleg madár vad fotózásra is ?egyébként milyen konvertert használtál hozzá ?
300-as tele + 2x konverter. Ez volt az első próbálkozásom, a második snitt indításakor el is tűnt a felhők mögött a Hold.
Vicces volt, mert a sötétben épp adtam neki +1/3 EV korrekciót és abban a pillanatban az LCD erősen bezajosodott, H2-re felugrott az ISO. Először azt hittem, félrenyúltam és valami mást állítottam el - csak utána néztem fel az égre és akkor tűnt fel, hogy alig dereng át a Hold a felhőrétegen, ami elé úszott :)