Keresés

Részletes keresés

Wh11 Creative Commons License 2014.02.19 0 0 238

Nem pont erre gondoltam, de ez is csodás, köszönöm :)

Előzmény: manitounickfree (236)
manitounickfree Creative Commons License 2014.02.18 0 0 237

ui. szép fogás!

grat a lövésznek:)

Előzmény: manitounickfree (236)
manitounickfree Creative Commons License 2014.02.18 0 0 236
Előzmény: Wh11 (235)
Wh11 Creative Commons License 2014.02.18 0 0 235

Sziasztok,

 

láttam pár napja egy fotót, de sehol sem találom. A hold előtt volt látható az űrállomás.

Nincs meg véletlenül ez a kép valakinek?

manitounickfree Creative Commons License 2014.02.17 0 0 234

:) erre képes, és ez mellett mobil is + nem nehéz...

Előzmény: homerx (233)
homerx Creative Commons License 2014.02.17 0 0 233

hat, mondjuk ugy saccperkabe azok az epuletek is lehetnek jonehany km-re, de egesz jol behozza oket az az mto1000.

Előzmény: manitounickfree (225)
bandita39 Creative Commons License 2014.02.16 0 0 232

Köszi.

Előzmény: manitounickfree (231)
manitounickfree Creative Commons License 2014.02.16 0 0 231

bal oldal, élethűbb szín:)

Előzmény: bandita39 (230)
bandita39 Creative Commons License 2014.02.16 0 0 230

Tegnapelőtt készültek de nekem nem tetszenek ? Mi a véleményetek.?

bandita39 Creative Commons License 2014.02.15 0 0 229

Köszi.

Előzmény: manitounickfree (225)
syssy48 Creative Commons License 2014.02.15 0 0 228

Ehhez az objektívhez ennyire jó a kétszerező? Láttam 600 mm-esnél, ott nem volt ilyen tiszta vele a kép, már betorzított egy kicsit.

Előzmény: manitounickfree (225)
tempel Creative Commons License 2014.02.15 0 0 227

Gratulálok a sikeres fotóhoz. Nem egyszerű, egy ilyen fotót elkészíteni. Milyen technikával kellet  hozzá? 

Előzmény: sdert (226)
sdert Creative Commons License 2014.02.15 0 0 226
manitounickfree Creative Commons License 2014.02.08 0 0 225

igen, mint ah oda is írtam.

nem merültem bele vad ill. más fotózásba, csak kipróbáltam.

lehet hülyeség, de úgy vettem észre csak messzi témákra jó, mint pl. hold v áthaladók.

videón 1 vivitar TC /nem 1 csúcsk./ volt fent, ha 1 canon lett volna még szebb lenne...

Előzmény: bandita39 (224)
bandita39 Creative Commons License 2014.02.08 0 0 224

Nagyon jó,Ez az MTO 1000 orosz tükör obi? Nem gondoltam volna hogy egy tükörobi ilyen minőséget tud.Amúgy csak holdra jó? vagy esetleg madár vad fotózásra is ?egyébként milyen konvertert használtál hozzá ?

Előzmény: manitounickfree (222)
syssy48 Creative Commons License 2014.02.08 0 0 223

Nekem a legjobban a tücsök tetszett:D:D:D

Ez jó. Ez tényleg jó. de betetted a bogarat a csővel. Még jó, hogy nem ma kell döntenem. Ha jól láttam, nem használtál követőt.

Előzmény: manitounickfree (222)
manitounickfree Creative Commons License 2014.02.08 0 0 222

MTO1000mm + 2× TC

 

Előzmény: syssy48 (221)
syssy48 Creative Commons License 2014.02.06 0 0 221

Nagyon érdekes!

Nekem még sosem jutott eszembe, hogy videózzam a holdat! De ami késik...........:)

Előzmény: onemoretry (220)
onemoretry Creative Commons License 2014.02.06 0 0 220

Fix

Előzmény: syssy48 (219)
syssy48 Creative Commons License 2014.02.05 0 0 219

Fix tele, vagy zoom?

Előzmény: onemoretry (218)
onemoretry Creative Commons License 2014.02.05 0 0 218

300-as tele + 2x konverter. Ez volt az első próbálkozásom, a második snitt indításakor el is tűnt a felhők mögött a Hold.

Vicces volt, mert a sötétben épp adtam neki +1/3 EV korrekciót és abban a pillanatban az LCD erősen bezajosodott, H2-re felugrott az ISO. Először azt hittem, félrenyúltam és valami mást állítottam el - csak utána néztem fel az égre és akkor tűnt fel, hogy alig dereng át a Hold a felhőrétegen, ami elé úszott :)

 

Előzmény: syssy48 (217)
syssy48 Creative Commons License 2014.02.05 0 0 217

Én kérdeztem! Köszi, erre voltam kiváncsi. Valószinűleg én egy olyan pillanatban exponáltam, amikor ez a mozgás erős volt. Szuper.

Milyen objektívvel csináltad?

Előzmény: onemoretry (216)
onemoretry Creative Commons License 2014.02.05 0 0 216

Nem fotó, csak egy video, ahogy 1620mm ekv gyutávon a Hold keresztülhalad a képmezőn.

FullHD felbontásban teljes képernyőn megtekintve jól látszik a légkör pillanatról pillanatra változó hatása (valaki kérdezte korábban, mitől "cakkosodik" a Hold pereme a képen).

 

tempel Creative Commons License 2014.02.03 0 0 215

 

2014.02.03 A ma esti Hold.

syssy48 Creative Commons License 2014.01.26 0 0 214

Hát nem mondom, ilyen lesz a hold 2103-ban? Te már mindent tudsz?:D:D:D:)

Előzmény: Katona Mihály (213)
Katona Mihály Creative Commons License 2014.01.26 0 0 213

manitounickfree Creative Commons License 2014.01.16 0 0 212

Előzmény: raczno (210)
syssy48 Creative Commons License 2014.01.15 0 0 211

Köszi!

Előzmény: PongiFLY (209)
raczno Creative Commons License 2014.01.15 0 0 210

sziasztok,

 

néztem a heti tevékenységeteket, de mivel tegnap esett, ezért ma követtem el az

első képet a Holdról...

 

 

üdv: raczno

 

 

PongiFLY Creative Commons License 2014.01.15 0 0 209

Holdi tengerészeknek

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!