Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.13 0 0 187

Eredeti vágatlan kép:

(nem mai)

bandita39 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 186

Sztem nagyon jó hmm én elbujhatok a tieitek mellett. hmm.

Előzmény: PongiFLY (178)
syssy48 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 185

Nekem tetszik:)

Előzmény: PongiFLY (178)
syssy48 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 184

Mi meg csak irígykedjünk:)  Ez se semmi.

Előzmény: Astroman11 (182)
syssy48 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 183

De gyönyörűűű.

Nagyon szépek ott is a képeid. Nincsenek tömörítve? Mert én azért mentem át a fl.-re, mert a p-n nagyon tömörítették a képeket nekem. De lehet nekem kellett volna átállítanom? Ezt azért szeretem jobban, mert egy terrát tölthetek fel és eredetiben.

 

Csodaszép ez a tejút és ez a hold is.

Előzmény: manitounickfree (180)
Astroman11 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 182

Engedelmeddel: 

Amúgy tényleg nagyon jó.

Előzmény: manitounickfree (181)
manitounickfree Creative Commons License 2014.01.13 0 0 181
Előzmény: bandita39 (176)
manitounickfree Creative Commons License 2014.01.13 0 0 180

mivel nincs követő mechanikám így csill- képek sincsenek, csak ez a tejút

 

https://lh4.googleusercontent.com/-SQqSuTs-Nog/UlprcKNFuOI/AAAAAAAATuk/jPClP-G2XHc/s675/canon%25207d%2520000229%2520canon10-22.jpg

 

igen csak ott.

Előzmény: syssy48 (177)
manitounickfree Creative Commons License 2014.01.13 0 0 179

köszi:)

Előzmény: bandita39 (176)
PongiFLY Creative Commons License 2014.01.13 0 0 178

Hát nem lett alegjobb, de végre derült volt az ég.

2014.01.13.

 

syssy48 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 177

Hát igen..........:D Csillagászati képeid nincsenek? Csak a P-án vannak képeid?

Előzmény: manitounickfree (175)
bandita39 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 176

Grat Nagyon Szép ez már NASA minőségü.

Előzmény: manitounickfree (175)
manitounickfree Creative Commons License 2014.01.13 0 0 175

tegnap

  

syssy48 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 174

Nem a legjobbak, de köszi!  én örültem nekik.

Előzmény: tempel (173)
tempel Creative Commons License 2014.01.12 0 0 173

Remélem, felém is jön majd repcsi. :) A Te képeid viszon jók lettek!

 

Előzmény: syssy48 (172)
syssy48 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 172

Komoly hiányosság:D:D:D:D, viszont a kép tetszik:)

Előzmény: tempel (171)
tempel Creative Commons License 2014.01.12 0 0 171

 Igaz, repülő nincsen.

 

syssy48 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 170

Ha tiszta az idő, láthatod a gépek jelzőfényeit, de holdfényben még nehezebb. Szerintem nekünk olyankor érdemes próbálkozni, amikor délután van olyan magasságban a hold, amikor érinti a repcsik útvonalát.

Előzmény: bandita39 (169)
bandita39 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 169

Köszi sajnos most néztem ki és még 2 óra legalább mire repülők utvonalába ér a hold,(gondolom sötétbe nehezebb lefotózni ha netalán belerepül?)

Előzmény: syssy48 (166)
syssy48 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 168

Köszi!!!!! Nem is hiszed, milyen jót küldtél, valamiért mindig elmarad a holdnaptár letöltése, most elmentettem. :D

Előzmény: Törölt nick (167)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.12 0 0 167
Előzmény: syssy48 (166)
syssy48 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 166

Playback-kel vissza tudsz menni az előző napra, UTC idővel megtalálod. Ma a hold már máshol van, később kel (vagy előbb?), tehát már nem ott lesz. De változhat a menetrend is, lehet más szombat és vasárnap is. De egyébként én mindig felírom, mit fényképezek.

Előzmény: bandita39 (165)
bandita39 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 165

Honnan tudod hogy milyen tipusu??? Én ahogy nézegettem a repcsik utvonalát kb 18-19 óra között lesz az utvonalukba a hold.

Előzmény: syssy48 (164)
syssy48 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 164

Az elsőt helyi idő szerint 15:41-kor, ez egy Royal Jordania gép RJA124, a másikat 16:03-kor, ez egy Air Berlin Ber3664 gép volt. De ma pl. már megint teljesen felhős minden.

Előzmény: bandita39 (163)
bandita39 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 163

Köszi a biztatást remélem ,milyen időpontban sikerült ?

Előzmény: syssy48 (162)
syssy48 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 162

Én sem hittem, hogy ez sikerülni fog:) sajnos a második gépnél hamarabb indítottam a sorozatot, mint kellett volna, de így is 3 képen a hold előtt volt a gép. Sajnos kézből sorozatot csinálni nem a legokosabb dolog, de így legalább sikerült, ha nem is tökéletesen:)

Neked is sikerülni fog:D

Előzmény: bandita39 (160)
syssy48 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 161

:):D

Előzmény: manitounickfree (159)
bandita39 Creative Commons License 2014.01.12 0 0 160

Grat ügyes , hmm akkor már csak én hiányzok nézegetem bőszen de még soha nem láttam elmenni előtte.

Előzmény: syssy48 (157)
manitounickfree Creative Commons License 2014.01.12 0 0 159

üdv a klubban:)

Előzmény: syssy48 (157)
syssy48 Creative Commons License 2014.01.11 0 0 158

Na talán így jó lesz, az első kézből(tegnap), a második állványról készült:

 

  

Előzmény: Törölt nick (156)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!