12 perc eltérés volt a két fotó között. A hamuszürke fényben 17:22 a sarló 17:34- kor. Az itőtáv azért 12 perc mert közben ködösség miatt rossz volt a kép. Tölthetek 1 ilyent is, ha érdekel.
Távcsöves boltban lehet kapni adaptert amit a távcső T2 kihuzatára kell feltekerni pl: T2/Cannon, T2/Nikon, T2/Pentax és így a primer fókuszba lehet fotózni ez a legjobb képminőséget adó módszer, de DSLR gép kell hozzá. Kompaktokat is fel fehet erősíteni spec géptartóval így az okullárba tudsz belefotózni az így kapott kép hát nem a legtökéletesebb.