D-Z
2013.12.26
0 0
130
Eos 500D + Sigma 50-500 EX DG HSM nagyjából 2400mm-es fókusztávnak megfelelő (35mm-en) vágással.
Záridő 1/40s
syssy48
2013.12.25
0 0
125
Igazi karácsonyi félhold:)
mindkét képen a félkör mentén apró bemélyedések. Ugye ez nem a hold, hanem talán a légkör?
PongiFLY
2013.12.24
0 0
122
Távcsöves boltban lehet kapni adaptert amit a távcső T2 kihuzatára kell feltekerni pl: T2/Cannon, T2/Nikon, T2/Pentax és így a primer fókuszba lehet fotózni ez a legjobb képminőséget adó módszer, de DSLR gép kell hozzá. Kompaktokat is fel fehet erősíteni spec géptartóval így az okullárba tudsz belefotózni az így kapott kép hát nem a legtökéletesebb.
Íme egy remek cikk a témában:
http://www.makszutov.hu/tudastar/kamerarogzit.php
Előzmény: bandita39 (118)
sdert
2013.12.24
0 0
121
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Köszönöm az eddigi képeket!
Csillagos, holdvilágos estét a Jézuskához!
PongiFLY
2013.12.24
0 0
115
2012.12.10. Sky-Watcer 150/1200 Newton távcső, Dobson, Pentax K10D afokálisan 1 db fotból.
manitounickfree
2013.12.22
0 0
107
szóval ez amikor mellémegy...:)
mikor éppen
és ami beletrafál
ez pedig kb. 70-100km távolságban szinte oldalról
ha már repülőknél tartunk, 1 kocka:
manitounickfree
2013.12.22
0 0
103
:)
igen, csak kicsit másképp, mikor megnyomom expógombot akkor kerül oda, nem utólag !!
azaz nézem a flightradar24 et mikor jön gép, a hold állását tudom, többi már csak szerencse h ne épp hold mellett húzzon el gép... szóval nem PS!
Előzmény: bandita39 (86)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!