Keresés

Részletes keresés

syssy48 Creative Commons License 2013.12.21 0 0 92
  • Üdv a csapatban:) Konkurencia:D jó képekkel:D
Előzmény: Astroman11 (88)
Astroman11 Creative Commons License 2013.12.21 0 0 91

Mégsem. :)

Előzmény: bandita39 (89)
Astroman11 Creative Commons License 2013.12.21 0 0 90

Akkor legyen már Nap is. :)

 

Előzmény: Astroman11 (88)
bandita39 Creative Commons License 2013.12.21 0 0 89

vagy mégsem ??Hmm.

Előzmény: bandita39 (86)
Astroman11 Creative Commons License 2013.12.21 0 0 88

Nem is tudtam eddig erről a topikról. :)

 

syssy48 Creative Commons License 2013.12.21 0 0 87

Jól látom, hogy napfoltok? Tökéletes.  A repcsikről már nem is beszélek. Gyönyörűek. Nagy öröm lehet egy ilyet elkapni és nagy türelem is:) Ilyet kérünk máskor is:)

Előzmény: manitounickfree (82)
bandita39 Creative Commons License 2013.12.21 0 0 86

Gondolom a repülőket odafotosopoltad.

Előzmény: manitounickfree (85)
manitounickfree Creative Commons License 2013.12.21 0 0 85

de mire is érted a photoshopot?

Előzmény: bandita39 (83)
manitounickfree Creative Commons License 2013.12.21 0 0 84

használom 1 ideje:)

Előzmény: bandita39 (83)
bandita39 Creative Commons License 2013.12.21 0 0 83

grat igazán ügyes vagy látom  a fotosop is a kisujjadba van.

Előzmény: manitounickfree (82)
manitounickfree Creative Commons License 2013.12.21 0 0 82

aztán néha becsúszik 1 porszem a gépezetbe /igaz nem véletlen/:)

 

  köv. kép MTO1000mm optikával készült

 

igaz ez már nem a hold

 

 

manitounickfree Creative Commons License 2013.12.21 0 0 81

köszi!

napfelkelte..., sky watcher 200/1200 cső, végén 1 canon550d volt.

 

Előzmény: manitounickfree (78)
syssy48 Creative Commons License 2013.12.21 0 0 80

Gyönyörű tiszta éles képek. És ha jól látom nem is este fotóztad. Máshol már biztos megkérdeztem, de most itt is, ezt milyen géppel és milyen obival fényképezted?

Előzmény: manitounickfree (78)
bandita39 Creative Commons License 2013.12.21 0 0 79

Brutál szép nagyon tudsz, gondolom valami távcsővel készithetted: ha nem gond elmondanád mivel készitetted.

Előzmény: manitounickfree (78)
manitounickfree Creative Commons License 2013.12.21 0 0 78

bár még nyár végén lőttem de megosztom veletek:)

 

  

syssy48 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 77

Nekem egyáltalán nem unalmas, hiszen a hold mindig más. Nincs két egyforma képem. Eleinte adtam az ilyesmire, most már csak az érdekel, hogy nekem örömet szerez a fotózása, vagy sem. Sose lesz olyan képem, mint amilyet egy "ágyúval" lehet készíteni, vagy egy jó tükrös telével, de nem baj. Én nem fotóművész szeretnék lenni, csak szeretek fényképezni. Ennyi:)

Előzmény: bandita39 (76)
bandita39 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 76

Be kell öltözni,forró tea stb.(egyébként nem unod még a holdfotót ?engem mindenki ezzel cseszeget hogy már unalmas a téma.

Előzmény: syssy48 (75)
syssy48 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 75

Köszi:)csak nagyon hideg van éjjel:)

Előzmény: bandita39 (74)
bandita39 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 74

Jók ügyes.

Előzmény: syssy48 (73)
syssy48 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 73

    

 

     az első kettő szabadkézből,  a harmadik állványról készült.

Előzmény: syssy48 (68)
bandita39 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 72

akkor itt szurtam el nem kapcsoltam ki a stabit.Köszi.Megpróbálom megkeresni az eredetit.(ezek erősen vágottak)

Előzmény: tempel (71)
tempel Creative Commons License 2013.12.13 0 0 71

Kedves bandita. Az exif adatok szerint a képed 2013.10.15.-én 17:34 kor készült.

Állvány használata esetén mindig ki kell kapcsolni a stabilizátort, mert ront a képeken.

Én állványon is tükör felcsapást használok. Szóval,bekapcsolom a tükör felcsapást 5 másodpercmúlva exponálok. Így, ha van kisebb rezgés az is elmúlik. Légyszíves küldj egy eredeti méretű fotót, a címem nyilvános.

Előzmény: bandita39 (70)
bandita39 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 70

Ha minden igaz ekkor készült.2013. október 17., 17:25:01

Előzmény: syssy48 (69)
syssy48 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 69

meg tudod mondani hány órakor csináltad?

Előzmény: bandita39 (67)
syssy48 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 68

Tegnap én is állványról csináltam, 13-ból 11 képet azonnal töröltem. Kézből meg kettőből kettő jó lett. Persze állványon is múlik. Viszont gyönyörű volt nézni késleltetett exp.nál, ahogy átúszik a képen a hold.

Előzmény: bandita39 (67)
bandita39 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 67

Elmondanád hogy csinálod álványról ?Nekem még soha nem jött ösze értékelhető kép álványról,csak kézből nem tudom miért?(Nem mondom hogy szuper jók de elfogadható)

Előzmény: tempel (66)
tempel Creative Commons License 2013.12.11 0 0 66

Köszönöm. Igen, állványról készültek.

Előzmény: syssy48 (65)
syssy48 Creative Commons License 2013.12.10 0 0 65

Nagyon szép tiszta képek. Állványról csináltad?

Előzmény: tempel (64)
tempel Creative Commons License 2013.12.10 0 0 64

Ma este 2013.12.10. Az első automata a második napfény wb-vel készült.Nagyon szép, nyugodt volt a légkör.  

Előzmény: syssy48 (63)
syssy48 Creative Commons License 2013.11.23 0 0 63

Bocs, nem kért, hanem igért:D

Előzmény: tempel (62)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!