Keresés

Részletes keresés

sdfg Creative Commons License 2007.11.05 0 0 4
Semmi egyéb ötlet? :(
sdfg Creative Commons License 2007.10.30 0 0 3
Sajnis nem, próbáltam. Érdekes a hiba, egy másik laptopon is XP fut, az elején az is csinálta a műsort. Aztán a tulaja hazavitte egy napra vidékre, ott elmondása szerint nem csinált vele semmit, visszahozta, és a probléma megszűnt. Azon a gépen sem kompatibilitási módban fut a foxpro, hanem simán. Összehasonlítottam mindkét laptopon a foxpro beállításait, semmi különbség nem volt a kettő között.

A nyilvántartó programot magánszemély írta, support dolog eléggé kivitelezhetetlen.
Előzmény: FLaci (2)
FLaci Creative Commons License 2007.10.29 0 0 2
Kompatibilitási mód nem segít? EXE-n jobbklikk, tulajdonságok -> Kompatibilitás tab -> Kompatibilis üzemmód -> Windows 2000 vagy akármi?
napalm. Creative Commons License 2007.10.29 0 0 1
én a helyedben felhívnám a program íróját (biztos valami cég) hogy adjanak már supportot.
Előzmény: sdfg (-)
napalm. Creative Commons License 2007.10.29 0 0 0
b0cs.
Előzmény: sdfg (-)
sdfg Creative Commons License 2007.10.29 0 0 topiknyitó
Sziasztok, a következő problémám adódott, és nem találom rá a megoldást.

Van a cégünknek egy nyilvántartó programja, Foxpróban íródott, jó régen. Futtatása 2000 alatt Foxpro 8-cal problémamentes. XP alatt viszont azt játssza, hogy nyitok egy űrlapot, majd pár másodperc múlva az űrlap tartalma eltűnik. TAB-bal végig tudom járni az űrlapot, olyankor a mezők újra megjelennek, de más nem.

Próbáltam mindenféle service pack-et meg frissítést telepíteni amit a 8-ashoz találtam, semmi. A programba belenyúlni nincs módom, nem én írtam, és nem is értek hozzá.

Aki találkozott már a problémával, és tudja a megoldást, annak előre is megköszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!