Keresés

Részletes keresés

james007007-hun Creative Commons License 2021.05.30 0 0 93

cweb nagyon rossz ne menjetek oda!!!

pfaudler Creative Commons License 2019.01.30 0 0 90

Sziasztok!

Nagyon jó árakon adnak gyors tárhelyeket a cweb.hu-nál.

Ingyen SSL, és olcsó domain regisztráció!

És még  ingyenes tárhelyet is adnak!

512MB, reklámmentes, saját domaint is lehet csatolni.

Szerintem megér egy próbát, mondjuk nagyon jó áron vannak a tárhelyeik is!

Remélem tudtam segíteni!

 

https://cweb.hu

 

 

Nethely (X) 2017.02.13 0 0 88

Új akciót indítunk az Index fórum olvasói számára:

 

A 0,5; 1; 3; 5 és 10 Gb-os tárhelyeket most 35% kedvezménnyel vásárolhatjátok meg.

 

Kedvezmény kód: INDEX35-2

 

A kedvezmény kódot 2017.02.21. éjfélig tudjátok felhasználni!

 

www.nethely.hu

Remete Ur Creative Commons License 2017.02.05 0 0 87

Csak a Tárhely.Eu! A megadott linken vagy a kuponkódommal kedvezményesen (5%) tudtok tárhelyet és domaint venni náluk:

 

https://tarhely.eu/ugyfeladmin/aff.php?aff=1379

Kuponkód:KUPON09C8643C0

Nethely (X) 2017.01.10 0 0 85

A mai nappal új akciót indítottunk: 

 

- 0,5 Gb SSD tárhely 35% kedvezménnyel, 1950 Ft + áfa / év áron rendelhető meg, illetve

- 3 Gb (Multi Domain) SSD tárhely 20% kedvezménnyel 8000 Ft + áfa / év áron rendelhető meg

 

.hu domain név 1.500 Ft + áfáért regisztrálható 2 évre (de más szolgáltatónál fenntartott domain is csatolható a tárhelyekhez)

 

Az akció 2017.01.15 éjfélig tart.

 

www.nethely.hu

 

 

Nethely (X) 2016.12.07 0 0 84

Sziasztok!

 

A mai naptól 2016 december 10. éjfélig 40% kedvezménnyel rendelhetők meg a 0,5Gb-os és az 1Gb-os tárhely csomagjaink.

 

www.nethely.hu

Remete Ur Creative Commons License 2016.10.01 0 0 83

Ezzel vitatkoznék, ugyanis volt dolgom már "egyszerűbb" admin felületekkel, speciel: ISP config, az maga a szenvedés, a cpanel sem a legtökéletesebb (volna pár javaslatom, pl a több cpanel-es felhasználó készítése a tárhelyhez) de ezen kívül szinte minden igényt kielégít, mindent tudok állítani, kiváló statisztikákat mutat, automatikusan értesít... És a világ legnépszerűbb admin felülete. Olyan mintha az Android vagy IOS rendszerhez mérjük a BlackBerry op rendszerét, jó jó dehát látjuk mennyire...

Előzmény: Orsi986 (82)
Orsi986 Creative Commons License 2016.07.08 0 0 82

Szia, a saját fejlesztésű ügyfélszolgálat alatt valószínűleg azt érti, hogy a cég nem cpanelt használ, hanem egy saját maga által fejlesztett ügyfélszolgálati rendszert, amit a webodalukon is reklámoznak. Így néz ki a felület: link.

Nekem személy szerint tetszik a megoldásuk, sok esetben sokkal egyértelműbb, mint a cpanel.

 

Aki a cpanelt ismeri és szolgáltatót akar váltani, az persze egy másik cpaneles szolgáltató tárhelyén biztosan gyorsabban eligazodik majd. Kezdőknek viszont úgy gondolom egyszerűbb a nethely felülete. 

 

 

 

Előzmény: Remete Ur (81)
Remete Ur Creative Commons License 2016.05.31 0 0 81

A saját fejlesztésű ügyfélszolgálatot ki tudod fejteni? Mert nem nagyon értem!

Előzmény: NovoCv (79)
NovoCv Creative Commons License 2016.04.18 0 0 79

nethely.hu saját fejlesztésű ügyfélszolgálat. Szabadon választható php. Nekem nem kell több.

Remete Ur Creative Commons License 2016.03.31 0 0 78

Nekem a tárhely.eu-nál van tárhelyem és sok weboldalam.

Csak ajánlani tudom őket, mint több éves elégedett ügyfél.

Biztos hátteret adnak és mindig elérem Őket a kérdéseimmel, a support nyugati színvonalú, szóval ha igazi szolgáltatókat keres valaki, akkor ők azok.

Remete Ur Creative Commons License 2015.10.12 0 0 75

Hali,

 

Én 3 éve vagyok a Tárhely.Eu-nál, náluk jobbal még nem nagyon találkoztam, korrektek, gyorsak és megbízhatóak, komoly szervereik és az ország legjobb szervertermeiben vannak a szervereik (BIX1 és BIX2), a külföldi szervereiket mondjuk nem tudom, de az engem nem érint. A 2015-ös Marketing Expon találkoztam is velük, mint kiállítók és csak megerősítették, hogy jó helyen vagyok, komoly de mégis fiatalos és lendületes cég, csak így tovább nekik/nekünk.

 

Üdv:

Egy elégedett ügyfél

Előzmény: Csaba128 (74)
Csaba128 Creative Commons License 2015.09.25 0 0 74

Én 2 éve vagyok Spaceweb ügyfél és megelégedéssel használom. Szerintem ennél olcsóbban nem csak itthon, de külföldön sem kaptok 99,99%-os rendelkezésre állással és ennyi plusz opcióval tárhelyet.

- 1200 forint a 2 GB-os csomag Alap SSD tárhely. 2400 forint a Prémium SSD tárhely. Mindkettő jóval gyorsabb mint egy sima tárhely, de utóbbi 6x gyorsabb az előzőnél.

- CloudFlare is van, szóval ingyen lehet SSL, azaz https:// kapcsolatod.

- Kapsz egy X mennyiségű GB-os csomagot, attól függően hogy mire fizetsz elő. (2GB 4GB 8GB), viszont ezen belül nincsenek korlátozások. Adhatsz hozzá domaineket, aldomaineket, emailcímeket, ftp hozzáféréseket, adatbázisokat. Természetesen mind-mind esz a megvásárolt tárhelyből (az email is, és az adatbázis is), de mint tudjuk az adatbázis se és jobb esetben az email sem foglal olyan mennyiségű tárhelyet hogy mondjuk egy 2 GB-os csomagban ez tömérdek arányt foglaljon el.

- 12 óránként teljes mentés, ha elfelejtenél menteni.

- Gyors ügyfélszolgálati reakció, mindössze 1-2 óra még akár este is.

- 1 Gbps sebesség.

- DDOS védelem.

 

Lehet még sorolni, hiszen van Direktadmin és Interworx felület is, instant telepítő is (cms rendszerekhez) stb.

Remete Ur Creative Commons License 2014.11.22 0 0 73

Ha valaki a Tárhely.Eu-n gondolkoziik, ajánlom neki a következő linket és kupon kódot mellyel kedvezményesen tud tárhelyet vásárolni:

https://tarhely.eu/ugyfeladmin/aff.php?aff=1379

Kuponkód: KUPON09C8643C0

 

Emellett ha tovább ajánlod ügyfelükként másoknak őket, akkor egy iphone 6-ot is nyerhetsz, én is erre hajtok:-)

New Bart Creative Commons License 2014.11.16 0 0 72

Ez így van, nem állítom, hogy az olcsóbb szolgáltatóknál nincsenek jó lehetőségek, de addig jók amíg nincsen az adott szerver túlterhelve. A tárehely.eu-nál legalább figyelnek arra, hogy ne legyen zsúfolt a szerver, a nagyobbak erre figyelnek, lehet, hogy ezért többet kell fizetni, de megéri.

Előzmény: hazalaca (71)
hazalaca Creative Commons License 2014.11.11 0 0 71

Másik fórumon ajánlották a Tárhely.eu-t. Na, az ő árai nem a legalacsonyabbak, de nagyon profinak tűnik, így én nem sajnálnám rá a pénzt. olcsó cucc hamarabb tönkre megy...

New Bart Creative Commons License 2014.11.01 0 0 70

Azért a minőséget meg kell fizetni, azt sehol sem adják olcsón. Ott van az Apple,a világ legértékesebb márkája, nem olcsó, de képvisel egy minőséget, szintet és nézzük meg mennyi elégedett vásárlója van. Mindennel így van ez, és nem mindig az olcsó a jó, sőt...

Előzmény: Levike82 (68)
abregee Creative Commons License 2014.10.31 0 0 69

ha jól látom az ininet-et hirdeted.

 

Hány domaint kezeltek? Saját szervereitek vannak? Hány darab?

Sztem a tények beszélnek magukért, nem az ígéretek.

Levike82 Creative Commons License 2014.10.15 0 0 68

Én egy kipróbált, megbízható és olcsó tárhelyszolgáltatót ajánlottam. Az ajánlat szerintem kedvező, de azért nem a "cég fizet azért, hogy odahozd a cuccaid".

Ha szeretnél 2-3X ennyit fizetni akkor van annyi szolgáltató mint égen a csillag aki tárt karokkal fogadja a pénzedet :D

A cég amúgy 2011-óta van a piacon nem tudom hol kerested, de kb 1 perc alatt ki lehet deríteni pl e-cegjegyzek oldalon.

Előzmény: abregee (67)
abregee Creative Commons License 2014.09.30 0 0 67

ne haragudj de nekem fura ez az ajánlat, lassan már a cég fizet, hogy oda vigyem a cuccaimat

Előzmény: Levike82 (64)
papcsandra Creative Commons License 2014.09.30 0 0 66

Évek óta vannak már, találkoztam már többször az oldalukkal, bár visszajelzéssel még nem, hogy milyen náluk a szolgáltatás.

Előzmény: New Bart (65)
New Bart Creative Commons License 2014.08.19 0 0 65

Nézegettem és nem rosszak az árak, kicsit bonyolultnak tűnik elsőre, de aztán megtaláltam, hogy jönnek ki a kedvezmények, mióta van az Ininet a piacon? Nem találtam infókat a cégről, de lehet, hogy csak nem jó helyen kerestem...

Előzmény: Levike82 (64)
Levike82 Creative Commons License 2014.07.30 0 0 64

Van ott egy "vessző" ami elkerülte a figyelmedet ;)

Ezt írtam: "Minden tárhelyhez ajándék 3-6 hónap, domain regisztrációs / átregisztrációs / fenntartási kedvezmény akár 100%-ig"

Tehát a tárhely árából van 3-6 hónap kedvezmény és ezen kívül minden tárhely mellé van bizonyos mértékű domain regisztrációs/átregisztrációs vagy akár fenntartási kedvezmény is.

Az 5 gigás tárhely + .hu domain esetében:

Tárhely éves díja: 7920Ft ehhez tartozik 3hónap kedvezmény -1980 =5940Ft

Hozzá 1db .hu domain regisztráció 1.400Ft 2évre és ehhez jár 1.400Ft domain regisztrációs kedvezmény=0Ft

Összesen: 5.940Ft

Részletesebben itt: http://ininet.hu/tarhely-szolgaltatas#csomagok-es-arak

 

Előzmény: New Bart (61)
New Bart Creative Commons License 2014.06.29 0 0 63

Köszönöm, egy másík fórumban kitértek, hogy két év azért nem számít réginek szerintem ezen a piacon. Illetve ez nekem is új, de nemzetkozi domaineket lehet már regisztrálni pl 10 napra is, illetve hónapokra is. Itthon ugyan nem bevett szokás de a lehetoseg adott. Érdekes...

Előzmény: púpos-mókus (62)
púpos-mókus Creative Commons License 2014.06.23 0 0 62

Nem vagyok nagy szakértő a domainekben, de én is úgy tudom, hogy éves ciklusokban lehet domaint venni.

 

3-6 hónap az szerintem valami kedvezmény vagy marketing fogás.

 

Itt jegyezném meg, hogy a régi szolgáltatónk arculatot váltott: wbh.hu

(Ami nagy előny volt régen és most is, hogy lehet paypal-al fizetni.)

Előzmény: New Bart (61)
New Bart Creative Commons License 2014.03.15 0 0 61

Lehet, hogy rosszul tudom, de domaint nem lehet 3-6 hónapra regisztrálni. Talán a .at-domaineknél van, hogy nem pont egy év a regisztrációs időtartam. Mondjátok meg ha nincs igazam!

Előzmény: Levike82 (59)
púpos-mókus Creative Commons License 2014.03.10 0 0 60

Üdv!

 

rackhost.hu-nál nonprofit és közhasznú szervezetek számára ingyenes tárhelyet biztosítanak. Van fizetős szolgáltatásuk is, alapítványként én csak az ingyeneset láttam és eddig velük voltam megelégedve a legjobban. Csak a domaintért kell fizetnünk, de 1200Ft-ért szerintem megéri.

Levike82 Creative Commons License 2014.03.06 0 0 59

Sziasztok

 

Ha megbízható és olcsó tárhelyre lenne szükségetek nézzetek akkor ajánlom az ININET KFT-t!

 

SSD tárhelyek már 900Ft/év ártól (első évben csak 675FT/év!!)

 

Minden tárhelyhez ajándék 3-6 hónap, domain regisztrációs / átregisztrációs / fenntartási kedvezmény akár 100%-ig

 

.HU domain regisztráció 1400Ft/2év

.EU domain regisztráció 1500Ft/év

 

Részletekért kattints: http://ininet.hu/

Gbencsik Creative Commons License 2014.03.02 0 0 58

 

Sürgősen tárhelyre lenne szükséged?

Akár 10 másodpercen belül, egy emelt díjas SMS-sel bérelhetsz tőlünk.

 

 

Ingyenes és emelt díjas SMS-es cPanel webtárhely csomagok, automatikus setuppal.

 

fxhosting.hu

Előzmény: Gbencsik (57)
Gbencsik Creative Commons License 2014.03.02 0 0 57

Üdv az uraknak!

 

Sürgősen tárhelyre lenne szükséged?

Akár 10 másodpercen belül, egy emelt díjas SMS-sel bérelhetsz tőlünk.

 

 

Ingyenes és emelt díjas SMS-es cPanel webtárhely csomagok, automatikus setuppal.

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!