Keresés

Részletes keresés

leraa Creative Commons License 2008.04.11 0 0 200

Ha jól olvastam, nem eladó, csak fedeztetésre

Előzmény: NLTom (199)
NLTom Creative Commons License 2008.04.10 0 0 199

Üdvözlet mindenkinek!

Láttátok az expresszen, egy szerintem, már nehezen ítélhető, de szépnek tűnő szarvatlan, fekete-fehér tincses bakot? Holnap felhívom, küldjön egy pár közelit.

leraa Creative Commons License 2008.04.10 0 0 198
Meglátjuk Tom mit látott a piacos embernél. Előre elnézést, ha nem váltja be a hozzá fűzött reményeket, nem tudom mennyi kecskéje van, de állítólag van tincsese. Ismerősnek olyan volt a tőle kapott fejős, mint amilyennek mondta. A 4l-es tényleg négyet adott. Ez az össz infóm róla. Én is mehetnék megnézni, de féleg, nem tudom jól megítélni.
Előzmény: parlagi (196)
leraa Creative Commons License 2008.04.10 0 0 197

Mail ment, egy szám hibádzott, bocsi.

Előzmény: NLTom (188)
parlagi Creative Commons License 2008.04.10 0 0 196
Már csak 40-nek kell gazda
parlagi Creative Commons License 2008.04.10 0 0 195
Jegyzetelek :)
Előzmény: krezidiesel (194)
krezidiesel Creative Commons License 2008.04.10 0 0 194
Egy gödölye engem is érdekelne!
Előzmény: parlagi (193)
parlagi Creative Commons License 2008.04.09 0 0 193
Ez a baj, én sem akarok egy egész nyájat, de csak úgy adják, megunta az ember a tanyát. Én anyákat szeretnék és egy bakot. Ha Neked gödölyék kellenek, már előrébb vagyunk. Van ötletem a többire is. Jövő hétre többet tudunk, mert a héten megnézem.
Bács-kiskunban van, Neked úgy 100 km lehet.
Előzmény: livusa (192)
livusa Creative Commons License 2008.04.09 0 0 192
Hát egy egész nyájat azért nem gondoltam!!2-3 kiskecskére gondoltam csak!!Lehet szó ennyiről is?Ha igen akkor hány száz kilómétert kell mennem érte?
Előzmény: parlagi (191)
parlagi Creative Commons License 2008.04.09 0 0 191
Na, rékérdeztem, 50 db van, egy része tincses. A héten megnézem, fényképezek és majd lesz valami...
Előzmény: parlagi (190)
parlagi Creative Commons License 2008.04.09 0 0 190
Szia!
:) rossz a kérdés! Helyesen így íródik:

"Nincs valakinek Székesfehérvár 500 km-es körzetében eladó tincses gödölyéje?"

Most kérdeztem rá, hátha van még, ahol az enyémek nevelkednek. Sajnos én is csak 3-at kapok az 5 helyett, mert a többi nem az igazi. Van még olyan tincses, amelyik csak most fog elleni, tehát van még esély...

Tudok még egy nyájról, majd rákérdezek. Azzal az a gáz, hogy meg kell venni az egész nyájat (ha még megvan egyáltalán). Mennyit tudsz bevállalni?
Előzmény: livusa (189)
livusa Creative Commons License 2008.04.09 0 0 189
Sziasztok!Nincs valakinek Székesfehérvár 50km-es körzetében eladó tincses kislány gidája?Nekem jelenleg parlagiak vannak meg egy tincses keverék anya de nagyon szeretnék valódi tincsest!!!!!!Aki tud segitsen!
NLTom Creative Commons License 2008.04.07 0 0 188

Rendben! :)

Előzmény: leraa (187)
leraa Creative Commons License 2008.04.06 0 0 187

fekete tincses = kettő az egyben kívánság. Hmm ... nem rossz gondolat :))

De tincsesben nekem meg a szép tarkák tetszenek. Ha mész megnézni, akkor nézhetnél nekem is egyet pici lánykát :))

Előzmény: NLTom (186)
NLTom Creative Commons License 2008.04.06 0 0 186

Szia leraa!

Megkaptam az infókat, kössz!

Amúgy a tincsestartásra csak bíztatni tudnálak, úgyhogy ne gondolkozz a fekete tincsesen, bíni fogja az a meleget!!!  A kommunikációt meg simán meg lehet oldani...:).

Előzmény: leraa (185)
leraa Creative Commons License 2008.04.06 0 0 185

Szia

Dunaharaszti. Szombat és szerda. szerdán nincsenek kint állatokkal, csak ő, úgyhogy nehéz olyankor eltéveszteni :))

De kaptam, nem tudom megadhatom-e. A héten tervezem, hogy elnézek hozzá, gondoltam én is nézek kis tincsest. Rájöttem, hogy nagyon szép a fekete kecske, de nyáron kész kínszenvedés lehet neki. Úgyhogy csábulok, hogy egy tincses kislányt beszerzek.

A számot elküldöm mailban, de nem tudsz kire hivatkozni nála. Max annyi, hogy megkaptad a számot, és helyettem mész megnézni.

Előzmény: NLTom (184)
NLTom Creative Commons License 2008.04.06 0 0 184
Bocs! Reggel van...a szombati napra esik....
Előzmény: leraa (181)
NLTom Creative Commons License 2008.04.06 0 0 183

Szia leraa!

Semmi gond! Kérdeném hogy melyik haraszti piacon? A Dunaharasztin, vagy a Győr melletti kis falucska haraszti piacán? Ja, és telefonszámot nem tudnál tőle, nem tudom milyen gyakran jársz azon a piacon? És melyik napra esik ez a piac?

Előzmény: leraa (181)
leraa Creative Commons License 2008.04.05 0 0 182
Valóban hasonlít Tejeskávéra, emlékszem már :)
Előzmény: kovbence (179)
leraa Creative Commons License 2008.04.05 0 0 181

Sziasztok

Néha benézegetek ám ide, most viszont konkrét céllal jöttem.

 

NLTom, megkaptam az üzidet, hogy valamiért megszakadtunk, bocs, hogy nem válaszoltam eddig.

 

 

Mindenkinek:

Ma jártam kint a Haraszti piacon, ahol van egy ravasz paraszt, és vannak kecskéi (többek között) Géppel és kézzel is fej, van amelyik legelőn tartott, van amelyik háznál. Sosem jártam nála, de mindig jó kecskét hozott el tőle az ismerősöm. Nagyon ravasz egy ember, de van tincses kecskéje, kicsitől kezdve 15 évesig, 1,5-4 l

közötti tejhozammal (persze az állat korától függően változik) Árral kapcsolatban nagy nehezen kinyögte, hogy 3-50.000-ig, de mindig hangsúlyozta, látatlanba nem egyezkedik, meg kell őket nézni. Ha valamelyikőtöknek közel esik,a Haraszti piacon az elején egy nagy darab ember, általában baseball sapkában, és van előtte jónéhány féle állat (tyúk, galamb, tengerimalac, nyúl, stb)

NLTom Creative Commons License 2008.04.03 0 0 180

 

Üdv!

Határ eset, de lessz még ebből tincses! :)

(pláne ha jó bakot találsz hozzá)...

 

kovbence Creative Commons License 2008.04.03 0 0 179
kovbence Creative Commons License 2008.04.03 0 0 178
Sziasztok!:)

parlagi:Természetesen a szarvalt jobban érdekelne mindenképpen:csak gondoltam nem nagyon vagy megáldva "felesleges" gidákkal,azért gondoltam hogy lecsapok az alkalomra....De igazából szarvalt jobban érdekelne.(igaz ugyan,eddig csak suta kecskéim vannak,parlagi jellegben....)Leginkább sötétebb szín lenne jó-na de ne válogassak...Örüljek ha van lehetőség:D!Esetleg ha majd úgy látod a helyzetet,pár képet szívesen megnéznék a "fölös" gidákból,akár itt,akár privátban...Minden megoldás érdekel:D!!!

NLTom:Igen,igyekszem megtenni minden tőlem telhetőt-sajnos csak a nagy semmiért...Egy félig-meddig tincses jellegű anyát találtam,az hozzám került vemhesen 7 000(!!!)ft-ért,3gidát ellett...Sajnos alpesi jellegű baktól.Nah mind1...Képet mindjárt megpróbálok feltenni(már régebben raktam föl...ez is régi kép lesz...)

andreja:igen,én is így gondoltam....:DKöszönöm hogy figyelmeztettél;)!
andreja Creative Commons License 2008.04.02 0 0 177

Jerkegida=gödölye

 

jobbítólag.

Előzmény: kovbence (174)
NLTom Creative Commons License 2008.04.02 0 0 176

Üdv Mindenkinek!

Szerintem max. 25%a rizikó a szarvatlannál, de szerintem nem kéne félni ezektől, mint ördög a tömjéntől. Egy bükki ismerősöm évek óta szarvatlanokkal fedeztet persze szarvatlanokat (sajnos nem tincsesek...) és eddig semmiféle hasonló esettel nem találkozott! Persze ettől függetlenül létezik ez a probléma.

Kovbence kérdenélek téged, hogy karcag körül szétnéztél e már tincses ügyben? (gondolom igen)  Ha találtál arrafele tincseseket, milyenek? Esetleg tudnál e fotókat küldeni, vagy ide feltenni? Én a nyáron tervezek egy felderítőtúrát a Tiszántúlra, s gondoltam jó lenne pár olyan helyet kihagyni, ahol esetleg már mások korábban jártak.

parlagi Creative Commons License 2008.04.02 0 0 175
:) Ne aggódj, van még, a többi azt hiszem szarvalt lesz. Neked kifejezetten szarvatlan kell? Ha tényleg komolyan gondolkodsz tincsesben, a Tiéd. Most egy hónaposak, még másfél-két hónapig jó ha az anyjukkal maradnak.
A lányok.... hm :)
Van nekem Bösztörpusztán néhány félretéve. Nem tudom mennyiből kell választanom, de biztos több van, mint amennyi nekem kell. Utánanézek még ma.

Előzmény: kovbence (174)
kovbence Creative Commons License 2008.04.02 0 0 174
Sziasztok!!!

Lehet hogy megvolna egy érdeklődő a gidára-hacsak valaki meg nem előzött:D!
Nem tudnál esetleg föltenni képeket a kicsi szüleiről?Megköszönném;)!
Helyileg merre lennétek,ha szabad megtudnom?
Én Karcagon lakok,JNSZ megyében.

Várom válaszod;)
(Jerkegida nem lesz valakinek eladó,tincsesben????Tudom hogy reménytelen kérdés,de gondoltam hátha megszánna valaki közületek;););)!!!)

Üdv mindenkinek!
Bence
elefada Creative Commons License 2008.04.02 0 0 173

Szarvatlan bak?Rizikó!!!!

Előzmény: parlagi (172)
parlagi Creative Commons License 2008.04.01 0 0 172
Nem. Ő egy szarvatlan bak, de meghagyom, hátha akar majd valaki tincsest, de nem mer szarvaltat tartani.
Előzmény: elefada (171)
elefada Creative Commons License 2008.04.01 0 0 171
Tündéri! Kislány?
Előzmény: parlagi (170)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!