Keresés

Részletes keresés

* * BPO-700 * * Creative Commons License 2011.11.20 0 0 9
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.25 0 0 8
Huh ez elég durva! Pedig ezek a középszigetek itt is és a Hollandi úton is pontosan ezért lettek kialakítva, h csökkentsék a sebességet... Végülis ez sikerült is részben. :S
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.23 0 0 5
Sejtettem, h ez sokaknak fájni fog, de mint azt írtam, különleges területről van szó. És ahogy a topikokat olvasgatom, elég sok a csepeli vonatkozású dél-pesti olvtárs. De ha nem válik be a dolog, ígérem töröltetem.
Előzmény: boz-021 (3)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.23 0 0 4
Ja és még vmi: azért is időszerű ez a topik, mert elég jelentős változás fog bekövetkezni a kerület tömegközlekedésének életében a közeljövőben. Bár pontos dátumot nem lehet tudni, de fővárosi beruházásban meg fog épülni a városközpontot elkerülő Gerincút, amivel egyidőben a Szt Imre téri buszpályaudvar is elköltözik.
boz-021 Creative Commons License 2007.10.23 0 0 3
- Semmi extra.
- A héves dolgok elférnek az erre kitalált topikokon, a buszos dolgok simán elférnek a
buszos topikokon. Felesleges volt ezért topikot nyitnod.
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.23 0 0 2
Igenigen, negatív véleményeket is várok. A te hsz-ból viszont nem derül ki az indok. Úgyh kérlek fejtsd ki bővebben!
Előzmény: boz-021 (0)
Tombolda Creative Commons License 2007.10.23 0 0 1
0
Előzmény: Törölt nick (-)
boz-021 Creative Commons License 2007.10.23 0 0 0
A topik értelme : 0.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.23 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Úgy gondoltam, h Csepel megérdemel itt egy külön topikot. Számos okot fel tudnék sorolni, h miért - rögtön azt, h itt lakom ;), de igazából ami a legérdekesebb a kerülettel kapcsolatban, az a földrajzi fekvése/elhelyezkedése. SZIGET: minden oldalról víz övezi. Pont ez a belterjesség eredményezi a sok fejtörést és bosszankodást, amelyek a tömegközlekedési hálózat kialakításánál jelentkeztek(nek).

És h milyen jellegű topikot képzeltem el? Vélemények, tapasztalatok és fotók elsősorban, fejlesztési lehetőségek másodsorban.

Jó eszmefuttatást és szok szép fotót kívánok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!