Keresés

Részletes keresés

arzachel Creative Commons License 2007.10.12 0 0 7

No jó. Lenin elvtárs is megmondta: " Ami nem megy azt ne eröltessük "

 

Egyéként a ZO 28-as állvány nekem megfelel,mert elég jó hangja van csak furcsálom,hogy pl. az E-bay-n még soha nem láttam egy eladó darabot se.

spacc Creative Commons License 2007.10.12 0 0 6

Édes komám!

+wott bennem eme nemes szándék, de nálam úgy van beállítva, hogy úgy 50 találatig tok szkrollozni egy oldalon, és mire a végére értem úgy lettem vele, ho" ha az én Félix komámnak kell hugyoznia, má' ne én huzogassam elő a pöcsömet.

 

De azért valami megütötte a szememet: ....and furnitures...   ez már mond valamit,  már ami a cég profilját illeti.

Előzmény: arzachel (4)
Jolida Creative Commons License 2007.10.12 0 0 5
Írd inkább azt, hogy lusta vagy egy napos felderítő munkára.
Bezzeg a ráérő nyögdíjasok... :-)
Előzmény: arzachel (4)
arzachel Creative Commons License 2007.10.12 0 0 4

Spaci bá!

 

Csak ennyit sikerült összevakarni.:)))Ez elég kevésnek tűnik.:)

 

A topiknyitóban feltett kérdés változatlanul él és amennyiben ismersz valamilyen használható információt kérlek oszd meg velünk és ne fogd vissza magad.

Előzmény: spacc (3)
spacc Creative Commons License 2007.10.11 0 0 3

Te betyár!

 

Asztatat meghiszem, hogy türelem kell az átbóklászáshoz, de ennyit nem fogok helyetted bogarászni....

 

"A(z) "Söund Organisation" kifejezés 1-30. találata az összes,
kb. 2.140.000 angol és magyar és német nyelvű találatból.'

Előzmény: arzachel (-)
spacc Creative Commons License 2007.10.11 0 0 2

Hihh!

 

Arzachel barátunk megtanálta a fő csappássiránytot.   Hajrá! Ezexerint van még szűz, felfedezetlen kontinens... következő topictalra gondolom egy rendkívül érdekfeszítő kiselőadás kerekedik e stémában Arzachel barátuk saját szájiból.

big-dewil Creative Commons License 2007.10.11 0 0 1
Wolt egy pali, aki 0rganizálni akart walahunnajst egy manát, de csak Sö(és)und-ig jutott a bexerzö köruttal...
Előzmény: arzachel (-)
gabocza1 Creative Commons License 2007.10.11 -1 0 0
H0pp:)
Előzmény: arzachel (-)
arzachel Creative Commons License 2007.10.11 0 0 topiknyitó
A Söund Organisation által készített állványok története érdekelne,mert a net-en semilyen információt nem találni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!