Keresés

Részletes keresés

végtelen tenger Creative Commons License 2008.10.17 0 0 17

Nem multi, hanem szolgáltató.

:-(

Előzmény: végtelen tenger (16)
végtelen tenger Creative Commons License 2008.10.17 0 0 16
A nagy multik önkényeskedéseit!!!
antonia79 Creative Commons License 2008.10.13 0 0 15
--


Törölt nick Creative Commons License 2008.09.25 0 0 14
Hiába az internet, a számítógép világa, ha egy "adatrögzítéshez" 4 oldal adatot kell kézzel kitölteni. A papírmunka nem kevesebb, sőt! Több.
EDM Creative Commons License 2008.06.16 0 0 13
A moderátorok ténykedését.
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 8
..hogy vissza jött..de minek? Pfff-.
EllenTengerNagy2 Creative Commons License 2008.06.11 0 0 7
3 hónap alatt két Windows komplett újratelepítést
összezárt szemek Creative Commons License 2008.06.10 0 0 5
Lénike Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4
a hiányérzetet.
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.06 0 0 3
Igazságtalanság a fórum moderálásában. Le kell nyelni, ha fórumozni akar valaki.
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.15 0 0 2
Hát ha szereted sajna igen ::) :)
Előzmény: EllenTengerNagy2 (1)
EllenTengerNagy2 Creative Commons License 2007.09.15 0 0 1
A zasszony hülyeségekre költi pénzt.
Ezt le kell nyelni !?
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.14 0 0 0
Nekem eddig két olyan dolog volt amit le kellet nyelnem bár talán nem olyan nagy csutkák ezek sokan azt mondják az életbe van ennél nagyobb is .Az egyik akkor volt , mikor a netten megismertem egy lányt és megszerettem .Egy édes kis éjszakát töltöttünk együtt ,jól érezte magát velem meg én is ő vele .Tényleg kellemes kis éjszaka volt ő is ezt mondta .De hát nagy volt köztünk a távolság ő nagyon messze lakot nekem volt egy műtétem és így nem tudtam vele találkozni .Utána próbáltam felhívni e-mail küldeni neki ,de már semmire nem válaszolt .Nagyon fájt bár már jó bár hónap eltelt ,de még is néha eszembe jut még . Persze gondolom talált egy másik pasit …..Van ilyen !!! De úgy fájt ,hogy semminek levegőnek sem nézet olyan jóleset volna ha legalább egy „Sziát „ elküld .Szerintem így lett volna tisztességes és emberi ha egy kapcsolatot normálisan zárunk le .Azért köztünk valami csak történt …De ezt a csutkát le kellett le kell nyelnem !!!!A másik meg az volt mikor a munkahelyemen kaptam egy írásbeli figyelmeztetést .Egy olyan dologért amiről nem is én tehetem ….De ezt hiába bizonygattam a főnökömnek nem hitt nekem pedig tanukkal írásbeli dokumentumokkal tudom igazolni .Persze mehetnék a Munkaügyi Bírósághoz és szerintem meg is nyerném mert ez nevetséges amit a főnököm állít .Egyszerűen most volt a cégnél prémium és béremelés és valakitől el kellett vonni én ezt így érzem .De hát ha Munkaügyi Bírósághoz fordulnék mit élnék el vele ?? Ezt az írásbelit megúsznám biztosan ,de a főnökeim biztos megtalálnának valami mással és utána ki is rúgnának .Sajnos fiatal srácként megkellet tanulnom ,hogy mindig az erősebbnek van igaza mert a gyengébb képtelen igaza bebizonyítására .Szegény kis szlovákiai magyar lány is ezt mondta tudjátok akit megvertek ,És hát milyen igaz !!!Rosszul esik az embernek az igazságtalanság még is el kell fogadni ……….Le kell nyelni !!!.
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.14 0 0 topiknyitó
Ezt le kell nyelni !!!


Ha valami bánt és tudod hogy nem tehetsz ellene semmit .Illetve ha tennél is csak magadat tennéd nevetségesé vagy azzal csak magád alá pakolnál .”Azt le kell nyelni és el kell felejteni .” Szerintem mindenkinek van ilyen volt és lesz is….Írd le bátran és könnyebb lesz …. Lenyelni elfogadni ……….

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!