Keresés

Részletes keresés

Charlie1162 Creative Commons License 2007.11.19 0 0 19
Vigasztalhatatlan vagyok:)!
Előzmény: gboxmese (15)
vagyok21 Creative Commons License 2007.11.19 0 0 18
Olvastam :) :) .És Köszi a segítséged .Puszi
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.19 0 0 16
Nem, csak érdekes..én nem is szeretem a bdsm-et..A lányom meg csak a cicit szereti tejcivel:) meg ha a karomban van.Igazi ínyenc:))
Előzmény: gboxmese (15)


gboxmese Creative Commons License 2007.11.18 0 0 15
Bocsika :):) .Most kaptam gondolom egy virtuális pofont úgy-e. Ne haragudj csak ez a név jutott eszembe. .D :D :D .Azért sajnálom tudod a történet úgy folytatódott volna ,hogy mindenki megkapja amit érdemel .Menekültem volna a történetben lévő Vanessával a Magas-Tátrában .És lettek volna a hegyekben nagyon izgi dolgok mert hát Angyalarcú és csapata követet volna minket .De lett volna ott romantika is a tábor tűznél az éjszakában .Szeretkeztem volna Vanessával a tábortűz mellett a hegyekben  .Be bizonyítottam volna hogy igen is aki szereti a BDSM-t,az is tud szívből szeretni és néha jobban mint bárki más .” „Az is tud nagyon-nagyon romantikus is lenni ha a szíve épp azt kívánja .És annyi történetet szerettem volna még írni ,lett volna egy meglepetés is egy szigorú Mikolásról .D” több részes” .Mikolás jött volna el éjszaka az egész évben rosszalkodó kislányokhoz. Én biztos vagyok benne ,hogy nagyon jó lett volna .De hát ez van. Hogy írjak így bármit is és hova mert mindenütt ki törlik itt???? Lehet ezt is ????
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.18 0 0 14
Te még a lányom nevét is bele írtad a sztoridba?:D Ez kész:) Na neee pf:)
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.18 0 0 13
Igen pont ez a lényeg .:) :) .Vigyáz magadra és jó kislány légy :) .Én léptem Szia! Egyébként ő a kedvencem :http://www.youtube.com/watch?v=1tMplk6Ygz8 :D
brekkancs Creative Commons License 2007.11.18 0 0 12
Baszki, legalább magadra ereszthetnél néha egy helyesírás-ellenőrzőt! Ha már az értelem nem számít. Vagy pont ez a lényeg, hogy vmi tanító néni elnáspágoljon ezért a szellemi teljesítményért? :( Remélem marha nagy botot szereztél be erre a célra...
Előzmény: Törölt nick (11)
a templom egere Creative Commons License 2007.09.13 0 0 10
most akkor a tizediket is? :]
Előzmény: a templom egere (9)
a templom egere Creative Commons License 2007.09.13 0 0 9
most fogom latni a nyolcadikat? :]
a templom egere Creative Commons License 2007.09.13 0 0 8
kevesebb "volna" jobb lett volna.
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.13 0 0 7

Szia !!!Ez csak egy kis történet amit álmomban éltem illetve élek de életre keltem .Nem tudom még mi lesz a vége ……Lesz-e vége …????A nickeket azért értesítetem róla bár ezek csak nevek nem több egy kicsit véletlen egy kicsit talán nem az .Természetesen remélem nem bántó ez nekik !!! Nyílván teljesen más személyiségű emberek…….A történetben semmi nem igaz talán én sem vagyok az ….De álmai érzéseim a vágyaim azok valósak . ….Vágyom ki éljem ezen vágyaimat persze csak finomabban …De vágyom a romantikára a szerelemre és a szexre is . És te ???Téged a spanking gondolom egyáltalán nem érdekel ….Pusz
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.13 0 0 5
Magas hegyek 4 rész !!!

Úgy éreztem most aztán tényleg felmérgesítettem ezzel a viselkedésemmel .De mérgesen is olyan szexi volt annyira kívántam .Annyira szeretem volna ……a lábai elé terüli és puszilgatni mindenét . Annyira szeretem volna…… ha a magamévá tehetem ott abban a szobában …Egy biztos mozgalmas kis éjszaka lett volna talán egész éjjel csináltam volna vele .A gyönyör összes kis kapuját bejártuk volna és minden egyes szikránk lángoló tűzként egyesült volna .De mikor a kapcsolatom megszakadt a volt barátnőmmel megfogadtam önmagamnak .Hogy csak is olyan nővel létesítek szexuális kalandot kapcsolatot akinek nem csak a teste kívánatos hanem a szíve is .Persze úgy-e ez csak egy kaland lett volna ami csak egyszer történik meg ,de hát ki tudja lehet más is .Mert hát a volt barátnőmmel is így jártam ,persze nem pont így …..A netten egy társkereső oldalon ismertem meg ,már az első találkozásunk után nála kötöttem ki .Úgy indult ,hogy én haza kisérem és felmentem hozzá és egymásnak estünk .Ilyen kis egyszerűen ahogy ez úgy-e ilyenkor szokott .!!!De már ott tudtam a szexen kívül nincs bennünk semmi közös a beszélgetés is nehezen ment .És szerintem ezt ő is érezte ,de kívántuk egymást és szerettük volna ha megtörténik .Bár én elkövettem egy hibát kicsit belé szeretem amit nem szabadott volna .De parancsolhat-e az ember a szívnek ???Nekem ő volt az első egy tapasztalt éret kis hercegnő a szívemnek testemnek …..Szinte minden héten többször is szexeltünk egymással két évig .De már úgy-e egyre inkább mindig bántott ,hogy csak a testét kaphatom meg a szívét sosem . Ő csak magával foglalkozott a maga érzéseivel gondolataival és ez idővel egyre jobban bántott .Persze ki tudta lehet fiatal srác létemre csak én voltam eltévedve hisz talán ő nem is volt a barátnőm csak egy szexpartner más nem .De nekem egyre inkább hiányzott a gyengédség a puha ölelés az édes csók melyet nem fon be a tövis .Egyszerűen tudtam ez a kapcsolat testileg örömet okoz ,de lelkileg nem …Nehezen tudtam tehát elszakadni tőle !!! Miközben ezek a dolgok átfutottak a fejemen Lady Angyalarcú már felém közeledet a lovaglópálcával .-„Hú ,de elfogom verni a kis feneked ezt most nem fogod élvezni garantálom neked „.jelentette ki .Kedvem lett volna szembe szállni vele a kezéből a pálcát kicsavarni és jó alaposan elverni a már vörös popsiját vele .Majd egész éjjel kefélni !!!De nem így tettem . Szerencsére sikerült kiszaladni az ajtón ….De már éreztem nem bírom tényleg tovább elélvezek alig bírtam már tényleg visszatartani . Csak úgy szaladtam vissza a szobámba akarom mondani Vanessa szobájába .A kicsi Vanessa ijedt arccal fogadott .-„ Jaj mi történt veled ,hol voltál ennyi ideig úgy féltem azt hittem már valami bajod eset .”Átöleltem és megcsókoltam ….De kicsit félénként azt hittem hamarosan ellök magától és kapok egy nagy pofont amiért nem tartottam be a szavamat .De nem így történt a testünk egymásba akart forrni ahogy a szívünk is .Olyan édes volt az ajka mint a legfinomabb méz amit életembe kóstoltam .Édes kis keringőt jártak a nyelveink mikét a bennünk lévő vágyaink .Finoman vetkőztetettük le egymást és pici puszikkal áradatával jártuk be egymást testének édes kis pontjait .Mellei édes kis almácskák voltak melyeket én finoman gyengéden kóstoltam. Éreztem ,hogy ajka farkamat érinti és finoman tovább hegyezi .A vágy mi testemben él nem tudtam ,hogy íj heves is lehet és így íj kéjjel égethet élhet bennem .Majd nyelvemmel egy titkos kis barlangba jutottam meleg volt és puha .Édes kis nedvességet találtam ott mely nagyon ízlett és próbáltam minél többet kérni belőle .Nyelvem körbe-körbe járta a kis barlangot ,de minél inkább elbujt elveszett benne .Kereste a finom nedvességet az apró cseppeket a zamatos nedvet mely által élhetett .Nem bírtam tovább zászlóm élét-e barlangocskába helyeztem .Olyan kis szűk volt ,de én finoman nyomultam be. Vanessa hangosan kéjesen felnyögött ahogy a zászlóm a kis barlangja lyukát teljesen befedte .Majd együtt lovagoltunk a kéjek gyönyörök végtelen mezején……Addig a pontig ameddig egymáséi nem lettünk egy röpke szempillantás alatt .Egyszer élveztünk el egyszerre töltöttük majd nyitottuk ki a vágy összes kapuit .Majd megpusziltam újra az ajkait olyan édes volt .Majd a mellecskéire hajtottam fejem néha éjszaka többször is finoman puszilgattam és ott aludtam el vele .Hajnalban arra ébredtem ,hogy az ágyhoz vagyok kötözve meztelenül .És a kicsi Vanessa meg egy valami fa alku szerelvényhez !!! Tudjátok olyan kis ugrópad szerűség „zsámoly” amit tesiórákon diákként átkellett ugrani .Ott volt szegény ráhajoltatva rákötözve .Csak egy száll fehér bugyi volt rajta de olyan tudjátok ahol az a kis vékony popsi csíkos van csak .Tehát ami semmitől sem tudja meg védeni szegény kis popsiját .És hát szegény kiabálni sikoltozni sem tudod mert egy fekete szájperec volt a szájába .Tehát ott feküdt a kis popsija az égbe kiszolgáltatva mindenek .Én meg kivoltam kötözve az ágyhoz és bármennyire is szeretem volna neki segíteni nem tudtam . Nagyon félni kezdtem mikor láttam ,hogy az ajtó kinyílik és több ember hangját halottam bejönni a szobába .Kicsi Vanessa is retteget !!!Próbáltam szemeimmel erőt önteni belé de én is épp úgy féltem mint Ő .(foly .köv )
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1
Magas hegyek 1 rész !!!

Két évvel ezelőtt a Tátrában nyaraltam olyan kis egyéni túra volt !!!Hát igen friss levegő hegyek és azok a csodálatos völgyek és dombocskák .O igen :D most a volt barátnőm is eszembe jutott .Tudjátok neki is megvolt mindez és vele valahol mindig úgy éreztem mintha kirándulnék .D :D .Szeretem az édes kis dombjait völgyeit és barlangjait .De amit a legjobban szerettem az a szíve volt .De hát ez a kapcsolat is sajnos megszakadt részben az én részben az ő hibájából .Pedig együtt terveztük ezt a túrát is !!!
Hétfőn reggel indultam mindent bepakoltam a kocsiba amit csak lehetet …Szerintem túlzásba is vittem egy kicsit .Mert hát ennyi dolog egy hétre azért egy kicsit ez durva dolog volt . De hát tudjátok ilyenkor épp mindig az marad ki ami tényleg kéne .És be kell valljam ez nálam is ki maradt .Hát igen a fogkrémecske otthon maradt sajna .De gondoltam biztos lehet majd valahol vásárolni majd valahogy valahol megoldom .Több órát vezetem gyönyörű szép helyeket mentem keresztül ,de hamar be sötétedet és egy kicsit mintha el is tévedtem volna .Egy mellék úton mentem le ami valahogy nem szerepelt a térképen nem is értettem igazából mi ez .Majd az eső is hírtelen szakadni kezdet hatalmasakat villámlót és dörgött .Komolyam elkezdtem már félni is a hegyről lejövő hatalmas mennyiségű víz szinte folyóvá kezdte változtatni az utat .A kocsi sem bírta tovább bedöglött fogtam a kis háti táskámat és a legfontosabb dolgokat bele pakoltam .Kénytelen voltam gyalog az esőben tovább menni bár nem is tudtam már hol vagyok és hová is tartok .De egyszerűen nem tudtam ott maradni és üldögélni a kocsiba .Szinte alig láttam valamit úgy eset az eső és a közelembe valahová be is vágott egy villám .Az ágak törtek ropogtak a szél pedig vesszőként hasította a fák törzseit .Úgy éreztem vége valahol itt fogok eltűnni örökre!!! Majd ha lassan is a kegyetlen vihar csendesedet és a távolban egy panzió fényeit láttam felfedezni . ANGYALI SPANKING PANZIÓ !!!! Micsoda név gondoltam melyik lehetet az a marha aki kitalálta ezt a nevet ……….. A panzió nem volt nagy azt lehetet látni .Olyan 20-30 szobánál több biztos nincs benne állapítottam meg .Belépve a portán a főnökasszony fogadott Lady Angyalarcú legalább is ez volt rá írva a kis arany kitűző táblájára .Szigorúan nézet rám sehol egy kedves mosoly vagy valami ilyesmi .Egyébként egy hosszú szőke hajú nőt képzeljetek el aki szerintem olyan 30 körül volt .Nem volt se kövér se sovány a szép női formás alakkal rendelkezet .A kis alma mellecskéi csak úgy ki dudorodtak az ingén keresztül és a feneke meg hát igen csak feszes és formás volt .Be is indította a fantáziámat rendesen !!! Csak úgy bámultam …..De hamar zavarba is kerültem ugyan is észre vette és rezzenéstelen arccal közölte velem .”Kedves uram ha kellőképpen kigyönyörködte magát a popsim és mellem nézegetésébe közölhetné végre mit is szeretne .”””” ??? Persze egy ideig köpni nyelni nem tudtam majd nagy nehezen „””….Hát őőőőőőőő hát őőőőőőőő szobát ……szeretnék …..kivenni … ŐŐŐ éjszakára .”””De Angyalarcú csak rázta a fejét ,hogy nincs nem tud szobát ki adni az utolsót kábé egy órája adta ki egy vanessa nevű hölgynek .Nagy bajban voltam és szinte már könyörögtem neki segítsen valahogy .”Most hol éjszakázzak a kocsim valahol az erőbe vagy már a folyóba ki tudja „”” ????Legyen szíves hölgyem segítsen „”Hát esetleg kérdezek meg a hölgyet be-e fogadná éjszakára 22-es szoba .”Mondta” .Már megint nem tudtam köpni nyelni sem ennél betegebb morbid ötletet még sosem halottam .”””Vagy esetleg jegyezte meg Lady Angyalarcú én is be tudtám fogadni persze a kutyám óljába talán van még ott hely . Miközben ezt mondta gúnyosan mosolygót rám!! Úgy éreztem elpattan a fejem a az idegességtől .Rá fektettem ott egy nagy étkező asztalra igazából nem is ellenkezett nagyon csodálkoztam is rajta .Majd a tenyeremmel elkezdetem verni a popsiját felnyögött többször is. Majd le húztam a kis rózsaszín bugyiját és a meztelen popsiját fenekeltem a tenyeremmel .Jó nagyokat ütöttem a fehér kis popsija hamar vörös színbe váltott .De hiába vertem a fenekét mert ő ezt élvezte ,tehát abba is hagytam hamar ..Egyszerűen nagyon kemény feneke volt meg sem érezte a tenyeremet igazán .És a végén csak nevetet rajtam .Majd mélyen a szemembe nézet és ezt mondta ”””De gyenge kis pasi vagy .Ha szeretnéd találok neked helyet kicsi fiú és ott megérezheted milyen is az igazi spanking. Tudod szívem kölcsön kenyér vissza jár .”””Az- az igaság ,hogy nagyon megijedtem tőle és elszaladtam ott hagytam . Nem volt más lehetőségem gondoltam még is csak bekopogok vanessához .Bár ezt az egészet morbid dolognak gondoltam egy idegen nőtől ilyen kérni hogy az egyik ágyát ossza meg velem .De még is csak felmentem az emeleten és bekopogtam a 22-es ajtón(..foly köv )
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 0
Magas hegyek 2 rész !!!

Miután az ajtó kinyílót egy rám édesen mosolygó csaj fogadott .Barna hosszú egyenes haj és édes kis gesztenye szemeik vegyültek az arcán lévő tündéri mosollyal .Hát igen ő volt Vanessa .Egy kis fehér köntös volt rajta a haja csurom víz volt gondoltam épp előttem jöhetett ki a zuhany alól .Jaj olyan szexi lábai voltam egy-két apró vízcsepp épp folydogált le róla . Alig bírtam magammal legszívesebben a lábai elé vettetem volna magamat .Elképzeltem ahogy puszilgatom és minden egyes apró vízcseppet lenyalók róla .Mindig is imádtam a szép formás női lábat az övé pedig különösen az volt .Miután bemutatkoztam elmeséltem mi is történt velem .Vanessa csak mosolygót édesen és meglepődtem mikor azt mondta ő is most jött és éppen így járt mint én .Kedves volt nagyon és behívott a szobájába …….Valahogy úgy éreztem van köztünk valami egy kis szikra amiből láng is lehet .Persze mikor ecseteltem neki ,hogy esetleg a másik ágyon el a aludhatnék nála furcsán nézet rám .De igen mondott végül is !!!De közölte velem ,hogy ő nem olyan lány és nem szeretné ha éjszaka úgy megközelíteném .Különben is neki vőlegénye van akit annak ellenére hogy épp megcsalta őt még mindig nagyon szeret .Hamar kiderült hogy az a srác miatt menekült így Vanessa a hegyekbe .Bár nem igazán értettem melyik az a marha pasi aki egy ilyen csajt megtud csalni . Vanessában minden benne volt amit egy pasi kívánhat gyönyörű ,szexi ,intelligens és tényleg egy kiváló egyéniség .Nem olyan mint az én volt barátnőm aki mindig piszkált bántott és csak magáról beszélt képtelen volt az én gondjaimat érzelmeimet átérezni megérteni .Csak az övét majszolta …..De végül is két évig jártam vele Annával …Mi tartott minket össze ??? Hát ez jó kérdés szerintem csak a szex ……. Vanessával miután jó kibeszéltük magunkat letusoltam és együtt tévéztünk .Fura volt az egész olyan volt ő nekem mint a testem a részem egy rég elvesztett darabja vagy valami ilyesmi .Annyira kívántam annyira szeretem volna ha ott és most az övé lehetek és ő az enyém .Égetem a vágytól mint egy kamasz szűz kisfiú aki szeretné már felfedezni a gyönyör édes kis barlangjait .De visszatartottam és nem nyomultam Vanessára .Megígértem neki hogy nem kezdeményezek és ezt be is tartottam . De azért egy két oldalas jó éjt puszit adtunk egymásnak !!! Majd hajnal 1-órakor kéjes jajgatásokra ébredtünk . A kicsi Vanessa nagyon megijedt hogy még is mi lehet ez én persze lovagiasan megnyugtattam .És megígértem neki megyek és megnézem!!! A szobából kijőve a hangos szinte felerősödte de én követem a jajgatásokat .Az 1-es szobából jöttek bár féltem de bekopogtam . Lady angyalarcú fogadott egy vastag tenisz ütőre hasonlító paskoló volt a kezébe és szinte vér vörös szemekkel kérdezte .-„Te meg mi a francot keresel itt csak nem azt szeretnéd hogy elverjem a te picsádat is „”” Ez a hangnemet szörnyű volt hallgatni ez a nő maga volt az ördög tényleg. Alig tudtam beszélni :::-Hát én…izé.. csak ….egy kis …………szóval fogkrém után …….otthon hagytam ”mondtam neki ” . Angyalarcú még idegesebb lett ….-És kijelentette –Te barom állat!!! ………..Majd megfogta a kezemet és berántott a szobájába .Egy jó nagy szoba volt egy hatalmas ágyal a közepén .És ágyon egy szőke hajú nő hatalmas fenekét láttam ahogy az ágyra hajolt .Nagyon vörös volt a popsija szegénynek . Lady angyalarcú egy székre ültette és azt mondta várjak mindjárt megkapom a kis fogkrémeket .Majd a szőke hajú nőhöz lépet és megparancsolta neki ,hogy pucsíccson feszesebben és a paskolóval rávágott a fenekére .Hatalmasakat ütött csak ,úgy csattant a szöszi csaj popsija . Lady angyalarcú miközben verte a popsiját mosolygót néha gunyosan .Egyszerűen lehetet rajta ,hogy élvezi ahogy szegény kis szöszi kislány popsiját vörösre veri .A kis szöszi sikoltozott egy két erősebb ütésnél és próbálta a kezével folyamatosan megvakarni a popsiját .Miközben ide-oda mozgatta a vörös popóját De Lady angyalarcú tovább folytatta és már szinte vérvörösre változott szegény kislány feneke .Nagyon sajnáltam a kiscsajt ,de valahogy féltem közbe avatkozni !!! Majd végre abbahagyta a kis szöszi szomorú szemekkel nézet rám miközben előttem felhúzta a kis bugyiját . Lady angyalarcú meg kijelentette neki legközelebb nádpálcával fogja elverni a fenekét .A kiscsaj ha nehezen is de elhagyta a szobát .Szerintem nagyon fájhatott szegény kis popsija .( foly.. köv )
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 topiknyitó
Magas hegyek 3-rész !!!

Ketten maradtam Lady Angyalarcúval az ő nagyszobában .Majd Angyalarcú hírtele felém fordult és mélyen a szemeimbe nézet . –„Most te következel „jelentette ki .Megfogta a kezemet és magához húzott .Másodpercek alatt kigombolta és lehúzta a farmer nadrágomat .Majd rávágott egy nagyot a kezével a fenekemre .Elégé fájt és muszáj volt hátra nyúlni ,hogy megvakarjam a popsimat .De eközben Lady Angyalarcú szempillantás alatt lehúzta a boxer alsómat is .Tehát ott álltam előtte szinte anyaszült meztelenül .Igazából csak egy fehér ing volt rajtam ,de más tényleg nem. Elsőnek valahogy nem is tudtam miért is engedek engedelmeskedek neki .Igazából nagyon féltem és szégyelltem magamat előtte .Angyalarcúnak egyébként láthatóan tetszet ahogy zavarba jöttem előtte .Én persze próbáltam a férfiasságomat a kezemmel eltakarni .De Lady Angyalarcú eközben ráütött a fenekemre és kijelentette .-„Nagyon fehér ez a popsi nemsokára szép vörös lesz „.És megfogta a kezemet és húzott magával a nagyágyára .Leült az ágy végére és engemet az ölébe feketetett .Majd a kezével elkezdte verni a fenekemet .Nem ütött elsőnek nagyokat ritmusosan járt a tenyere a popsimon .Ami furcsa volt ,hogy egyre inkább élveztem a dolgot .Valami forróság öntött el ,amit nem csak a popsimon éreztem .Egy-egy jól sikerült ütésnél kéjes gyönyör járta át a testemet és halkan felnyögtem .De sajnos egyre erősebb erekcióm támadt már-már alig tudtam visszatartani .A farkam egyre inkább hozzádörzsölődött Angyalarcú combjaihoz ahogy verte a popsimat .Furcsa érzések jártak át a testemet élveztem ahogy Angyalarcú elveri a fenekem .Ugyanakkor szégyelltem hogy merevedésem van és ő ezt biztosan tudja és érzi is .De szerencsére nem mondott semmit csak porolta a tenyerével a fenekemet tovább .Majd abbahagyta végre !!!Igen végre már tényleg nagyon fájt a fenekem .Úgy éreztem mintha tűz éget volna rajta .De ami igazán zavart ,hogy alig bírtam visszatartani a hatalmas farkamat .De amitől igazán féltem az-az volt hogy Lady Angyalarcú ölében megyek el miközben a popsimat vörösre veri .Szerencsére ez nem következett be ,de alig bírtam magammal .Nagyon felvoltam izgatva a popsim vörös volt a farkam pedig acél kemény .Talán ezeknek volt köszönhető ,hogy hamar a tettek mezejére léptem .Lady Angyalarcú nem ellenkezett ! Levetkőztettem lekaptam azt a kis selyem bugyiját .Majd az ágy szélére ültettem és az ölembe fektettem .Majd az ágy mellett lévő paskolóval elkezdtem verni a fehér nagy formás fenekét .A paskoló egyébként kör alakú fából készült és egy nagy teniszütőhöz hasonlított leginkább .Lady Angyalarcúnak elégé nagy popsija volt ,de még is a paskoló szinte teljesen be fedte a popoját .Elég nagyokat ütöttem ,keményen járt a paskoló a popsiján miközben ide-oda mozgatta szépen vörösödő fenekét. A fehér popsi most már vérvörös színbe változott !!! Én meg egyre jobban élveztem ,hogy végre alaposan elverhetem azt a formás kis popsiját .A volt barátnőmet is úgy elfenekeltem volna mikor olyan bunkócska volt velem .De valahogy mindig féltem megtenni!!! Egyébként Lady Angyalarcúba és a volt barátnőmbe volt valami közös sajnos ő is néha olyan fölényeskedő volt amit utáltam benne .De miközben ezekre gondoltam és láttam Angyalarcú vörös popsiját megint egyre keményebb erekcióm támadt .És miközben vertem a popsiját nem bírtam megállni ,hogy a másik kezemmel a puncijához érhessek .Angyalarcú hangosan kéjesen felnyögött ….. Nedves volt és már a kezemmel éreztem ,hogy titokzatos édes kis barlang ez .Miközben egyre erősseben vertem a popsiját a másik kezemmel elkezdtem dörzsölni egyre jobban a kis punciját .Szerintem többször elment miközben a popsiját a popsi verővel vörösre vertem .Majd abbahagytam Lady Angyalarcú popsijának megbüntetését .A popsija mint a legvörösebb nap az égő tűz lángja úgy izzott .Fölé hajoltam és megcsókoltam a popsiját .Majd elkezdtem puszilgatni a teste minden egyes pontját …A pucikáját a lábacskáit a pocikáját és cicijeit ………Jaj olyan fincsi volt …Mire magamhoz kaptam a nyelvem körkörtáncot járt az övével .Majd hírtelen úgy éreztem , hogy ezt még sem szeretném vele nem szeretném .Ő épp olyan mint a volt barátnőm csak bántana mindig . Finoman abbahagytam és ellöktem magamtól óvatosan ,pedig ott az életemnél is jobban kívántam .Rögtön nekem támadott –„Ez most mi volt te normális vagy ???” Próbáltam neki elmagyarázni ,hogy ne haragudjon , valahogy mégsem szeretném ezt .De elkezdet hisztizni ,és elmondott rögtön minden félre szemétnek .Egy vázát is hozzám vágott ,úgy kellet elugranom előre .Egyszerűen nem értette erre miért is kellet így reagálni…..Majd az egyik fiókból egy lovaglópálcát vett elő ,miközben a szemei villámokat szórtak …(.foly köv )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!