Keresés

Részletes keresés

Barnabas1900 Creative Commons License 2011.03.07 0 0 151

Te egy külföldi érdeklődőből levontad, hogy csalás? Gratulálok.

Előzmény: Yogi (150)
Yogi Creative Commons License 2011.03.07 0 0 150

Látom, hogy bonyolult volt a számodra, megpróbálom egyszerűbben: mivel csalásról van szó, egyetlen percet sem érdemes rá vesztegetni, annyit sem, hogy válaszolsz az emailre.

Előzmény: Barnabas1900 (147)
Barnabas1900 Creative Commons License 2011.03.07 0 0 149

Hát akkor nem kell küldeni a fotóapparátot addig. Majd ha ott lesz a pénz.

Előzmény: Zozzantoz (148)
Zozzantoz Creative Commons License 2011.03.07 0 0 148

De nincs ott...

Előzmény: Barnabas1900 (147)
Barnabas1900 Creative Commons License 2011.03.07 0 0 147

Ennyire ne legyetek amatőrök. Ha ott a számlán a pénz akkor nincs félnivaló. Onnan vissza nem veszi, ha megszakad akkor sem.

Előzmény: Yogi (145)
manitounickfree Creative Commons License 2011.03.07 0 0 146

hopsz

tanulságos, nem is tudom, hogy mit vártam.

 

köszi szépen!

 

mostmár csak azon filózom, hogy lehetne ebből egy kis viccet csinálni :) a leendő vásárlóval "Jennifer martin"-al.

Előzmény: Yogi (145)
Yogi Creative Commons License 2011.03.07 0 0 145

A bank nevében fognak hamis levelet küldeni.

Keress már rá a "nigériai csalás" vagy "nigerian scam" szavakra...

Előzmény: manitounickfree (142)
manitounickfree Creative Commons License 2011.03.07 0 0 144

gondolkodom, hogy belevágjak e.

köszi

Előzmény: peterssen (143)
peterssen Creative Commons License 2011.03.07 0 0 143

Ha ott a pénz a kezedben, akkor már nem igazán tudom elképzelni a lehúzást. 

Előzmény: manitounickfree (142)
manitounickfree Creative Commons License 2011.03.07 0 0 142

lehet hogy OFF. de nincs ebay se paypal reggem.

itthoni expressz, apronet stb. hirdettem meg a terméket.

 

így talán egyszerűbb is a dolog, vagy megjön számlára az összeg, vagy nem.

vagy még így is lehet átverés, lehúzás?

peterssen Creative Commons License 2011.03.07 0 0 141

Kapni fogsz egy (hamis) értesítést a paypaltól hogy megérkezett az összeg, de zárolták addig, míg a vevő vissza nem igazolta a csomag megérkezését. Na ennek nem kell bedőlni: alaposan megnézve az email fejlécét (meg persze a paypal számládat) kiderül a csúsztatás.

Előzmény: manitounickfree (139)
sakac Creative Commons License 2011.03.07 0 0 140

Ha felesleges a cucc akkor ajéndékozd neki. Amúgy ne foglalkozz vele tipikus nigériai trükk

Előzmény: manitounickfree (139)
manitounickfree Creative Commons License 2011.03.07 0 0 139

sziasztok!

 

meghirdettem 1 fényképezőt, itt - ott. van egy külföldi érdeklődő is. fel is ajánlotta a meghirdetett összeget + postát. írt címet, nevet stb.  valaki járt már így? esetleg bele is ment az üzletbe?

nem tudom, tovább menjek e? kérte a sz.számom, hogy utalni tudja az összeget.

 

az érdekesség, nem először kapok ilyen mailt. és mindig az a szöveg, hogy a fiának akarja megvenni.

 

ti mit csinálnátok?

 

előre is köszi.

üdv.

 

Yogi Creative Commons License 2011.03.06 0 0 138

Erről könyveket szoktak írni, de itt az Indexen is két igen hosszú topik foglalkozik a témával. Ezt senki nem fogja elmondani neked néhány percben, már csak azért sem, mert nem lehet. Inkább olvasgass:

PayPal topik

Ebay topik

Előzmény: pjanoss (137)
pjanoss Creative Commons License 2011.03.06 0 0 137

Sziasztok!

 

Kérem aki vásárolt már ebayen keresztül és ismeri a buktatókat, és tudna nekem segíteni pár percben elmagyarázni mit, hogyan kell az kérem írjon egy e-mailt! 

Ebay-en már regisztráltam, paypal-om van. tényleg csak egy kis útbaigazítás kellene!

 

e-mail:  alex.kis1983@gmail.com

skype: kis.alex1983

Köszönöm.

300eoss Creative Commons License 2010.12.14 0 0 136

Mégis elvetem a Hongkongi rendelést. Analóg fényképezőgép ára + szállítási díj, erre 4.2% vám, és minderre 25% ÁFA. Egyharmadnyit dob az árán.

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.13 0 0 135

http://myworld.ebay.de/jiakgong/

 

nagyon korrekt, mindig pontosan szállított. (1-2 hét alattt ideért)

ami a termékeket illeti - kínai olcsó izéktől azért ne várjuk a Canon minőséget.

 

Előzmény: Alphatomi (129)
Alphatomi Creative Commons License 2010.12.12 0 0 134

Ez a NEX-es vagy valami más adapter?

Remélem jó lesz.... úgy örültem, hogy minden van 1 helyen.

Előzmény: sefotos (132)
Yogi Creative Commons License 2010.12.12 0 0 133

Dehogynem lehet elrontani, lásd lent.

Ha jól sejtem az árát, akkor nem lesz rá vám és áfa (már ha magánemberként veszed, és nem veszel hozzá mást).

Előzmény: Alphatomi (131)
sefotos Creative Commons License 2010.12.12 0 0 132

Garfieldka ajánlotta, de nekem az adaptere nem tetszett, nem volt precíz a méret.

Előzmény: Alphatomi (129)
Alphatomi Creative Commons License 2010.12.12 0 0 131

Hát NEX--> M42 adaptert vennék , hátsó obi sapkát meg egy napellenzőt.

Ezeket csak nem lehet nagyon elrontani. Az adapternél azt írja , hogy van végtelen. Hát majd kiderül. Reménykedjünk :)

És ingyenes a posta. Lehet, hogy ez már a túl szép, hogy igaz legyen kategória.

 

Egyébként erre lesz vám vagy áfa vagy bármi?

Előzmény: Yogi (130)
Yogi Creative Commons License 2010.12.12 0 0 130

Most ránéztem: hét éve tag, 84 000 feedback, 99,5%, nagyon jó DSR - én mernék.

Az árut azért nagyon nézd meg, és számolj rá, hogy nem feltétlenül elsőosztályú minőség.

Előzmény: Alphatomi (129)
Alphatomi Creative Commons License 2010.12.12 0 0 129

jiakgong DIGITAL nevűtől szabad? Vannak tapasztalatok?

Yogi Creative Commons License 2010.12.12 0 0 128

Merjen, de nagyon nézze meg, hogy kitől vesz és mit.

Előzmény: 300eoss (127)
300eoss Creative Commons License 2010.12.12 0 0 127

Távol-keletről merjen az ember rendelni? Akár újat akár használtat. Vagy ha sokat adott el és tiszta pozitív, akkor mehet? Vagy amit nyerek a réven, azt elveszítem a vámon?

kacsacs69 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 126

Mr Reed !

Keress meg légyszíves aradi csaló ügyben !

E-mail címem .: kacsacs@freemail.hu

Köszönöm.

Üdv .: Csaba :)

Előzmény: Mr. Reed (107)
horsica Creative Commons License 2010.09.06 0 0 125
Nekem 2 üzletem volt Gáborral, Amerikából rendeltem 2 aLKALOMMAL ÖSSZESEN 100 000 FT ÉRTÉKŰ CUCCOT,MIND2-SZER TÖK KORREKT MÓDON TELJESÍTETT, AZ ÜZLET RENDBEN létrejött. .nem értem mi történhetett vele...
Előzmény: Mr. Reed (75)
sefotos Creative Commons License 2010.04.24 0 0 124
Nem kell így negatívot adni. Olyan nyelven kell eBayezni, ami megy. A rendszer nem is enged egyszerűen negatívot adni, ez nem a primitív Vatera.
Előzmény: tibor200 (121)
Yogi Creative Commons License 2010.04.24 0 0 123
De, kiderül. Oda van írva.
Előzmény: _lala_ (122)
_lala_ Creative Commons License 2010.04.24 0 0 122
A levélből annyi derül ki, hogy a PayPalon keresztül kaptad vissza. Meg az, hogy vizsgálódtak.
Ebből nem lehet messzebbre menő következtetéseket levonni.

Az mindenesetre biztosnak tűnik, hogy csak a PayPal vizsgálódásának eredményeképpen rendeződött az ügy.
Előzmény: tibor200 (121)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!