Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.20 0 0 61

Üdv mindenkinek ! T620 eredeti autós tartót keresek, amelyben az elektromos csatlakozó kifogástalan.

érdeklődő 49 Creative Commons License 2013.04.12 0 0 60

Sziasztok ! Ha valaki válaszolna megköszönöm .Problémám a következő: Tudok csatlakozni a Rúteremhez de nem tudom hová kell be írni a jelszavamat ???

Ggambesz Creative Commons License 2012.08.06 0 0 59

Sziasztok!

 

Service manualt nem tud vki hozzá? Nem találok sehol. Írtam oda is ahol vettem a gépet, de nem kaptam választ.

 

Köszönöm!

StMiklos Creative Commons License 2010.02.11 0 0 58
Szevasz!
Felmásolom egy kártyaolvasóval az SD kártyára, onnan is lehet telepíteni..
Üdv: StMiklos
Előzmény: t-bolyka (57)
t-bolyka Creative Commons License 2010.02.11 0 0 57

Szia!

Egyenlőre, most épp ott haltam meg, hogy a gépre felrakott ActiveSync progi. és a PDa közötti kapcsolatot nem sikerül létrehozni, gondoldom ezért, ill e nélkül nem is lehet a PeekPocket  exe. nem lehet áttelepíteni a PDA -ra                                                                                                                                                          

StMiklos Creative Commons License 2010.02.10 0 0 56
Szevasz!
Saját hálózat? Hát az, amikor otthon a netedet egy wifis routerrel osztod a PC-dre, meg a WiFire, aztán kódoroghatsz a lakásodban akárhol a PDAval, vagy laptoppal.
Idegen, mások által üzemeltetett, fizetett hálózatra nem ildomos csatlakozni, olykor a távolság miatt /de erről már írtam/ nem is megy. Látod, hogy van vétel, de kis adóteljesítménnyel nem éred el, egyirányú marad a kommunikáció..
Más kérdés, hogy gyakran titkosítással /WEP, WPA, MAC szűrés/ más számára nem lehetséges a kapcsolódás.
Vannak nyitott, nyilvános hálózati helyek, Hot-Spotok, ahol megengedett és lehetséges a kapcsolódás. Pl. minden McDonalds -ban /mellett/ van.
Térerő jelzés nélkül nehéz válogatni..
Üdv: StMiklos
Előzmény: t-bolyka (55)
t-bolyka Creative Commons License 2010.02.10 0 0 55

szia!

a progid még nincs a gépemen, nem tudtam feltenni.

WLAN beállításoknál vannak az elérhető, és nem elérhető hálózatok, itt szoktam valamelyik elérhetőt kiválasztani.

a saját ( nem tom mit jelent) az jelzi hogy kapcsolat felépítve.

a többi csak ritkán jelez elérhetőt, de olyankor sem sikerült, még megnyitni semmit

jelszóról sem tudok semmit, mit kell , hogy kell elkezdeni?

tudom, hogy fárasztó lehetek, de, ha végra vlaki eltudna igazítani, megmutatni, az alapokat legalább megismerném.

köszi a fáradozást!!!

Előzmény: StMiklos (54)
StMiklos Creative Commons License 2010.02.10 0 0 54
Szevasz!
Milyen hálózatra kívánsz csatlakozni? Mert erről nem "szóltál"!
Van-e készüléked hatókörében olyan hálózat, amelyet jogosult vagy használni, ismered-e a jelszót? Ha igen, akkor már csak beállítási probléma lehet.
Mit jelez, az általam ajánlott PeakPocket?
Üdv: StMiklos
Előzmény: t-bolyka (53)
t-bolyka Creative Commons License 2010.02.10 0 0 53

Szia!

Köszi az infókat,  nos a gondom az, hogy a wifi indítása után, ha megnyitom az expolert, és kijelölök egy oldalt pl.origo, startlap. teszvesz, bármelyiket....

alol jelzi, hogy lokalizáció, és utána egy kis ablakben megjelenik, hogy ...Az oldal nem található, ellenőrizze a címet, és próbálja újra.

vajon milyen beállítási probléma miatt nem tud csatlakozni? v. megnyitni?

a súgóban leírt csatlakozás az internethez fejezetet olvasgatom, de nem értem..

ISP szerver, telefonszám, hozzáférési pont....szóval mit kell itt csinálni?? ezzel lehet a baj?

 

Előzmény: StMiklos (50)
StMiklos Creative Commons License 2010.02.08 0 0 52
A PeekPocket.zip így keresd, szabadon letölthető, kibontva a peekpocket.exe -t, felmásolod vagy a gépre, vagy a memóriakártyára, és onnan tudod indítani...
Üdv: StMiklos
Nem WiFi kártya van a gépben, hanem bele van integrálva, csak használni kell, mint írtam.
Előzmény: t-bolyka (49)
StMiklos Creative Commons License 2010.02.08 0 0 51
Szevasz!
Segítség gyanánt telepítheted a PeekPocket nevű programocskát, WiFi bekapcsolása /Start..Settings..Connections..WirellesManager..Wi-Fi tapi és indul/ után ezt indítva láthatod a PDA által észlelt hálózatokat, valamint azok szabad/titkosított voltát, és azok térerejét.
Az enyém X500+ észleli a 91-es térerőt is /ez igen kevés/, de csatlakozni csak a 78 alattiakkal van esélyem.
Én böngészésre a SkyFire 1.0 verziót használom, jobban jelenít meg, mint a másik.
Üdv: StMiklos
Előzmény: t-bolyka (49)
StMiklos Creative Commons License 2010.02.08 0 0 50
Szevasz!
Induljunk.. Nézegettem a specifikációját..
Bekapcsolod /aktivizálod/a WiFit, indítod az Explorert, találsz egy Wifi hálózatot /a sajátod mondjuk/, ha nem használsz titkosítást /első próbákhoz nem tennék/, és netezel..
Üdv: StMiklos
Előzmény: t-bolyka (49)
t-bolyka Creative Commons License 2010.02.08 0 0 49

SZIASZTOK

vAN EGY  T620-am amit csak navira használtam, azt is ritkán, mivel szeretnék vele netezni is, ezért léptem ide a fórumra. Olvasgattam az eddigi kérdéseket, de nem tudtam rájönni, hogyan kellene elindulni, ha esetleg valaki totál amatőr módon segíteni tudana, foglalkozna egy kicsit az okításommal, az nagyon tudna segíteni.

Először is mit kellene megnézni a gépemen, hogy rajta van -e ami ehhez kell? pl honnan tudom, hogy van-e hozzá wifi kártya

na látjátok, valahonna innen kéne indulni......a kályhától!

előre is megköszönném, a segítséget, és a türelmet.

Dudo8 Creative Commons License 2009.08.11 0 0 48
Szeretnék hozzáférni T 620-as PDA autos tartóhoz. Minden megvan, csak amibe beleteszem a pda-t, az törött el. Hátha valaki tudja nélkülözni.
cszsolt777 Creative Commons License 2009.07.28 0 0 47
Sziasztok,

Kölcsönbe kaptam egy T620-ast a nyaralásra. Van lehetőség az IGO navi hangját az autó hangszórójára irányitani? Egyszer volt nálam egy Garmin Navü azzal ment, de már nem emlékszem hogyan? Ezzel is megoldható vagy felejtős?

Köszi
Ferkepappa Creative Commons License 2009.06.09 0 0 46
Sziasztok!
Sógoromtól örököltem egy Airis T620-as gépet....
Egyik este nem reagált a kijelzőn történt matatásra ...... reset ..... semmi .... reset ... semmi
Ki is kapcsotlam... de semmi... mintha a kijelző beszart volna...
Igo a beállított gyorsbillentyűre elindult szépen... ezért gyanakszom a kijelzőre.... de gondoltam úgy is ki akartam már törölni sógor szarjait... nyomok neki egy hard resetet....
Asszem itt csesztem el a dolgot...valami fórumban olvastam hogy kell... csak nem azt csináltam amire én gondoltam...
Még a gép beindulása előtt (jeystick lefele nyomva tartása mellett reset gomb... majd a bejövö kék menűből.... LOW LEVEL FORMAT..... megcsinálta.... és azóta még a kép se jön be...
A kérdés egyszerű..... mit lehet vele kezdeni?.... meg tom oldani otthon valahogy... vagy forduljak szakemberhez?
Köszi a segítséget....előre is...
halilali1 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 45
Sziasztok!
Olyan gondom lenne, hogy az Airis T620-asomra szerettem volna valami újabb IGO 8-at tenni, de miután feltettem állandóan megszakad a GPS vétel. Elég idegesítő, például az információs sáv meg sem tud jelenni soha (csak néha fel-fel villan).
Mitől függ, hogy szakadozik a vétel? Függ az IGO8 verziójától, mert a régivel soha semmi gondom nem volt?
Vagy a géppel lett valami gond?
Köszi
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.31 0 0 44
Torrent oldalakon még máig harcoló japán katonát is találsz...
Előzmény: JosefG. (43)
JosefG. Creative Commons License 2009.03.24 0 0 43
Sziasztok!

Nekem az a problémám a készülékkel, h mikor használom töltővel vagy anélkül 1percen belül kikapcsol a világítás pedig folyamatosra van állítva. Ha tudtok vmi megoldást írjatok. Köszi

Van amúgy arra 5letetek honnan tudnék rá új szoftvert szerezni mer 2006os már kissé elavult. Megyek az új M0-on és mindig újratervez a drága mer még nincs meg neki.

Válaszotokat előre is Köszönöm!
pisti.75 Creative Commons License 2009.01.14 0 0 42

Sziasztok

  Tud valaki tanácsot adni !A citromailt megtudom nyitni de a leveleket nem pedig látom hogy van beérkező levelem.MIt kell rajta állitani.

 

  És írni sem tudok a citromailben!

Ejejump Creative Commons License 2008.08.05 0 0 41
elkelt :)
Előzmény: Ejejump (39)
szimat1977 Creative Commons License 2008.08.02 0 0 40
Miben különbözik ez a MitacMio-tól
Ejejump Creative Commons License 2008.07.31 0 0 39
sziasztok!
Van egy ilyenem, eladó.
Hol érdemes hírdetni ? (expresszen már fentvan) de még .. ? :)
Köszi, eje
mandulapaula Creative Commons License 2008.06.02 0 0 38

Kapcsolat beállítása:

Settings- Connections- Connections

My ISP vagy a My Work Network_ Add a new modem

? súgó leírja mit kell csenálni

 

Talán a Manage existing connectionsban bejön a kivánt kapcsolat.

Nincs nálam a gép, így nem tudom leellenőrizni

Előzmény: Törölt nick (37)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.27 0 0 37

sziasztok,

 

nem tudom beállítani, hogy a wifivel rákapcsolódjak a saját routerrel leosztott hálózatomra, tudnátok segíteni?

pisti.75 Creative Commons License 2008.04.27 0 0 36
Hogy oldottad meg nekem az a problémám hogy a citromailt megtudom nyitni de a leveleket nem pedig látom hogy van beérkező levelem
bubu075 Creative Commons License 2008.03.28 0 0 35
Megoldottam.Már csak az internet jelent nehézséget kicsit de hátha sikerül azt is megoldanom.
bubu075 Creative Commons License 2008.03.28 0 0 34
Meg tudja mondani valaki ,hogy kell magyarositást feltenni a pda-ra.Már letőltötten két magyarositást is az 5.0-hoz csak nem tudom hogy kell elérni ,hogy magyarul jelenjen meg a windows.
4313 Creative Commons License 2008.03.27 0 0 33
Ja meg még a hatvan is jó lenne
bubu075 Creative Commons License 2008.03.27 0 0 32
Megoldódott.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!