Keresés

Részletes keresés

M~M Creative Commons License 2020.04.26 0 0 13

Üdv Vezetek egy blogot ahol metines témában megtalálsz mindent és minden magyar és nemzetközi szervert. Látogassatok el az oldalamra : https://metinlife2018hun.blog.hu/

Rengeteg hasznos információt találtok a metin szerverekről.  

tomika9988 Creative Commons License 2012.01.30 0 0 12
Sziasztok ddmt2 be feltortek a nevemet es mar nagyon nincs kedvem uja csinalni ezert ha ha van valakinek. Olyan ddmt2-os karija ingyen akkor en szivesen vinnem.eeloreis thx. (bocsi az irasert mobilrol vagyok)
Dolums Creative Commons License 2011.09.21 0 0 11

Sziasztok! régen kezdtem metinezni most majdenem azon voltam abbahagyom de most kipróbáltam Metin2.sg nagyon jó szrver a magyar fórumon ki is értékelték miért minden előnye le van írva de szerintem aGF játékosoknak eléggé újak az eventek heti 2 OX event.

Csak ajánlani tudom.

foglaltnick86 Creative Commons License 2011.09.09 0 0 10

Sziasztok!

 

Szeretnék bemutatni, a figyelmetekbe ajánlani, az egyik, ha nem a legjobb metin2 szervert; www.metin2.sg

Ez egy hivatalos, az YMIR által licenszelt szerver.
-folyamatosan aktív, professzionális GM csapat
-rendszeres, gyakori eventek
-birodalmi war, ostrom harc, király választás, heti céh torna, stb.
-kereskedhető tárgy bolt
-horgász- és "yang bot", ill. gyakorlatilag hack mentes szerver
-NEM torrent alapú patcher
-saját, az YMIR-el együttműködő fejlesztőt csapat

 

A szerver nyelve angol, de, mégha kis számban is, magyar játékosokat is találhatsz mindhárom birodalomban :)

A honlapja;

www.metin2.sg

 

regisztráció és letöltés:

http://www.metin2.sg/PlayNow

 

Gyertek minél többen ;)

Raptorkaah Creative Commons License 2011.01.10 0 0 9

Szép napot mindenkinek!

Újra üzemel a PegazusMt2.Ez egy RooT szerver , ami annyit takar , hogy hamachi egyátalán nem kell hozá.A szerver 0/24-ben üzemel , tehát éjjel-nappal megy , persze lehetnek reboot-ok.Ha esetleg eltűnne valamid , azért felelőséget nem vállalunk!

Weboldal: http://pegazusmt2-info.co.cc/ <- Ha zöld a státusz jelző akkor ON a szerver.

Reg: http://pegazusmt2-info.co.cc/index.php?site=sys/regi http://pegazusmt2-info.co.cc/index.php?site=sys/rank

Forum: http://pegazusmt2-info.co.cc/forum/index.php <- Eventekről információt ITT találtok.

A szerveren emelt a yang&exp dropp.A szerzók 350%-osak , de eventen 1000%.Garantált a gyors szintelés , és a könnyü yang.Kezdésnél kaptok metin idézőket , és alap felszerelést.

A szerveren a bonok PvP-re emelve.Ez kb. annyit takar , hogy normálisan lehet bonolni , nincsenek agyon emelve a bonok.UPDATE1: 6-7 opt is be került egy kis modosítással , 1-5 bon is modosítva lett.

90-es metinek droppja kicsit állítva , lessétek meg , szerintem érdemes. (<- Hiszen innét kaphjattok "Vörös sárkány Láda"-t ^^.)
UPDATE2: A vörös erdőben található zombi MOB-ok yang dopása átt álítva , és a ládák árához igazítva a yang dropp.

BOSS ládák bent vannak NPC-be.Fejlesztéshez szükséges tárgyak szintén NCP-nél.Gyöngyök , kagyló stb stb....
UPDATE3: Harcosok jelképe , Rozsdás penge , Halszálka , Csomó , Birodalom váltó be került a VEGYES-hez.


P-s skilles nincs , de van G-s skilles (Soan-Hae) majd magasabb szinten tudsz venni szivárvány követ (a vegyesnél) , ami egyből ki tolja minden skilled P-re.

Mountok bent vannak , ütni is lehet róluk , és sebeznek is.Csak GF kliensel láthatóak.

Felhívnám mindenki figyelmét , hogy ez egy fejlődös szerver , tehát a GM-ek nem adnak semmit.Tök felesleges kérni.A szerver le van védve , szóval lehet próbálkozni a feltöréssel is.(Hajrá pistikék:D)
UPDATE4: Nyugodtan lehet kéregetni , BANN-al jutalmazzuk , illetve az égyéb pistikés viselkedésű emebreket is. :)

Hosszú idejüre tervezzük a szervert , így nyugodtan lehet jönni.GM-ek normálisak , segítőkészek.De ha bunkózol/pistiskedsz velük...hát (vagy account törlés vagy bann.x^^)

Eventek minimum hetente egyszer lesznek , PvP , és MOB is.

Mindhárom birodalomba lehet menni , de ajánlott piros.

GM-ek:
[SA]Pegazus  <- Övé a szerver.
[GM]Ep1cFa1L  <- Szerver segítő , event rendező.
DarkOne  <- Szerver segítő , event rendező , player help-er.
Drejfusz <- Szerver fejlesztő , bugg javító , BANNoló xD
Lovely <- Szerver segítő , player help-er.

UPDATE5: Van pár port a szerveren ami buggos (lélek barlang stb....) ezért kérünk mindenkit , hogy vegyen "Visszaálító Tekercs"-et amivel vissza tud teleportálni map1-re ha be ragadna a karaktere.

Előzmény: sdkjg (8)
sdkjg Creative Commons License 2010.11.26 0 0 8
vi627 Creative Commons License 2010.10.05 0 0 7
Naja! A hülyék meg a másik oldalon vannak....
metin2 hack Creative Commons License 2010.08.26 0 0 6

sziasztok mindenki aki játszik a metin2 ajálom eszt a kodot

Küldje el GAME 5fhmtz erre a számra: 0690648548 és kapsz egy fms+9 és 3milio yangot sok sikert sziasztok

pisti96 Creative Commons License 2010.02.06 0 0 5
Tudjátok hogy lehet egy gyereknek olyan sok cucca és yangja és 1 hét múlva 50-es szintű? Én tudom. Amit hírdetnek a játékban meg a neten az igaz. Csak be

kell küldeni eyg SMS-t és nem is olyan drága, csak 100 forint. Pontosan idézem hogy mit kell elküldeni:

Küldje el GAME efdmse erre a számra: 0690648548 és kap egy SMS-t a fizetés megerősítéséről.

És miután mind ezt megcsináltad utána el kell küldeni a karaktered nevét és h meik szerveren vagy ugyan erre a számra. (Pl.: kispista*pegazus)

És nem is mondtam hogy miket kapsz. Kapsz 30 milliót, 5 lómedélt, 40 szint és dupla olyan gyorsan fejlődsz.
Plesz Creative Commons License 2009.03.03 0 0 4
Elindult a magyar server is.

Bővebben a metin2 pont hu -n.
angel1990 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 3
nekem teszik már egy hete játszom vele és meg vagyok velle elégedve ha bár egy dolog nem nagyon tetszik bene 21 lvl után 10 db 24 lvl szintü tigrist kéne legyöznöm és eséjem nincs rá mert folyton feltöltiaz életét és alig karcolom meg a testét ha meg a barátommal együt megyek a tigris ellen nem számolja egyikünknek sem mint küldetés nade sebaj a vásárlások teszenek.
cloaked Creative Commons License 2007.11.19 0 0 2
1600MHz + GeF2 konfigon láttam, de min. grafikán is szaggatott.. milyen videokártyával ment 600MHz-en?;Đ
Előzmény: Plesz (1)
Plesz Creative Commons License 2007.09.03 0 0 1
Igen, PC-s a játék.
Letöltesz egy kliens programot, ingyen regisztrálod magad (Account-ot készítesz), azt indulhat a móka.
600-as proci, 256MB RAM és gyengébb Videókártya is elég a futtatáshoz.
Internet kapcsolatban GPRS(Mobiltel) is próbáltam, azzal is megy (kb 150-200K-s a vonal) ..

Előzmény: $ztropy Reklámszerződés? (0)
$ztropy Reklámszerződés? Creative Commons License 2007.09.03 0 0 0
MIlyen játék ez pcre van?
Plesz Creative Commons License 2007.09.03 0 0 topiknyitó
Topicnyitónak annyi, hogy egy jó, sokrétű, de innen-onnan koppintot játékról van szó. Szerintem Diablo és WOW klón, de cáfoljatok meg.

Lehet benne horgászni, lovagolni, bányászni, csapatban kalandozni.

Többet a Metin2 lapon. (kliens, Angol nyelvű fórum...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!