Keresés

Részletes keresés

Luckuty Creative Commons License 2011.12.12 0 0 103

Idén is lesz Kaláka-koncert a Szent Imre templomban (Szent Imre tér), dec. 23-án, pénteken, este 7-kor.

A belépés ingyenes.

Luckuty Creative Commons License 2011.09.23 0 0 102

Ingyenes családi program a Szépművészeti Múzeumban:

 

Október 8. szombat 10.00 -13.00
Családi kerengő

Nagy Rajzolás: Nagy szavak
Hagyjatok nagy szavakat a Szépművészeti Múzeumban!

Szeretsz NAGY SZAVAKat mondani? Vagy inkább írni? Betűket alkotunk különböző képzőművészeti technikákkal, és szavakkal terítjük be a Reneszánsz Csarnok több mint 100 éves kövezetét. Óriás szókirakó. A Reneszánsz csarnok a te szavaidra alakul át! Várjuk a keresztrejtvényt fejtő nagymamákat, az ábécével ismerkedő gyerekeket, az esemesező kamaszokat és a nyomtatványokat töltögető szülőket. Azaz MINDENKIT.

A program ingyenes.

A program a Big Draw (Nagy rajzolás) keretében kerül megrendezésre.

 

 

(ld: http://www.szepmuveszeti.hu/web/guest/szepmuhely/hetvegi/csaladi)

emi gyerekzsúr animátor Creative Commons License 2011.03.06 0 0 101

Kedves Anyukák, Apukák, Tanító,-és Óvó nénik!

 

Megújult a www.emi-gyerekprogramok.hu

Új, változatos programokkal várjuk a kedves érdeklődő szülőket, magánovis és általános iskolai pedagógusokat.

Kedvezményes árainkon személyre szabott programokat kínálunk az Önök otthonában, intézményükben igényeiknek megfelelően.

 

  • Soha még nem látott bábműsoraink professzionális fény-és hangtechnika segítségével
  • Színvonalas aktív csapatjátékok
  • Bűvészbemutatók a gyerekek bevonásával
  • Az országban még egyedülálló mini,-és tini disco
  • és még sok más színvonalas programajánlatot talál az oldalunkon, ami

 

különleges színt visz minden gyerek rendezvény világába. Nézze meg videóinkat is, és hagyja magát elvarázsolni!

 

 

csupiniki Creative Commons License 2011.01.22 0 0 100

Kedves Szülők!

 

Sok szeretettel várlak Titeket és gyermekeiteket Dunakeszin a Művelődési Házban tartandó TAPICSKOLÓ foglalkozásokra minden hétfőn, délelőtt 9 órától.

Több infó: www.tapicskolo.hu

 

:)

Niki

Luckuty Creative Commons License 2010.12.17 0 0 99

�Szabad-e ide bejönni Betlehemmel?�
című Kaláka koncert 2010. december 23. csütörtök, 19.00
Szent Imre templom

Előzmény: Luckuty (98)
Luckuty Creative Commons License 2010.05.08 0 0 98
Sziasztok!
Elkészült a katolikus óvoda honlapja, ahol választ kaphattok néhány kérdés, pl. hogy csak katolikus gyereknek van-e esélye a felvételre. Ennél egy kicsit többet olvashattok a Dunakeszi fórumon: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9076725&go=100124185
, de a legbölcsebb, ha megnézitek az óvoda honlapját:

http://www.szenterzsebetovidk.hu/
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.29 0 0 97

Dunakeszi Állatbarátok figyelem!

 

A Tóvárosi Lakókertben kb. 3 éve  kezdődött és a mai napig is rendszeresen tart, hogy egy zártszekrényes fehér teherautóból (piros és kék csík is van az autón)  egy fiatalember németjuhász kutyát  rendszeresen futtat és ráusztítja a kistestű sétáló kutyákra. A németjuhász kutya a kiskutyájukat védő gazdiknak is neki támad.   Nem egy esetben a kisebb  kutyát azonnal  állatorvosi ellátsában kellett részesiteni, a gazdinak pedig veszetségelleni védőáoltást kellett beadni. 

Sokáig kerestük az illetőt, de a nagy káoszban a rendszámot senki nem figyelte.  Ha valaki -e rövid ismertető alapján információval tudna szolgálni, azt szívesen fogadnánk. Lépjünk fel az ilyen elvetemült emberrel  szemben.

Luckuty Creative Commons License 2009.12.19 0 0 96
December 23-án, szerdán este 7 órakor a Kaláka együttes Szabad-e ide bejönni Betlehemmel? c. hangversenyét tartja a Szent Imre templomban. .................... Forrás: http://www.alagiplebania.hu/ .................Belépés ingyenes!
kkbari Creative Commons License 2009.10.26 0 0 95

Szia!

 

Mi 1.5 éve lakunk a Toldi lakóparkban. (korábban Bp.) Óriási változás volt számunkra lakótelepről kertesházba költözni, így mi nagyon elégedettek vagyunk. A lakópark fejlődési ütemét elég jeletősen lelasította a válság, de azért látható, hogy napról napra szebb. A tömegközlekedéshez nem tudok hozzászólni, mert autóval járunk, bolt van most már 4 is, posta csak a Verseny utcában van, háziorvost lehet találni a közelben. Én az év végére várom a babámat és nagy örömmel tapasztaltam, hogy a Spar mellett óvoda épül. Rengeteg fiatal pár lakik a lakóparkban, akiknél vagy már van 1-2 gyerkőc, vagy útban van, vagy tervezik. Persze ez a lakópark sem tökéletes. Az esővíz elvezetés árokkal van "megoldva", ez nem túl esztétikus, közvilágításra egészen idén nyárig várnunk kellett, járda nincs kialakíva, így a gyerkőcöket csak úgy felügyelet nélkül nem lehet elengedni pl. biciklizni. Ha leírod konkrétan mi érdekel, szívesen válaszolok.

Előzmény: Mizu? (94)
Mizu? Creative Commons License 2009.10.26 0 0 94

Sziasztok!

 

Ha valaki ide téved, aki a Toldi lakóparkban él, gyerekes anyukák előnyben

:-) szivesen meghallgatnám a környékről alkotott véleményt.

Juti10 Creative Commons License 2009.09.16 0 0 93
aaa
Előzmény: Sziszijó (92)
Sziszijó Creative Commons License 2009.09.08 0 0 92

Kedves Dunakeszi állatbarátok !

A PET Állat- és Környezetvédelmi Egyesület és az annak keretein belül működő
Rottweiler S.O.S. csoport
2009. szeptember 12-én, szombaton, 14 órai kezdettel
jótékonysági vásárral egybekötött örökbe fogadó napot szervez
Dunakeszin, az alagi lóversenypálya területén (Verseny utca),
melyre szeretettel várjuk az állatokat szerető embereket.

Ezen a napon 14 és 18 óra között rottweilerek, német juhászkutyák, szebbnél szebb keverék kutyusok és cicák várnak gazdára.

A rendezvény célja Egyesületünk és munkásságunk megismertetése a lakossággal, védenceink örökbe adása szerető, gondoskodó családokhoz, valamint adományok gyűjtése további munkánkhoz, céljaink megvalósításához.

A rendezvényen gyerek és felnőtt programok is szerepet kapnak. Lesz ugrálóvár, rajzverseny és állattartási ismeret teszt értékes nyereményekkel, fotókiállítás, könyvbemutató, agility és dogdancing bemutatók, fellépnek táncosok és együttesek (többek között: az Orkhetsztika Hastáncklub, a Piliscsabai Néptáncegyüttes, a Grease Tánc-Sport Közhasznú Egyesület és a Dogfit Agility csapat), 18 órától pedig a Core-okozók, a Farseer és az Orthent együttesek rockkoncertjei várhatók.

MEGLEPETÉSVENDÉGÜNK: DOLLY ROLL,
HÁZIGAZDÁNK: KÖLYÖKIDŐS KOVÁCS ROBI

A rendezvény meghívott vendégei a Zöld Menedék Állatvédő Alapítvány és a Német Juhászkutya Fajtamentés Alapítvány.

A belépés gyerekeknek ingyenes, felnőtteknek jelképes 500 Ft adomány az Egyesület részére, melyhez távozáskor jár.

Kérjük, ha Ön nem is tud eljönni rendezvényünkre, küldje tovább ezt az e-mailt állatbarát ismerőseinek.
Ha módjában áll kérjük terjessze szóróanyagunkat, melyet csatoltunk, illetve letölthető pdf formátumban:
http://www.shp.hu/hpc/userfiles/petak/plakat_090912.pdf

Köszönjük!

PET Állat- és Környezetvédelmi Egyesület
http://www.pet-ak.hu

mzsperx Creative Commons License 2009.02.10 0 0 85
akkor lehet, találkoztunk? :)
nekem pont a nemiskolaotthonos tantónéni nem tetszett.
Előzmény: mano2013 (84)
mano2013 Creative Commons License 2009.02.10 0 0 84

Szia, de voltam. Amit Te írsz, az az iskolaotthonos verzió, de azok a tanítónénik egyáltalán nem voltak szimpatikusak, akik ebben fognak oktatni.

 

Előzmény: mzsperx (83)
mzsperx Creative Commons License 2009.02.08 0 0 83
szia
nem voltál a nyitott órákon, beszélgetéseken? én elmentem, eddig is a napköziotthon a szimpi, ezután is. csak mi nem a széchényibe tartozunk... meglátjuk.
szóval szerintem a gyerekeknek sokkal jobb, kevésbé megterhelő. délelőtt leckeírás - alias egyéni munka, utána 2 óra, majd "pihi": ebéd, mindenféle kreatívkodás, egyéni felzárkóztatás, tehetséggondozás, játék az udvaron. ilyenkor mind2 tanító bent van. aztán megint 2 tanóra, és végül egyéni munka.
Előzmény: mano2013 (81)
Luckuty Creative Commons License 2009.02.06 0 0 82
Remélem nem veszitek rossz néven, hogy továbbítom ezt a hírdetést, semmi közöm hozzájuk, csak kaptam, és hátha érdekel valakit:


Kedves Törzsvásárlónk!

Az alábbi programokkal folytatódik a dunakeszi Líra Könyváruház mesedélután sorozata kéthetenként szerdán, 17.30-as kezdettel, ahova ezúton szeretettel meghívjuk Önt és családját!
Minden alkalommal bábelõadás és kézmûves foglalkozás várja a gyerekeket.

Programjaink:
FEBRUÁR 4.: KUTYA-CICA MESÉK
FEBRUÁR 18.: MACKÓ MESÉK
MÁRCIUS 4.: RÓKÁS MESÉK
MÁRCIUS 16.: MESÉK AZ EMBEREKRÕL


Minden kedves érdeklõdõt szeretettel várunk!

Cím:

Líra Könyváruház

Buy-Way Bevásárlópark, Dunakeszi
2120 Dunakeszi, Nádas u. 8.
Tel.: 27-547-815, fax: 27-547-816
e-mail: dunakeszi@lira.hu
Nyitva tartás: H-Sz: 10-20h; V: 10-18h
Vissza a tetejére

mano2013 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 81

Sziasztok!

 

Azügyben érdeklődnék, hogy van e közöttetek olyan szülő, akinek a gyereke a Széchenyi iskolába jár. Nagy a dilemmánk, hogy iskolaotthon vagy napközi. Érdekelne minden az iskolával kapcsolatban pro és kontra.

 

Köszi előre is.

Tavaly már indítottam egy ilyen fórumot itt, de nem nagyon érkezett rá sok válasz.

-szilu- Creative Commons License 2009.01.08 0 0 79

Szia Zsuzska!

 

Mi még nem vettük meg a lakást, csak kinéztük(előbb meg kell várnunk míg a mostani elmegy). Ti is oda szeretnétek költözni??

 

Üdv Szilvi

Előzmény: zsuzska26 (72)
mzsperx Creative Commons License 2008.12.07 0 0 78
köszi!
Előzmény: Luckuty (77)
Luckuty Creative Commons License 2008.12.06 0 0 77
Idén is lesz Kaláka-koncert a Szent Imre templomban, mégpedig december 23-án, este 7 órakor. A belépés ingyenes.
mzsperx Creative Commons License 2008.08.29 0 0 76
ha már helyi ügy, itt a turi, amit ígértem :)
Három Hölgy Odúja, Dunakeszi, Fóti út 59/b.
mzsperx Creative Commons License 2008.08.29 0 0 75
helo itt. :)
fel kéne virágoztatni ezt a topikot :)
Előzmény: bobka2006 (74)
bobka2006 Creative Commons License 2008.08.29 0 0 74
Grippe Water, Espumisan, édeskömény-tea ...
Előzmény: Törölt nick (73)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 73

Sziasztok!Tzudtok valamit ajánlani az infacol helyett?

 

köszi

Előzmény: zsuzska26 (72)
zsuzska26 Creative Commons License 2008.07.17 0 0 72
Sziasztok!Ha tudtok olyat, aki az új Pavilon lakóparkban vett lakást légyszi szóljatok, mert föl szeretnénk vele venni a kapcsolatot.Nagyon köszi!
Luckuty Creative Commons License 2008.04.16 0 0 70
Akit érdekel:

 

 

KALÁKA HANGVERSENY. Május 4-én, vasárnap 15 órakor a Széchenyi István Általános Iskola aulájában a Kaláka együttes jótékonysági hangversenyt ad az épülő Szent Erzsébet Óvoda javára.

 

 

Részletesebben: http://www.alagiplebania.hu/  , a hírek alatt, a legfrissebbek között.

mami01 Creative Commons License 2008.04.11 0 0 69
Sziasztok!

Április 1-én született Bernipásztor kiskutyák ELADÓK!
6 lány,és 1 fiú kiskutya várja szerető gazdiját,beoltva,féregtelenítve 7 hét múlva elvihetők!

Tel:06-30/202-7951
06-30/516-2565
_csillesz_ Creative Commons License 2008.01.19 0 0 68
Az alagligeti fórumba írtam egy kis olvasnivalót, amit kaptam az önkormányzattól szelektív kukás ügyben, akit érdekel teljes hosszban változtatás nélkül olvashatja, érdekes lesz...
johevi Creative Commons License 2008.01.18 0 0 67
Kicsit sűrűek a lakások, kevés - gyakorlatilag nincs - játszótár, mert akinek kell annka van az udvaron... Közlekedés nehéz a ritka busz miatt, családonként két autó kell, ha közlekedni akarsz. Boltok nyílnak, ovihely kevés.  Bizonyos részei azért jók érdemes keresgélni.
Előzmény: Coge (66)
Coge Creative Commons License 2008.01.08 0 0 66

Szia,

én éppen lakást keresek, de Tóvárosban.

de érdekelne, hogy miért adjátok el máris...tényleg annyira nem jó Alag, mint ahogy hallom?

(közlekedés, építkezés, stb.)

Köszi

Előzmény: alagiak (65)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!