Keresés

Részletes keresés

casikow Creative Commons License 2007.09.01 0 0 64
Jó a kép,Matyi,de a fideszt kihagytad.Ha sokan úgy gondolják,ez a hármas az ország rákfenéje,nos,akkor lesz majd jobb mindenkinek.Ha felnősz rájössz,casikow bácsinak igaza volt!Jó tanulást!
Előzmény: Lúdas Matyi (58)
casikow Creative Commons License 2007.09.01 0 0 63
Én sem.És a fideszre sem!
Előzmény: Húhahahó (52)
John Doe(520i) Creative Commons License 2007.09.01 0 0 62

A topikleírás:

 ballib.idióta módon csak a MG-ával képes foglalkozni, fasiztáznak, orbánoznak,TERELNEK,közben csendben lop, csal a koala. Már az indexen is hir: Újabb leleplezések a csepeli galvániszapbotrányban

 

Nálam így van köze.

A többiről majd akkor, ha ez megvolt. ;oP

Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.01 0 0 61

Már nem azért, de miköze a csepeli galvániszapnak a magyargárdázáshoz.

Már nem azért, de az országban az összes köcsög környezetszennyezônek mi köze van a pártálláshoz? A Németországból idehozott szemét az MDF-es kötôdésû?

A galvániszap meg mszp-s? A fejér megyei szemét meg fideszes?

Előzmény: John Doe(520i) (60)
John Doe(520i) Creative Commons License 2007.09.01 0 0 60
Már nem azért, de a topikleírás értelmezése megvolt? :D
Előzmény: Törölt nick (59)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.01 0 0 59

Na, egy qrva környezetszennyezésrôl szóló topikot nem bírsz megnyitni magyar gárdázás nélkül és még te mondod, hogy csak a gárdáról megy a duma.

 

Előzmény: Húhahahó (-)
Lúdas Matyi Creative Commons License 2007.09.01 0 0 58
Előzmény: Húhahahó (-)
Húhahahó Creative Commons License 2007.09.01 0 0 57
Még ős is jobb mint ez a kiszes milliárdos maffia mszp-szdsz koala.
Előzmény: Törölt nick (54)
Fine Tune Creative Commons License 2007.09.01 0 0 56
Á, ez nem érdekli a ballibet. Nincs benne sem Orbán, sem náci:)
vitéz Ebőváry Nyüglönc Creative Commons License 2007.09.01 0 0 55
"Ez nem lehet igaz,te is értelmiségi vagy,hogy lehet ilyen falsul látni a dolgokat?!"

Pl. érdekelt fél.
Előzmény: casikow (45)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.01 0 0 54
Felőlem még Usztics Mujkóra is szavazhatsz...
Előzmény: Húhahahó (52)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.09.01 0 0 53
Szerinted mégis melyik befolyásolja jobban a lakosság és az ország sorsát: hogy kik vannak az ellenzéki Fideszben vagy hogy mit művelnek az MSZP és az SZDSZ politikusai kormányzati pozícióban?
Előzmény: Libera nos, Domine! (38)
Húhahahó Creative Commons License 2007.09.01 0 0 52
Figyelj ide, ha valakire szavazok, akkor biztos nem erre a mocskos Fletóra és a bandájára.
Előzmény: casikow (50)
casikow Creative Commons License 2007.09.01 0 0 50
Egy szóval sem írtam,hogy a fidesszel kezdeném.Mindenkivel kezdeném,aki bűnös!Én azt írtam,a fidesztől sem várhatod a tisztulást!Ezzel együtt irigyellek,hogy te még hinni tudsz.Belőlem már kiölték a reményt is.Vagyunk pármillióan.
Előzmény: Húhahahó (49)
Húhahahó Creative Commons License 2007.09.01 0 0 49
Miért a fidesszel kezdenéd?
A 90-es évek gazságait sem zárta le biróság.pl. az olajszőkitést, amiben az mszp nyakig benne van.
Most ne beszéljünk a Fletó 90-es évek lelején alakitott 35 cégéről, az mdf-es államtitkár Szilvásy aki az Altusnak jutatta a MEHI akkori épületének egy részét, az a Szilvásy aki Fletó kiszes haverja volt 89 elött, és most meg a Kancellária Miniszter ...volt.
Előzmény: casikow (46)
halkergető Creative Commons License 2007.09.01 0 0 48

1./ "Fodorra nem is válaszólsz?"   Mert nincs ismeretem arról, hogy maga az egész, a hónapokkal előbb elidított ügy hol tart, ezért azt sem tudom, hogy a minisztérium mit tett, és/vagy mit szándékozik tenni.

Itt és most egy hírről van szó!

 

2./ "Miért kell egy magánembernek eljárnia?"  Nem kell! (Gyanítom önként vállalták a folyó ügy újabb adalékolását.) Az egyik kérdésem arra vonatkozott, hogy a két úr mitől magánember ebben az ügyben. Mert szerintem az ügy sem magánügy, hanem közügy,  pártpolitikai hajcihővel körítve.

 

3./ "Nem erre vannak a hivatalok?"  Erre is vannak a hivatalok, de bármily furcsa, a hivatalok sem mindenttudók. 

 

4./ "Rohadt sunnyogó feljelentők, ezért ez nem semmi..."

     a./ Kérlek, ne testálj rám olyan kifejezést, fogalmat, szót, amit nem használtam! (Konkrétan: rohadt.) Mert ez nem korrekt, talán még itt a topikban sem, legalábbis remélem.

     b./ Azt pedig változatlanul fentartom, akkor lettek volna kellően bátrak, karakánok, ha a nevek ismeretében (amit a cégháló bizonyít) a konkrét személyek ellen teszik meg a feljeletést, és nem ismeretlen tettes(ek) ellen.  Így bizony az én fogalmaim szerint óvatos sunnyogók.

 

(No, ezzel a magam részéről a reggeli tere-ferét lezártam, mert ennél sokkal fotosabb mteendőim is akadnak. )  

Előzmény: Húhahahó (30)
casikow Creative Commons License 2007.09.01 0 0 46
Igazad van,felelősségre kell vonni azokat,akik bűnt követtek el!De mondd már,kit vontak felelősségre a fidesz kormányzása idején?Senkit!Sőt!Ezért mondom,a fidesszel sem mész semmire!Sajnos!Ezerszer sajnos!!!!
Előzmény: Húhahahó (44)
casikow Creative Commons License 2007.09.01 0 0 45
Mellébeszéltek!A nácizással már röhejesek vagytok!Mintha nem is ezen a földön élnétek!Miért nem valós problémákkal foglalkoztok?Adjak tippeket?Vakok vagytok,süketek?A nácikkal annyit kell foglalkozni,amennyi a valós veszély,de vannak ennél sokkal fontosabb dolgok!Ez nem lehet igaz,te is értelmiségi vagy,hogy lehet ilyen falsul látni a dolgokat?!
Előzmény: Libera nos, Domine! (38)
Húhahahó Creative Commons License 2007.09.01 0 0 44
98-ban már alig volt állami vagyon.
A nagy lenyúlások 88-95-96-ig tartottak.
pl. hol van a mszmp 600 ingatlanja?
Hol van a hatalmas SZOT vagyon?
Előzmény: casikow (42)
Húhahahó Creative Commons License 2007.09.01 0 0 43
MI VAN???
NEM VÉLETLENŰL?
Te csak a koalát tudod elképzelni NONSTOP hatalomban?
Hú.
Te beszélsz demokráciáról??
Tipikus szdszes kirekesztő, antidemokratikus dumád van.
17 év alatt lenyúlta a pártjaid az álllami vagyont, és ilyet mersz leirni!!!???
Előzmény: Libera nos, Domine! (39)
casikow Creative Commons License 2007.09.01 0 0 42
Ez az életveszélyes,ilyenbe belemenni!Ki lopott többet?Ez megy vég nélkül,közben marad minden a régiben!Én nem vitatkozok ezen,én azt mondom,takarodjon mindegyik,és jöjjön egy olyan csapat,aki végre nem a zsebébe teszi az adóforintokat!Ki ez a csapat?Gőzöm sincs!Egyelőre nem látok ilyet.De ha a jelenlegiek maradnak még tíz évig(ideértve a fideszt is),akkor ehhez képest a tatárjárás egy kedélyes zsúr volt!
Előzmény: Húhahahó (37)
Húhahahó Creative Commons License 2007.09.01 0 0 41
Wittner 56-os halálra itélt és Bencsik náci...ezért ez nem semmi!!!!!!!!!!!
Ennyire nem lehetsz KOMOLYTALAN ember?!!!!!!!
Remélem nem erre akarod elvinni a topikot?
A pártod még tegnap mást mondott.
Szerintük nincs az országan náci.
Előzmény: Libera nos, Domine! (38)
Húhahahó Creative Commons License 2007.09.01 0 0 40
Valami történt azóta?
Azért a cégek tulajdonosai és kapcsolatai nagyon érdekesek?
Fodor tett felejentést a rendőrségen, vagy csak el akarja tünteni a MI pénzünkön az iszapot?.
Előzmény: Libera nos, Domine! (35)
Libera nos, Domine! Creative Commons License 2007.09.01 0 0 39
17 év alatt melyik oldal volt/van több ideje a hatalomban?
A fidesz 4 évig volt, a többiben a baloldal.


Talán nem véletlenül.
Előzmény: Húhahahó (37)
Libera nos, Domine! Creative Commons License 2007.09.01 0 0 38
Bizony jól jön. De ezt a balhét nektek kell elvinni. Az SZDSZ-MSZP szidása meg csak figyelemelterelés arról, hogy nácik vannak a Fideszben: Wittner, Bencsik, és még ki tudja mennyi hasonló mocsok.
Előzmény: casikow (34)
Húhahahó Creative Commons License 2007.09.01 0 0 37
17 év alatt melyik oldal volt/van több ideje a hatalomban?
A fidesz 4 évig volt, a többiben a baloldal.
Az első 4 év is úgy telt el hogy az államtitkárok kb. 70% mszmp-és volt, akik most az mszp-ében ülnek.
Előzmény: casikow (34)
casikow Creative Commons License 2007.09.01 0 0 36
Így,ahogy írod,haver!Utálom a pártkatonákat,akármilyen színben is tündökölnek!Értsd meg,úgymond a "nevetekben" teszik a politikusok,amit tesznek!Ki kell vonulni mögülük,ezzel lehet csak lenullázni őket!
Előzmény: Húhahahó (33)
Libera nos, Domine! Creative Commons License 2007.09.01 0 0 35
Az ESTE:

"- Mv.: Minden egyes problémahalmazon nem tudunk részletességében végigmenni, de azért címszavakban beszéljünk pár szót. Mi a terv a csepeli galvániszappal?
- Fodor G.: A csepeli galvániszappal az a terv, hogy szakértői bizottság fogja megvizsgálni azt, hogy hogyan tudjuk minél gyorsabban elrendezni a galvániszapnak az ügyét.
- Mv.: Ez azért aranyos, mert azért évek óta ott van és még nem történt semmi.
- F.G.: De, azért már történtek bizonyos lépések, egy biztos, hogy én az elős intézkedéseim közé tettem azt, hogy Illés Zoltánnal szembeni feljelentést visszavonassam, megjegyzem közben a rendőrség már megszüntette az eljárást. És galániszap-ügyet pedig elrendezzük úgy, hogy tűnjön el onnan a galvániszap."
Előzmény: Húhahahó (24)
casikow Creative Commons License 2007.09.01 0 0 34
És ez nektek nagyon jól jön.Pedig a világnak arról kellene beszélni,hogyan lehetett párezer gazembernek 17 év alatt lenullázni egy országot..Ez a lényeg,erről kell beszélni!
Előzmény: Libera nos, Domine! (19)
Húhahahó Creative Commons License 2007.09.01 0 0 33
Szerinted milyen topikot nyissunk?
Mert már csak orbánozó topik van a fórumon?
Mintha Orbán lenne a Miniszterelenök, és nem FLetó???
Te az orbánozó, nácizó topikokban is nekimész a topiknyitónak?
És ezt irod azokban a topikokban is,hogy "magadfajata", és személyeskedsz a topiknyitóval?
Előzmény: casikow (32)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!