Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.06.12 0 0 24
kati:kuss
Előzmény: katikus (23)
katikus Creative Commons License 2008.06.12 0 0 23
Izolimpián szavazzuk meg a pisztáciást!! izolimpia.hu szavazni fel!! :)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.11 0 0 22
(persze ez erősen off volt - a danone-ellenes partizánharcot meghagyom mozgalmár olvtársaimnak)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.11 0 0 21

az a legfinomabb, amelyikbe több zamatosító meg ízletesítő került az egyéb műtrágyák mellé

 

hülye aki ezeket a fosokat eszi, tiszta szintetikusak

Előzmény: Ropicska (20)
Ropicska Creative Commons License 2008.06.11 0 0 20
Hallottatok már a Danone új fogásáról? 3 pudingot versenyeztet, a legjobb íz címért! Van kekszes, mogyorós, meg pisztáciás! Na de több info itt: http://izolimpia.hu/
milendee Creative Commons License 2007.08.21 0 0 19
különben sem szűntetik meg a márkákat, mert kereskedők. aminek van piaca, azt miért szűntetnék meg? egy pár hetes piackutatás, és kiderül, hogy a többség a márkanévért veszi (és ami benne van persze).
bomtom Creative Commons License 2007.08.21 0 0 18
Tudom, hogy már 2001-ben is átakarták telepíteni, a gyártást Szfehérvárra, de akkor egy valóban sikeres bojkott azt megakadályozta. Ez az új felhívás viszont tényleg néhány hónapos.

Detki kekszet a CBA-ban (munkahelyemhez ez van legközelebb) árulnak?
Előzmény: MGperY (16)
weress Creative Commons License 2007.08.21 0 0 17
Detki keksz? Az még magyar tulajdon is, ha jól tudom.
Előzmény: bomtom (13)
MGperY Creative Commons License 2007.08.21 0 0 16
akkor jó, mert 6 éves az eredeti topik.
Előzmény: bomtom (13)
Derek Creative Commons License 2007.08.21 0 0 15

"teljesen lököttek vagytok. nincs magyar távközlés, nincs magyra informatika, nincs magyar bank. menjetek el remetének."

 

En emlekszem ra amikor volt, egy baja volt,nem mukodott vagy nagyon szarul, a Citibank meg mukodik

Előzmény: milendee (12)
Derek Creative Commons License 2007.08.21 0 0 14

"2. A Danone az egész kekszgyártását (nem csak a magyart, mindent és mindenhol ami keksz) eladja. Ezt is kb. 1 hónapja hallottam. Majd az új tulaj dönti el, hogy a Győri Kekszet hol gyártja."

 

Akkor egyszeru a megoldas akiknek verzik a szivuk a gyori gyartas megmaradasaert dobjak ossze a manit es vegyek meg a Danone-tol es tartsak a kekszgyartast Gyorben.


 

Előzmény: bomtom (13)
bomtom Creative Commons License 2007.08.21 0 0 13
1. Ezt már legalább két hónapja megkaptam kör emailben.
2. A Danone az egész kekszgyártását (nem csak a magyart, mindent és mindenhol ami keksz) eladja. Ezt is kb. 1 hónapja hallottam. Majd az új tulaj dönti el, hogy a Győri Kekszet hol gyártja.
3. Mostanság nem vásárlok Danonet. De akkor mit vegyek kekszként, amit hazánkban gyártanak?
milendee Creative Commons License 2007.08.21 0 0 12

teljesen lököttek vagytok. nincs magyar távközlés, nincs magyra informatika, nincs magyar bank. menjetek el remetének.

 

"fájó szívvel" - megérdemled. miattad nem fog csődbemenni az egyik legnagyobb európai élelmiszer márka.

Psycho Dad Creative Commons License 2007.08.21 0 0 11

Nem veszek danone-t évek óta.

Sőt, mióta a Sport szelet gyártását is elvitték Mo.-ról, nehéz szívvel de arról is lemondtam.

tsy28 Creative Commons License 2007.08.21 0 0 9

"...a Szofit, a Bocicsokit, a Tokaji aszút, és még sorolhatnám..."

 

1 kérdés:

Bocicsoki hátulján a származási helyet nézted már???

Előzmény: hento (-)
Uplink Creative Commons License 2007.08.21 0 0 8

ditto...

eddig sem vettem, ezután sem fogok.

buzi franciák.

Előzmény: madmanic (7)
madmanic Creative Commons License 2007.08.21 0 0 7
eddig sem vettem danone cuccokat, eztán sem fogok..
milendee Creative Commons License 2007.08.21 0 0 6

amit éppen nem évek óta lengyelországban és csehországban, azt igen.

 

ez az egész nevetséges. na, így lehet, hogy tényleg megszűnik a termék. kicsit sem gondolkodnak a petíciósok..

Előzmény: Volt tüzér (5)
Volt tüzér Creative Commons License 2007.08.21 0 0 5
Bocsika, de én úgy tudom, hogy a pilóta kekszet és a más huncutságokat a székesfehérvári gyárban gyártják tovább.
MGperY Creative Commons License 2007.08.21 0 0 4
"egy újszülöttnek minden vicc új" :D
Előzmény: Pávek úr (3)
Pávek úr Creative Commons License 2007.08.21 0 0 3
Előzmény: hento (-)
Wic Creative Commons License 2007.08.21 0 0 0
Pávek úr 0
Előzmény: hento (-)
hento Creative Commons License 2007.08.21 0 0 topiknyitó
NE VEGYETEK DANONE TERMÉKET!

 

Ma reggel olvastam a fenti sorokat, és mivel nagy csoki és kekszimádó vagyok, szívügyemnek tekintem, hogy megosszam veletek!

 

Íme a továbbított üzenet: Leállt hazánkban a Pilóta-keksz gyártás. Ezek az utolsó Albert és Pilóta-kekszek, továbbá vaníliás karikák, amelyek a győri üzem gyártósorain készülnek. Szombaton a délutános műszak távozásával Győrben megszűnik a patinás, kontinens szerte jól ismert termékek előállítása. Közel száz dolgozó kénytelen új munkát keresni.

 

Csak az a 40 ember marad, aki a Negro-gyártósoron dolgozik majd, de azt nem tudni, meddig. A csoportos leépítés miatt kitelepült a helyszínre a munkaügyi központ, amely a többségében 50 év körüli dolgozóknak próbál most segíteni az állásszerzésben.

 

A Danone nevű multi a közeljövőben be akarja zárni a Győri Keksz gyárat, így egy sor jól menő magyar terméktől szabadítaná meg a piacot. Ez persze nem az első eset: a francia gyártó azért vette meg a Győrit, hogy mielőbb kivonja a forgalomból, hogy tönkretegye, mert a miénk.

 

Ezt 2001-ben a daNOne elnevezésű civil bojkott akadályozta meg, egyszerűen azzal, hogy nem vettünk danone terméket valamivel több, mint két hónapig. Nem állt mögötte semmilyen párt, semmilyen nagybefolyású szervezet, ezt mi csináltuk, közönséges emberek, akiknek volt egy csöpp eszük.

Akkor sikerrel jártunk. Nem szervezett minket senki, mi szerveztük egymást.

 

Tisztelettel megkérek mindenkit, hogy NE VEGYEN DANONE TERMÉKET!

 

Ha valaki azt hinné, ez őt nem érinti, az egyszercsak végignézheti, hogyan teszik majd tönkre a Sopronit, a Szofit, a Bocicsokit, a Tokaji aszút, és még sorolhatnám. Mert ha a multik rájönnek, hogy itt mindent szabad, felvásárolják a teljes hazai piacot, és tönkretesznek mindent.

 

A Danone joghurtokból, ásványvízből meg tejtermékekből él, amit mi veszünk meg, semmi másból. Ha nem tudja őket eladni, belepusztul.

 

Barátaim! Sokan vagyunk, csak tőlünk függ, hogy engedjük-e, hogy ezt tegyék.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!