Keresés

Részletes keresés

kovacszsuzsa76 Creative Commons License 2018.02.07 0 0 5

Rimóczi Enikő, a kozmetikusom kezeléseit nagyon ajánlom mindenkinek. Maximálisan alapos és szakszerű munkát végez, eközben pedig megvan a hangulat a kikapcsolódáshoz és lazításhoz is. Imádtam a használt kozmetikumokat is, napokig pihepuha volt a bőröm, pedig komoly arctisztításon voltunk túl. Hercegnőnek éreztem magam, nagyon várom a következő alkalmat 🙂 Köszönöm szépen ismét! Itt minden infót megtaláltok róla: http://rimoczieniko.hu/

Evike99 Creative Commons License 2017.02.08 0 0 4

Sziasztok!

 

Kozmetiku szeretnék lenni! Tudnátok ajánlani jó iskolát? Érdemes államiba menni?

tothedzo Creative Commons License 2016.09.13 0 0 3

Szerintem attól jó egy kozmetikus, hogy van gyakorlata, tapasztalata, jó anyaggal dolgozik és nem DM-ből kutyul.

Én Hirmann Anitát ajánlom az Algotherm Esztétikából. Csak jókat tudok mondani róla, és a helyről ahol dolgozik.

Hair Freedom Creative Commons License 2011.05.10 0 0 2

Szia, én egy kozmetikum értékesítésére keresek agilis fiatalokat, 7000 forint a jutalék eladásonként ha érdekel jelentkezz az e-mail címemen: armxmatya@axelero.hu

Traubisoda ("u") Creative Commons License 2007.08.19 0 0 1
senki nem tud segíteni?
Előzmény: Traubisoda ("u") (-)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.18 0 0 0
0 találat eddig...
Előzmény: Traubisoda ("u") (-)
Traubisoda ("u") Creative Commons License 2007.08.18 0 0 topiknyitó
20 éves, nagyon kedves, és lelkes kozmetikus tanulólány keres mestert magának, aki nem kutyasétáltatásra, bevásárlásra, takarításra tartja a tanulókat, hanem azért, hogy megtanítsa őket a szakma csínjára-bínjára, és megbízható, ügyes, és tapasztalt munkaerőt, munkatársat neveljen belőle. Első évet végezte, most lesz másodéves, és gyakorlati helyet keres Budapesten /főleg Budán/, Érden, vagy Százhalombattán.
Ha ismertek olyan kozmetikus mestert, akik nagyon értenek a szakmájukhoz, és vendégcentrikusak, írjatok bátran, segítsetek!

Segítségüket előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!