Keresés

Részletes keresés

Penty Creative Commons License 2011.11.08 0 0 50

KIhasználatlanság miatt ELADÓ:

JVC HR-S9850EU típusú felsőkategóriás S-VHS  ET videómagnó (Régi VHS kazetták digitalizálásához ideális!)

A készülék rendelkezik időalap korrektorral (Time Base Corrector), különböző képjavító, zajszűrő áramkörökkel, így kiválóan alkalmas a régi, még VHS-re rögzített házivideók digitalizására, akár egy egyszerű tv-kártyával összedugva is.
Megvan még az eredeti, magyar nyelvű használaija, és adok mellé 6 db kazettát is, melyek közül 5 db S-VHS kazetta. Természetesen sima VHS kazetta is használható a gépben, ezekre is képes a készülék S-VHS minőségű felvételeket készíteni (S-VHS ET), bár tudom, manapság, a digitális világban ez már nem nagyon számít.
A távirányítóján a gyors balra tekerés nem működik, de lehet, hogy egy alkoholos tisztítás ezt orvosolhatja.
A készülék jó állapotban van, minimális használati nyomok vannak rajta, de lehet, hogy csak le kellene tisztítanom... :)

Ára: 11000 Ft (Az ár fix, nem alkuképes.)

Átvétel és fizetés:
- Személyesen a lakhelyemen, Veszprémben.
- Emailben előre egyeztetett helyen és időben, nagyjából félúton a lakhelyem és a Vevő lakhelye között. (Az ország keleti feléből jövő vásárlóknál Budapest a találkozási hely.)

Képek a készülékről itt:
http://www.imagebam.com/gallery/yjoomc2ckw6eynislxrmbudddtwvgplz/

Némi technikai infó a készülékről itt:
http://www.dooyoo.co.uk/video-recorder/jvc-hr-s9850/details/

dok534 Creative Commons License 2011.11.06 0 0 49

Sziasztok!

Lehet még kapni videómagnót?
Olyat szeretnék vásárolni, amelyiknek a tunerje a DVB-T, esetleg DVB-C csatornákat is tudja.

Traider Creative Commons License 2011.11.03 0 0 48

nálam VHS kazetta eladó, főként Philips, de van TDK, Panasonic, SONY is.

ár: 300 Ft/db

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.03 0 0 47

S-VHS van közte?

Előzmény: Törölt nick (41)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.17 0 0 46

Sziasztok,lenne egy kérdésem,hátha ért valaki hozzá.A VHS video scart csatlakozójában be van-e kötve mind a 21 kivezetés?

Nyilván,az S-vhs-ben igen.Ám a durranás az(lenne),hogy megfelelő scart-s-vhs átalakitóval(ilyen létezik) y/c jelet lehetne kihozni a videoból.

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.16 0 0 45

Már ne is haragudj de a 3000 is sok érte!!!!

Előzmény: johnjohn (43)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.16 0 0 44

Üdv mindenkinek! Philips VR700 Videómagnó szervízkönyvet honnan lehetne szerezni szerintetek?

johnjohn Creative Commons License 2011.10.04 0 0 43

Opsssz.. az előbb csúnyán elírtam az árat !!

 

3 darab 240 perces TDK VHS szalag, bontatlanul, fóliázva eladó. 

 Ára:6000.-

Ára :3000.-

Átvehető Piliscsabán, vagy előzetes megbeszélés után Óbudán az Eurocenternél.

 

mail publikus.

 

johnjohn Creative Commons License 2011.10.04 0 0 42

3 darab 240 perces TDK VHS szalag, bontatlanul, fóliázva eladó. 

 

Ára :6000.-

Átvehető Piliscsabán, vagy előzetes megbeszélés után Óbudán az Eurocenternél.

 

mail publikus.

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.30 0 0 41

Hibátlan hifi videók ( 6 és 7 fejesek) olcsón eladók, 6 hónap garanciával.

 

tel.: 70/3742926

Traider Creative Commons License 2011.09.08 0 0 40

Szia! Most nem vagyok otthon, de pár nap múlva pontosan meg tudom adni, milyenek vannak.

Az biztos, hogy 1994 és 2002 között vettem őket és 1-2-szer vettem rájuk tv-ből (vagyis egy kazettán max 2 "réteg" van)

Van közte 195 és 240 perces is, típusra Philips (ez a legtöbb), SONY, TDK, Panasonic.

Nincsenek leharcolva, agyonnézve. Kérlek, kérdezd meg a szomszédod is :) Köszi!

Előzmény: Törölt nick (39)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.07 0 0 39

Üdv.

 

Nos engem lehet hogy érdekelne, föleg 180, vagy 195percesek és króm-dióxidos szalagú VHS kazetták.

Egyébként milyenek vannak, és mennyire használtak, kb hány évesek?

A szomszédom  nagyobb videos, vagy 5öt eladtam neki, majd öt is +kérdezem.

Előzmény: Traider (38)
Traider Creative Commons License 2011.09.04 0 0 38

Sziasztok! Tudtok olyan helyet, ahol átvesznek VHS kazettákat?

Nem szívesen dobnám ki az enyémeket, ha még valaki tudná használni felvételre.

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.24 0 0 37

Persze az is lehet, hogy akármilyen gombot nyom is meg, mégsem akarja az igazságot.Így távolról nehéz szakérteni.Sok éve vásárolt, "nagyságos" Panasonic DVD felvevőm még a garanciaidő alatt úgy megmakacsolta magát hogy nem adta ki a lemezt + teljesen "lefagyott". A fedelét óvatosan leszedve a lemezt kioperáltam belőle, de a készülék továbbra is "néma"maradt. A " nagyfalui" márkaszervíz tudta csak megjavítani.

Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.24 0 0 36

Szerintem,mivel a gyerek is tud olvasni,egyszerű neki megnyomni a gombot,hogy oldja.Valszeg egy másik gombot is meg kell nyomni,azért villog a safe;van egy Hitachim,ott egy correct nevű gomb mellett meg kell nyomni a 6-os számgombot,de nyilván minden márkát másképp programoztak be!Nekem van 2 JVC-m,2 Hitachim és 1 Panasonicom,mind kifogástalanul működik,persze már fel kellett újitani őket!Majd elfelejtettem,csak távirányitóról lehet oldani a gyerekzárat!

Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.23 0 0 35

Erre én is gondoltam.De mivel 6 db videóm van, 1 db Goldstar, 2 db Philips, 1db Panasonic, 1db Funai, 1 db LG, és én ezt a funkciót nem használom, és nem is mindegyikben van. De az LG-ben van.És itt azt írja a haszn. utasítás, hogy a gyerekzár a távirányító LOCK gombjának a megnyomására aktívizálódik. Ekkor megjelenik a SAFE felirat a képernyőn.Kipróbáltam, a készüléken is, de ott kettőt villog a SAFE felirat és utána eltűnik. A gyerekzár kioldása a távirányító újbóli LOCK gomb megnyomásával lehetséges. Na most "pandus" azt írta hogy ő minden létező gombot megnyomott a távirányítóján és a készülékén is. Ha így  történt volna, akkor ki kellett volna oldania a gyerekzárnak is. Szóval "pandus", bőszen keresni azt a LOCK gombot, és íziben megnyomni.Eredményről értesíts!   

Előzmény: Törölt nick (33)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.21 0 0 34

Ne haragudj,az előzőt neked akartam irni!

Előzmény: Pandus (32)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.21 0 0 33

Bocsi,hogy beleszólok,megrögzött vhs kedvelő vagyok;nem a gyerekzár maradt bekapcsolva?Távirányitóról kell valamit beütni,hogy oldja!

Előzmény: Törölt nick (31)
Pandus Creative Commons License 2011.05.16 0 0 32

aranyos vagy, nagyon szépen köszönöm, hogy előkerested a haszn.utasítást. megpróbáltam, ahogy leírtad, nem sikerült. se kazettával, se anélkül. (azt az egyet lehet ki- meg betenni). a dugókihúzós módszer sem jött be. el vagyok szontyolodva.

Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.16 0 0 31

Ha a kazettát beleteszed akkor sem müködik?Nekem Philipsjeim vannak ezeknél azt írja a kezelési utasítás,kapcsolja ki a standby gombbal utána tartsa lenyomva a record és a prog.+ gombokat 5 mp-ig.Ekkor alaphelyzetbe áll. Vagy próbáld meg ezt, kihúzód a hálózati dugót,  ezután nyomd meg a standby gombot tartsd lenyomva, közben dugd vissza a hálózati csatlakozódugót. Természetesen ezeket a gombokat a készüléken kell megnyomni, nem a távirányítón.

Előzmény: Pandus (30)
Pandus Creative Commons License 2011.05.16 0 0 30

van még valakinek videomagnója rajtam kívül? remélem, és azt is, tud válaszolni a kérdésemre. semmit, de semmit nem leeht csinálni vele, bekapcsolni se, mindenre kiírja, hogy SAFE. tehát valahol megnyomhattam vmi gombot, amivel mindent letiltottam, sak azt nem tudom, mit. már minden létező gombot megnyomtam rajta, a magnón és a távirányítón is, mindenre Safe a válasz. kihúztam, újra bedugtam, maradt. hogy szüntethetném ezt meg? előre is köszi

bwviktor Creative Commons License 2010.02.20 0 0 29
Eladó:

Panasonic NV-870 tip. készülék távval. HiFi STEREO
80-as évekbeli,szép állapotban lévő felsőkategoriás gép.
súlya kb 10 kg.Fém előlap!Hosszú kivezérlésjelző.

Nagyon rég nem lett használva!Át kéne nézetni szerelővel vagy aki ért hozzá.
Ékszij csere és egyéb apróság.Elindul a készülék tehát működik.Kipróbálható!
Adok hozzá egy + mechanikát ami egy ugyanilyen készülékből lett kiszerelve.

Ára jelképes 2000 forint!

Aki ezt olvassa és felkeltette az érdeklődését az bátran irjon,mert a készüléket nem fogom tartogatni hónapokig.Talán 1-2 hetet várok és utána bontás,megsemmisités!

Postázom is! +postaköltségért persze.

Tudok fotót is csinálni ha kell.
emblac Creative Commons License 2010.02.15 0 0 28
Dehogy halnak ki, azon van meg az őserdő hőse!
A tesómnak volt olyan időszaka 10 éves kora körül, hogy minden nap megnézte!
Tereza Creative Commons License 2010.02.14 0 0 27
Én a videót Sp-be írom át (nekem is Panasonicom van). Ezek szerint nekem is az LP-t ajánlod?
Előzmény: D-box2 (24)
Plazma87 Creative Commons License 2010.02.13 0 0 26
Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy van pár régi műsoros, eredeti VHS-kazettán.
Ezen elég fontos filmek vannak, olyanok, amik nem jelentek meg DVD-n....
Hogy tudnám átírni őket?
Egyik barátom megpróbálta, s azt mondta írásvédettek, azaz nem lehet őket átírni...dvd-re
Van valami megoldás, hogy ne legyenek az enyészeté ezek a felvételek?
Highline Creative Commons License 2010.01.01 0 0 25

Sziasztok!

Keresem a "Száguldás a semmibe" című, 1971-es filmet, Barry Newmannel (aki a Petrocellit is játszotta) a főszerepben. Régen a tv is leadta, a moziban is játszották, de most sehol sem sikerül megtalálnom. VHS-kazettán érdekelne!

A 30-9034-338-as mobilon elérhető vagyok.
D-box2 Creative Commons License 2008.09.03 0 0 24
Helló!
Jól látod a VHS-nek elég gyenge a minősége kb 240sor a felbontása.Az asztali DVD rekorderek használnak egy bizonyos Kálmán szűrőt ,hogy a kazettáról arhivált anyag emberi fogyasztásra alkalmas legyen,de természetesen fölösleges XP-t használni.Ha Panasonic a felvevőd akkor LP-be is megpróbálhatod,mert abba van a legjobb chip ,ami super LP-be dolgozik(nem felezi meg a sormennyiséget).

üdv
Előzmény: missu (23)
missu Creative Commons License 2008.08.15 0 0 23
Kinek van ebben tapasztalata?

Kaptam a családtól egy olyan asztali DVD-felvevőt, amellyel nagyon kényelmesen tudom a régi videókazettáim tartalmát DVD-re másolni. Zavarban vagyok viszont, mert kellő hozzáértés híján azt viszont nem tudom, hogy melyik formátumot érdemes használnom. A különböző üzemmódokban a következő időtartam fér egy normál DVD-re:

XP 60 perc
SP 120 perc
LP 240 perc
EP 360 perc
SLP 480 perc
SEP 600 perc

Annyit tudok (és látok is), hogy a VHS minősége messze elmarad az XP-s üzemmódtól, ezért úgy gondolom, hogy ezt nem érdemes használni. Ugyanakkor viszont nem szeretném tovább rontani a VHS minőséget. Van-e tapasztalatotok, javaslatotok, hogy melyik fokozatot érdemes használni? Előre is köszönöm az ötleteket!
zebulónia Creative Commons License 2007.11.03 0 0 22

Szia!

 

Köszi a segítséget, sikerült a felvétel.

Üdv.

Előzmény: D-box2 (21)
D-box2 Creative Commons License 2007.11.02 0 0 21
Hali!
Akkor úgy kell ahogy mondtam.Hátul van 2 RCA aljzat Video in meg Audio in,oda kell bedugni a műholdvevő Video és Audio outját,vagy ha csak scart van akkor olyan kábel kell aminek az egyik fele RCA a másik pedig EURO-SCART.Úgy emlékszem ennek a videónak elől is van bemenete,ha oda bedugsz valamit akkor az leválasztja a hátsót.
üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!