Keresés

Részletes keresés

kedvünkre Creative Commons License 2007.08.01 0 0 45
Gondolom nem kőbányán laksz.
Előzmény: halinorbi (44)
halinorbi Creative Commons License 2007.08.01 0 0 44
köszi! Vagyunk így egy páran a környéken. (itt nem is nagyon ugrálnak a képviselőitek... --persze aludni ide járnak haza... De megtehetik, amíg a nyócból rájuk szavaz a sok bírka)
Előzmény: Zka (40)
Asker Creative Commons License 2007.08.01 0 0 43

Ezt hogy értetted, hogy nagy bajban lehet a főnököm, ha ilyen topicot nyittat?

Én tudom, hogy magamtól nyitottam, egyik pártnak sem vagyok még csak szimpatizánsa sem (azt hittem ez egyértelmű), csak kiváncsi vagyok mire gondoltál, hogy melyik oldalon állok és ki a főnököm és miért nyittat ilyen topicot velem.

Előzmény: Vad (32)
Asker Creative Commons License 2007.08.01 0 0 42
Nyilván az én szavazatom mit sem számít, csak gondoltam megnézem, hátha más is érez úgy ahogy én. De nem nagyon.
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.01 0 0 41
szavazz az Ibolyára, akkor meglesz a vágyad, így vagy úgy.
Ha orbánnal fexik össze akkor is, ha az mszp rá cseréli az szdsz-t akkor is !

Az egyetlen járható út !
Előzmény: Asker (-)
Zka Creative Commons License 2007.08.01 0 0 40
Olyan jó lehet okosnak lenni mint te, és Orbánistenre szavazni! Úgy irigyellek! :D
Előzmény: halinorbi (30)
kedvünkre Creative Commons License 2007.08.01 0 0 39
Ugazad van.Elég ha csak" nadon eccerű " az ember .
Előzmény: 1024x1024 (38)
1024x1024 Creative Commons License 2007.08.01 0 0 38
Picim! Ehhez nem bozótharcos kell: egy elmebeteg(=vekker - nekem nem hiszel, kérdezd meg a pszichiátereit) néhány gazemberrel összefogva több mint veszélyes az országra.
Előzmény: kedvünkre (37)
kedvünkre Creative Commons License 2007.08.01 0 0 37
A nadon eccerű mszp bozótharcos azt vízionálja minde rossz az orbán miatt éri.Nem látja a saját korlátjait sem.Ebben saját pártvezérei segítenek neki a legtöbbet,ne is lássa.Igy lehet milliárdos az akiről nem szól a történet.Az eccerű bozótharcos  és mindenki kárára.
Előzmény: itymeg (36)
itymeg Creative Commons License 2007.08.01 0 0 36
2010-ben megint az mszp nyer, viktormihálynak majd integet
Előzmény: v_peti (33)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.01 0 0 35

Mihály = Istenhez hasonló, v. Aki olyan mint Isten.

 

Előzmény: tuutuu (34)
tuutuu Creative Commons License 2007.08.01 0 0 34

Hisz a balosok szerint ő cigány (Orbán Mihálynak csúfolják)

 

A tárgyi hűség kedvéért, Orbán maga közölte a világgal, hogy őneki bizony Mihály (=Isten kegyeltje) is a keresztneve.

 

Előzmény: halinorbi (19)
v_peti Creative Commons License 2007.08.01 0 0 33
Megdöbbentő, hogy még mindig vannak fanatikusok, akik miatt bejut ez a csapat a parlamentbe. :(

Előzmény: Vad (32)
Vad Creative Commons License 2007.08.01 0 0 32

Az szdsz-re előbb szavazok, mint az mszp-re.

Nagy bajban lehet a főnököd, ha ilyen topikot nyittat.

 

Végülis az MSZMP is antiszemita volt. :))

santalka Creative Commons License 2007.08.01 0 0 31
Kedves Asker! Megzsarolod az MSZP-t???!!! Már magam előtt látom őket, mennyire becarnak.... Mindenesetre megrendeltem a Liberót nekik, Ildikónak fodrosat.....
halinorbi Creative Commons License 2007.08.01 0 0 30
Az ostoba emberek gyakran jutnak rossz következtetésre. Lásd 2002 vagy 2006...
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (29)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2007.08.01 0 0 29
Ez nem találgatás volt, hanem rögzítettem egy természettudományos tényt.
Előzmény: halinorbi (27)
kockazatelemzo Creative Commons License 2007.08.01 0 0 28
Fideszest? :-) (Oszd meg és uralkodj.)
Előzmény: Via Galvani (22)
halinorbi Creative Commons License 2007.08.01 0 0 27
nem nyert. Újradobhatsz!
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (25)
Asker Creative Commons License 2007.08.01 0 0 26
Most lefekszem aludni. Jó éjt mindenkinek
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2007.08.01 0 0 25
Te vagy az élő cáfolata a saját tételednek. :)
Előzmény: halinorbi (13)
Asker Creative Commons License 2007.08.01 0 0 24
Igen, a hozzászólásommal provokálni akartam az embereket. De nem fizetnek ezért, sem nem kértek meg rá. Egyszerűen fogmosás közben jutott eszembe. Bocsánat, most az szdsz-re nagyon kivagyok bukva. Amikor a fidesz volt hatalmon, rájuk voltam nagyon kibukva.
Előzmény: Via Galvani (22)
Asker Creative Commons License 2007.08.01 0 0 23
Sas Józsi egy vén szerencsétlen hülye, humor nélkül. Nagyon rég hallottam, de kiábrándító volt. Szerintem abból él, hogy buta szexuális dolgokat próbál belevinni a kabaréiba. Ezek szerint abból is, hogy az ország megosztottságát kihasználva próbálja meg buta rímekkel nevettségessé tenni embereket, akiket van aki nem szeret. Szegény
Előzmény: halinorbi (21)
Via Galvani Creative Commons License 2007.08.01 0 0 22
Topiknyitód simulékony és halk provokátort sejtet. Többi hsz-d is.
halinorbi Creative Commons License 2007.08.01 0 0 21

nem furcsa az:

http://nol.hu/cikk/411098

Népszabadság • Czene Gábor • 2006. július 19.


Leginkább a baloldali érzelműek körében jóval nagyobb az átlagosnál az idegenellenesek aránya - derül ki a Tárki felméréséből. Az eredmény a kutatást vezető szociológust, Sik Endrét is meglepte.

 

 

 

----------------------------------------------

 

Sas József (Mikroszkóp szinpad) :

 

- Azt hallotta, hogy új elnöke van a cigány önkormányzatnak?
- Hallottam, és hogy hívják?
- Hát Kolompár Orbánnak.
- Jól hallom? Kolompár? Orbán? Hát mégis igaz a hír?


(ezután többen kimentek a színházból... kivéve persze Lendvai Ildikót meg egy-két különösen aljas MSZPést)

 

Sas József persze tette a hülyét (tavalyi sztori) a Magyar Nemzet kínos kérdéseire.

 

Aztán keress csak rá erre a butára, hogy hány antirasszista kiáltványhoz adta nevét! Csak két példa:

http://www.magyarhirlap.hu/cikk.php?cikk=74850

http://www.uniware.hu/demokrata/felhiv.html

Előzmény: Asker (20)
Asker Creative Commons License 2007.08.01 0 0 20

Tényleg köszi. Én nem illetem magam ilyen nick-kel, én kérdezek csak.

Ok, az 5-ös jó, és vicces is így megmagyarázva, valószinűleg csak álmos voltam. Az nem jött le, hogy a zsarolásra írta.

Visznylag fiatal vagyok (harminckevés), de azt azért tudnám még, hogy mikor ki volt hatalmon.

Ok, Fletó megvan:) Illetve :(. bár ki tudja, ilyen párttal a háta mögött, lehet, hogy senki sem tudna csodát tenni. 

Azt nem tudtam, hogy a balosok cigányozzák Orbánt (bár tényleg kicsit úgy néz ki), csak az furcsa, hogy a balosok cigányozzák. Na mindegy.

Előzmény: halinorbi (19)
halinorbi Creative Commons License 2007.08.01 0 0 19

ez a polidili, keziccsókolom!
Elég szomorú, hogy nem érted azokat a hsz-eket. Az 5-ös hsz arról szól, hogy egy olyan felvételel sokkal jobban tudnád zsarolni az MSZP-ét. És utalást tesz arra is, hogy Fletó szeret táncolni: http://www.youtube.com/watch?v=zOFnzesg5-c
Tudod, ki aza  Fletó??? Csak azért kérdem, mert a 6-os hsz "mihályozása" Orbánnak szól. Hisz a balosok szerint ő cigány (Orbán Mihálynak csúfolják), aki most épp a gobalizmus ellen harcol.

 

 



Rólad eszembe jut ez a szintén idetévedt "jólértesült balos":

(a "Mit kaptál ma Orbán Viktortól" c. topicban történt)


Pitecus 2007.03.16 21:13:22 (99758)
Hidd el kedves topiktársam, annak idején, amikor a legjobban kellett volna a családomnak a pénz, elintézték Orbán führerék nekem a GYES-nek nevezett kegydíjat és elvették az adókedvezményemet, mert átestem egy bizonyos határon.

Kemény és szar évek voltak a 95-98-as időszakben levő évek. És mindez azért, mert csak a második gyerekem született 97-ben. De ha 3-as ikrem lett volna, gyanítanám, hogy sem a terepjárót, sem pedig a szociális gyerekápolót nem kapom meg.




halinorbi:
"...szar évek voltak a 95-98-as időszakben levő évek"

ebben egyetértünk... ezért nem értem az Orbánführer-ezést. A dátum gondolom nem elírás, mert a gyereked születését csak tudod, ezért felvilágosítalak: Horn Gyulát és Bokros Lajost kéne szídnod.





Pitecus 2007.03.16 23:03:27 (99768)
"A dátum gondolom nem elírás, mert a gyereked születését csak tudod, ezért felvilágosítalak: Horn Gyulát és Bokros Lajost kéne szídnod."


Hát éppen ezért. 1994-ben azért kapot bizalmat a FIDESZ, mert a népnek elege volt a BOkros csomagból. Ígért mindent, de 1997 év végére nemhogy jobb lett, hanem még rosszabbul éltem/éltünk, mint 1994-ben. (A Bokros csomag ellenére)

Ezért írtam, amit írtam.
A szakértő újságok mind azt mondták, hogy a Bokros csomag igenis helyretette a magyar gazdaságot.

Látod, itt ellentét van. Vagy a BOkros csomag nem volt jó M.O.nak, vagy az akkori FIDESZ kezelt hütlenül és hazudott választáskor (úgy mint most az MSZP kormány). Rád bízom a választást. Én a másodikat emelném ki.

Off: 1994 és 1997 a gyerekeim születési évei.



halinorbi:
Figyelj drágám. Asszem olvasd el a Kósa interjút! Rólad szól :-))))
http://index.hu/politika/belfold/kosa070309/
(arról, hogy nem kéne mindenkinek szavazati jogot adni)

Mert a Fidesz 1998-2002 között volt hatalmon!!!

Előzmény: Asker (18)
Asker Creative Commons License 2007.07.31 0 0 18
köszönöm. Egyébként az 5. és a 6. hozzászólásokat sem értem. De lehet, hogy csak azért, mert korlátolt vagyok. Vagy lehet, hogy csak semmi közük nincs ahhoz amit írtam?
kutya17 Creative Commons License 2007.07.31 0 0 17
ha rákeresek google-lel a "szlömös" szóra, 2.-3. helyen az index fórumot és halinorbi egy korábbi hozzászólását adja ki...

(szlömös=lepusztult, elszegényedett, elhanyagolt)
Előzmény: Asker (15)
halinorbi Creative Commons License 2007.07.31 0 0 16
Előzmény: Asker (15)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!