Keresés

Részletes keresés

nobolond Creative Commons License 2007.07.30 0 0 8

Ez mind igaz - de a "Made in Hungary" azt jelenti, hogy Magyarországon készült/gyártott - márpedig az által felsorolt bankok/termékek/szolgáltatások közül nem mindegyik ilyen - tehát ebben nincs...

A felsoroltak csak Magyarországon forgalomba hozottak/árultak/kaphatók/működők (pl. Raiffeisen Bank)

 

Abban igazad van, hogy mi magyar fogyasztók/ügyfelek/lakosok (Rába-habzás) szenvedjük el mindezt.

A fogyasztók jogait az állam régebben sokkal jobban védte - tagadhatatlan...

 

(Hja kérem, a kapitalizmus...)

Előzmény: exlexman (-)
exlexman Creative Commons License 2007.07.29 0 0 7
Amerikában az élelmes magyar fogja és bevásárol ,aztán használja egy party erejéig a ruhát, leizzadva, lehányva visszaviszi , hogy szorit! :) )
Előzmény: v_peti (5)
KukacAV Creative Commons License 2007.07.29 0 0 6
Nézd meg a múlt század első felében megjelent magyar újságokat, tele vannak a maiaknál sokkal pofátlanabb hazugságokat hirdető reklámokkal. Fogyasztóként annyit tehetsz, hogy az átlagnál picit tudatosabban vásárolsz. A mai reklámhazugságok pontosan annyira rafináltak, amennyire az átlag magyar vásárló átlát rajtuk.
v_peti Creative Commons License 2007.07.29 0 0 5
Az USA-ban azt hallottam, hogy gyakori az olyan, hogy a neked nem tetsző, terméket valamilyen mondvacsinált hibával visszaviszed a boltba, és visszadják az árát.
Előzmény: exlexman (3)
fekete szentember Creative Commons License 2007.07.29 0 0 4
Jó, hát ki az, aki bármit is elhisz a hülye reklámoknak? Még az ellenkezője se igaz annak, amit állítanak! Még akkor is hazudnak, ha kérdeznek!
exlexman Creative Commons License 2007.07.29 0 0 3
A gond csak az, hogy sok ügyfél, szabadságot vesz ki infószerzés céljából mert az un. 40-es számot mobilról 50-ért hivja, és olcsóbb oda mennie elintéznie mindenhol a dolgokat, erre mikor ott van, vár fél órát és közlik, minden oké, aztán küldenek neki egy zsák papírt és kiderül, hogy 500-re még a bank nevezi őt hitelképesnek, erről küldenek neki papirt, körbe nyálazzák, de 600 nem jó mert akkor kirendezi a másik hiteleit nullára és nem fizet havonta 30ezret, csak 11-et!..az meg nem jó, mert a bank szerint arra már nem képes az ügyfelük, arra már nem elég hitelképes! Gááááááz ez a Raiffeisen! Hazug egy bank az már tuti!

Minap néhány amerikai barátommal rendeztünk egy kis ellenőrző show-t. Kértük fodrászt kenje össze festékkel a fehér ruhát és mosás a festéket! Ott maradt a ruhában!

Aztán kértük emberünket, hogy pörkölttel kenje be a ruhát, ott meg a Bonux bukott meg.

Aztán egy rádió játékon az nyert aki a műsorvezető rokona!

Az autószalonban alig akartak kedvezményt adni, 5 perc múlva cégesen 17%-ot alkudtunk!

Az egyik menő mobil márkaszervizben 6x javitották a telefonunkat, mire hetedikre kinyilt a szája az egyik amerikai srácnak! 1 teló meg még egy teló ajándékba!

Egy Cola termék felrobbant a csomagtartóban a nagy melegben úgy gyári dobozában. eleinte flegmaság! Aztán napilap ujságíró telefon, mostanra új burkolat a csomagtartóban!


...háááát van még mit rafinálódni a vásárlóknak Mo-on ha már igy bánik velünk a kereskedők elég számos tömege!






Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.29 0 0 2
A Raiffeisen bankról nekem is van egy "élményem".
Néhány hónapja nyakra-főre hirdették, hogy kiemelkedő euró betéti kamatot fizetnek.
Kiváncsi lettem, elmentem, megérdeklődtem.
Mint kiderült a kiemelkedő kamat náluk, az euró-alapkamat alatt majd 1%-al.
No comment !

Az a baj, hogy az ember drága idejét rabolják a furnyákos firmák, amikor a reklámjaik valóságtartalmát próbálod kideríteni. Millió egy másik ilyen van sajnos !
Előzmény: exlexman (-)
1024x1024 Creative Commons License 2007.07.29 0 0 1
Mi több, az egész élet egy nagy életveszély!
Előzmény: exlexman (-)
drakulady Creative Commons License 2007.07.29 0 0 0
0 reklámot nézek
exlexman Creative Commons License 2007.07.29 0 0 topiknyitó
Éljenek a fogyasztóvédők, hiszen 2009-re lesznek vagy 4 x annyian! Na és? A multik mindenhol átvernek ,ahol csak tudnak. A Raiffesen bólogatós reklámja és a vedd fel, a tiéd süketelése kamu, a pénzt jelzálogra adják. a folt a ruhából nem távozik el, a szemcsepped amit szeretnél megvenni meg függőséget okoz és lezárja a sajtá könnytermelésedet. A fogyasztó bio tea a kinai Sunr...nél meg függőséget okoz, nem beszélve az irtózatos nagyságrendű vizelhajtó képerségéről. Az édesítő aszpartamja mérgező és rákot kelt, a Rába meg habzik és levelezgetünk csak róla!


Érdekes ország ez, ahol a jogról beszélünk, de nap napután derül ki egyik-másik termékről ,hogy meg vagyunk vezetve! Minek akkor a fogyasztóvédők? Minek a reklamáció lehetősége, miért könnyebb 100 kg felett ügyet intézni, és sorolhatnám tovább...

Minden magyar menjen a GVH-ra összefogásban akit átvertek ezek acégek! sokat olvasok olyanról ,aki fogta, beperelte, megnyerte! igaz nem magának ,de fizet a multi 10-15 millát! Az egyik netes érdekvédelmi szervezet elnökét pl. a T--.M --simán megvette kiemelt céges menedzserének, ne pofázzon a fickó annyit! ...érdekvédelem... karatekutya.. .a f...om!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!