Keresés

Részletes keresés

sola Creative Commons License 2007.07.26 0 0 3
Köszönöm az eddigi válaszokat is.
Ne kíméljetek a további véleményekkel mert bő 1 hét múlva megyünk oda nyaralni. :)))


üdv...

sola

Előzmény: emgergo (1)
_ Liar _ Creative Commons License 2007.07.26 0 0 2
hehe. legjobb hely.. mikor találkozunk?
emgergo Creative Commons License 2007.07.26 0 0 1
Helló!

Folyamatosan fejlődik és fejlesztik. gyönyörű helyen van, rengeteg kirándulási lehetőség, és maga a szálló parkja is nagyon szép (horgásztóval, sportpályákkal, még őzikét is lehet találni). Megszállni sosem szálltam meg (Szokolyán van ui. telkünk), de rengetegszer voltam bent - az alapján tudom ajánlani. Az étterem közepes volt, amikor utoljára beültem; de alternatívának ott a Trófeás vendéglő és Kismaroson a nagyon jó Patak étterem.

Aktív túrázóknak érdekes lehet: van minibusz föl a Nagy-hideg-hegyre, ha valaki nem egész lentről akar indulni a Magas-Börzsönybe.

Még ajánlott erősen a szokolyai Kacár tanya meglátogatása, főleg gyerekekkel. (www pont kacar pont hu azt hiszem)
Előzmény: sola (-)
em Creative Commons License 2007.07.26 0 0 0

szia!

én voltam ott kb 2-3 éve.

nem tudom mik az igényeid, végülis nem rossz, a környék meg kimondottan szép, kiránduláshoz ideális!

 

nekem kicsit olyan szocreál érzésem volt, mind az épület, mind a berendezés, mind a kaja tekintetében.

de nem rossz szerintem:)

Előzmény: sola (-)
sola Creative Commons License 2007.07.26 0 0 topiknyitó
Sziasztok.

Van valakinek tapasztalata ezzel a hotellel? Ha valaki volt ott nyaralni kérem ossza meg velem a tapasztalatát.

köszi


üdv..sola


www.kiralyret pont hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!