Keresés

Részletes keresés

Carina_S Creative Commons License 2015.11.08 0 0 32

Nem találtam más YouTube-os topikot, ezért itt kérdezem meg:

 

Nem archiválással kapcsolatban kérdezek, hanem a YouTube-lejátszóról, ill. annak egyik beállításáról.

 

Véletlenül próbálgattam a felirat-megjelnítési beállításokat, ill. csak belekattintottam valahogyan -- de nem tudom, hogy pontosan hová, és hogy jobb vagy bal gombbal klikkelhettem-e!!! -- , és ez történt: a feliratozás fehér mezőben jelenik meg, de hajszálvékonyan fekete kontúrkörvonallal határolt fehér belsejű betűkkel, tehát így:>>

 

 

<--- Kérdés:>> Hogyan lehet ezt a beállítást visszacsinálni úgy, hogy ismét a normál módon, azaz fekete mezőben fehér betűkkel jelenítse meg a feliratozást a YouTube-os lejátszó???

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.09 0 0 31

Ha a Real Playert telepíted akkor mindkét oldalról tudsz letölteni. Kipróbált, garantált.

Előzmény: Maszatka55 (29)
Maszatka55 Creative Commons License 2012.10.17 0 0 30

Na, időközben már sikerült:)

Maszatka55 Creative Commons License 2012.10.17 -1 0 29

Hali!

 

Kissé off-topic, de a videa.huoldalról hogyan lehet videókat letölteni? A youtube-ról könnyű, de a videáról nem megy. Milyen programot kell letöleni hozzá?

bandi2 Creative Commons License 2010.02.03 0 0 28
probald meg ezt videofix.hu
Előzmény: alsotekeres (27)
alsotekeres Creative Commons License 2009.08.19 0 0 27
Látom, nem túl forgalmas ez a topik, de hátha kapok választ. A Youtube-ról próbálok letölteni néhány klippet. Először a save2pc Light-ot próbáltam. Néhány napig minden gond nélkül ment a dolog, aztán már nem lehetett tovább. Így jött a Free Download Manager. Ez is ment néhány napig, aztán meg már ez sem. A programok újra telepítése nem használt. Mivel nem értek az informatikához, így megköszönném, ha valaki elmagyarázná nagyvonalakban, hogy is van ez. A Youtube néhány letöltés után "letiltja" a gépemet. Esetleg létezik valami stabil megoldás?
.ZsL. Creative Commons License 2009.03.09 0 0 26
Rejtélyes dolog, mert csak egyik-másik filmet tölti le hang nélkül. Megvan azonban az az előnye a Keepvid-nek, hogy választani lehet az flv és az mp4 formátum között, és ha az egyikkel nem tölti le, a másikkal mégiscsak. A GOM Player egyébként alapváltozatban nem játssza le az mp4-et, de automatikusan lekéri a Netről a kiegészítő fájlt. A GOM többet tudónak, de egyszerűbben kezelhetőnek tűnik, mint a Winamp, bár lehet, hogy ez is, mint sok minden más, ízlés kérdése.
Előzmény: vanchu (25)
vanchu Creative Commons License 2009.03.09 0 0 25
na ezt se gondoltam volna, hogy a 2007-es link megbízhatóbb, mint a 2009-es :-)
Előzmény: .ZsL. (24)
.ZsL. Creative Commons License 2009.03.04 0 0 24
Megpróbáltam ezzel, és nicsak, hanggal töltötte le ugyanazt, amit a másik hang nélkül.
Még ilyet...
Előzmény: vanchu (20)
.ZsL. Creative Commons License 2009.03.04 0 0 23
Sziasztok!

Vajon mi az oka, hogy minden másodikat-harmadikat hang nélkül tölti le?

Korábban én is a FastVideoDownload 1.6.1-et használtam, nagyon praktikus volt (az flv-ket a GOM Payerrel kiválóan le lehet játszani), aztán egyik napról a másikra használhatatlanná vált. Kiírta, hogy letöltés komplet, 0 báyt. Lehet, hogy volt közben egy automatikus Mozilla-frissítés, és azzal már nem kompatibilis az 1.6.1-es?
Előzmény: Törölt nick (21)
a.tomek Creative Commons License 2009.03.02 0 0 22
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.19 0 0 21

Ide is csak bemásolod a yt-s linket és megválaszthatod, hogy milyen formátumba konvertálja! Utána csak le kell tölteni!

 

http://vixy.net/

vanchu Creative Commons License 2007.08.26 0 0 20
Klikk ide, videólink bepastáz, aztán klikk a letöltésre.
Előzmény: Cascada (19)
Cascada Creative Commons License 2007.08.26 0 0 19

Sziasztok!

 

Nekem volt egy free videodownload programom, amivel egy ideig ment is a letöltés. Viszont aztán már nem ment, és most sem megy.

 

Próbáltam újra letölteni a programot, és újra letölteni videót, de nem megy.

 

Van valakinek jól működő módszere a youtube videók letöltésére?

 

Légy szíves lépésenként, leírni, mert hiányosak az informatikai ismereteim... szóval részletesen leírva:-)

 

Köszönöm

 

Casca

flugi Creative Commons License 2007.07.25 0 0 18
nincs mit :)
Előzmény: United Snakes (17)
United Snakes Creative Commons License 2007.07.24 0 0 17

Köszi, kipróbáltam ahogy leírtad, és működött minden! Szóval így lehet lementeni videóklippek zenéjét a Netről! Gondolom, ha a YouTube esetében működik ez a módszer, akkor máshol is! Mégegyszer köszi a tippeket! :-))

U. Snakes

Előzmény: flugi (16)
flugi Creative Commons License 2007.07.24 0 0 16
ahám. akkor a youtube kedvenc videók nem a te gépeden tárolódnak, hanem valahol a youtube egyik szerverén egy linklistád van csak. Neked ez nem elég.

Az IE is fenntart ilyen könyvtárakat, ott annyival bonyolultabb a helyzet, hogy a

"c:\Documents and Settings[valamilyen név, amivel a windowst indítod]\Local Settings\Temporary Internet Files\"

alatt kell valahol keresni IE verziószámtól függően, és ott is vannak alkönyvtárak. A legjobb, ha előveszel egy Total Commandert, és dátum szerint sorrendbe rakva megnézed a legelsőket a könyvtárakban, közvetlenül, miután a videót megnézted.

Ha csak a hangja kell, akkor akár videónézés közben is lehet rögzíteni a hangot. Tölts le egy ingyenes hangrögzítő programot, és vedd fel a hangkártya kimenetét. Talán az Audacity egy jó választás.

Ilyenkor is érdemes már letöltött videót nézni, úgy garantáltan nem akad meg hálózati problémák miatt a lejátszás.
Előzmény: United Snakes (15)
United Snakes Creative Commons License 2007.07.24 0 0 15

"Ez egyáltalán nem az, amit írtam."

 

Oké, bocs, akkor valamit féreértettem!

 

"(mellesleg fogalmam sincs, milyen a saját account a youtube-on :D)"

 

Nos, ha regisztrálsz a YouTube oldalán, akkor lesz egy saját accountod, amivel pl. fel is tudsz tölteni videókat, de arra is jó, hogy ha megtetszik egy "idegen" videó, akkor azt el tudod menteni a "Save to Favorites" gombbal, ekkor eltárolódik egy olyan nevű mappába amilyet akarsz adni neki, és legközelebb nem kell újra előkeresni...

 

"Na mindegy, majd kérdezel, ha valami nem megy."

 

Oké, vágjunk bele! :-)) Amit írtál, azt úgy értetted, hogy a böngésző automatikusan elmenti a videót, amikor megnézed? És ha valaki nem FireFoxot, hanem MS Internet Explorert használ, az hol találja meg ezt a file-t? És végül: hogyan tudom az audio részét kiírni egy CD-re?

Köszi: U. Snakes

Előzmény: flugi (14)
flugi Creative Commons License 2007.07.24 0 0 14
??

Köszi, addig már én is eljutottam, hogy a YouTube oldalán, a saját Account-omban tudom archiválni a kedvenc videóimat.

Ez egyáltalán nem az, amit írtam. (mellesleg fogalmam sincs, milyen a saját account a youtube-on :D)

Na mindegy, majd kérdezel, ha valami nem megy.
Előzmény: United Snakes (13)
United Snakes Creative Commons License 2007.07.24 0 0 13

"Átnevez .flv-re, mplayer-rel megnéz, örül."

 

Köszi, addig már én is eljutottam, hogy a YouTube oldalán, a saját Account-omban tudom archiválni a kedvenc videóimat. Én azonban nem csak a PC előtt szeretném hallgatni, hanem pl. a kocsimban menet közben, vagy nyaraláskor egy walkmanről. Ráadásul, ahogy írtam már, elsősorban nem is a videó lenne fontos, hanem maga a zene, az audio része! Úgyhogy majd megpróbálom azokat a progikat, amelyeket az olvtársak belinkeltek! Mégegyszer köszi mindenkinek!

U. Snakes

 

Előzmény: flugi (11)
flugi Creative Commons License 2007.07.24 0 0 12
ez természetesen nem csak youtube, hanem bármi flash mozi/játék/reklám archiválására is a lehető legegyszerűbb megoldás.
Előzmény: flugi (11)
flugi Creative Commons License 2007.07.24 0 0 11
semmi az égegyvilágon nem kell hozzá. Megnézed a videót, és közvetlenül utána a böngésződ ideiglenes fájljai között ott van. Ez Firefoxnál windows alatt a
"c:Documents and Settings[felhasználónév]Local SettingsApplication DataMozillaFirefoxProfiles[valami-katyvasz].defaultCache". Dátum szerint a legelső (legutolsó) nagy fájl lesz a videó.

Átnevez .flv-re, mplayer-rel megnéz, örül.
United Snakes Creative Commons License 2007.07.24 0 0 10

Köszi, ahogy hazaérek, megpróbálom! :-))

U. Snakes

Előzmény: rettentó (9)
rettentó Creative Commons License 2007.07.24 0 0 9
"Hogyan tudom én azt felmásolni egy sima audio CD-re, a CD íróval?"
(1.) CD íróval. Audióba a MediaConverter programmal tudod konvertálni a videót,
vagy (2.) az Audacity-vel is simán felveheted a hangot és elmentheted mp3-ba. Utána az mp3-at a CD író programmal valószínűleg rá tudod tenni, csak audió cd-t kell írnod, nem adat cd-t! (Egyébként én a keepvidről átnyergeltem a downthisvideo.com-ra.)
Előzmény: United Snakes (7)
United Snakes Creative Commons License 2007.07.24 0 0 8

Ja, és tényleg köszönöm a többieknek is, akik segíteni akartak!!!

U. Snakes

United Snakes Creative Commons License 2007.07.24 0 0 7

Köszi Greyhound, az a link nagyon jó! Még annyit segítsél légyszíves, ( mert tényleg teljesen lamer vagyok! ) hogy ha beírtam a YouTube videó URL-jét, és ez a program átkonvertálta DivX-re, akkor hogyan tudom én azt felmásolni egy sima audio CD-re, a CD íróval? Ez a DivX nekem az asztali DVD lejátszómról ismerős, tehát ez valami DVD formátum? Azért kérdezem, mert a számítógépemben nincs DVD író/olvasó, csak CD író, mert a pc-n úgysem nézek filmeket. Kérlek segíts még ebben, mert nagyon fontos lenne egy bizonyos zeneszám megszerzése, és úgy tűnik, már csak ez az egy infó hiányzik hozzá... :-))

U. Snakes   

Előzmény: Törölt nick (4)
Ordas Creative Commons License 2007.07.24 0 0 6
www.keepvid.com
kb. Creative Commons License 2007.07.24 0 0 5
Nem kell hozzá semmilyen program, a www.mediaconverter.org-on keresztül (ingyenes regisztráció után) elég sok formátum közül választva tudod letölteni.
Előzmény: United Snakes (-)
mbalazs_007 Creative Commons License 2007.07.24 0 0 3
Google... :)
De amúgy firefox kiterjesztés: downloadhelper. Nagyon kényelmes. Utána meg flv player-rel lejátszod mondjuk!
Előzmény: United Snakes (-)
RealCorpus Creative Commons License 2007.07.24 0 0 0
0 ötletem van.
Előzmény: United Snakes (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!