Keresés

Részletes keresés

Rolexfan Creative Commons License 2022.11.30 -3 2 30

Törölt nick Creative Commons License 2022.11.26 -1 0 29

Most jobb a helyzet, hajnalban csak 18-19 fok volt a lakásban, a zasszony bújt, és én hátulról betoltam neki a rudas melegítőm :D 

Rolexfan Creative Commons License 2022.11.26 -4 3 28



alguien Creative Commons License 2007.07.27 0 0 27
Nálad legalább a délelôtt jó, de nálam napkeltétôl napnyugtáig állandóan besüt. Persze nem mindig ugyanoda a szobán belül, de besüt. Persze a vészes az amúgy is durva idôszak, olyankor konyhapadlóra fekszek a kutya-macska mellé... :P
Előzmény: Mákdaráló (()) (22)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2007.07.27 0 0 26

Izgisnek hangzik, úgyhogy ezt kipróbáljuk majd ;) :) Kösziiiiii az ötletet :)

Előzmény: Fann Tom (25)
Fann Tom Creative Commons License 2007.07.26 0 0 25
...Guggolj szépen a kád 2 szélére,miközben a pasid térdel benne és magához ölel....isteni...;-)))
Előzmény: Mákdaráló (()) (24)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2007.07.26 0 0 24
Nem, hétvégén strandolni voltunk, napközben dolgoztunk, este meg még mindig meleg volt és igazából ez az ötlet eszünkbe sem jutott :D
Előzmény: Fann Tom (23)
Fann Tom Creative Commons License 2007.07.26 0 0 23
:-D...fürdőkádban állva nem próbáltátok?..akár a zuhanyt is el lehet indítani közben:-))
Előzmény: Mákdaráló (()) (22)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2007.07.25 0 0 22

Az én szobám is ilyen, délután kettő után folyamatosan besüt a nap, a végén már a sötétítés is mindegy volt...

Én is nehezen tudtam magamra rángatni barátomat, és amikor kértem, hogy aludjon ott nálam, akkor közölte, hogy nem mert nálam túl meleg van. Elszomorodtam rendesen.

Mi sem szexeltünk túl sokszor ebben  a melegben, egyszer azért mert kihiztiztem, hogy legalább egy gyors numerát nyomunk le, mert biztosan nem fogja megbánni, stb... A második meg az volt, hogy kimentünk fürdeni a Dunához, az jó hűűvös, és miután jól lehültünk kerestünk egy szimpatikus rétet az erdőben és pokróc leterítve ruha le  és ... :P :) Na így egész elviselhető volt.

Előzmény: alguien (20)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.24 -1 0 21
Még több a csúszka az izzadság miatt, de kiválóan műxik.
alguien Creative Commons License 2007.07.24 0 0 20
Csúcsmelegben, ahova besüt a nap, simán lehetséges a kinti 40 fokban. De nyilván ez a hôség nem tart sokáig, kint sincs egyfolytában 40 fok. Vagyis nem volt. Déli, tetô, csupa ablak. Télen ideális. Nyáron nem. Ahova nem süt be, ott nincs annyi.
Előzmény: málé tádé (19)
málé tádé Creative Commons License 2007.07.22 0 0 19

Nálad 56 fok van a lakásban?

 

Előzmény: alguien (18)
alguien Creative Commons License 2007.07.22 0 0 18
Én a meleget kedvelem, szóval jól érzem magam ebben az idôben. :) Párom viszont kevésbé tûri ezt, nem szeret rohadni. :/ Mióta ilyen meleg van, nem igazán sikerült még magamra rántanom, de ma reggel már nem menekült. Még nem volt 40 fok :) és elôkaptam a mentolos, hûsítô, bizsergetô masszázs-síkosítót. Bevált. Kicsit lehûtötte, így rögtön kedve is támadt a dologhoz. Elôjátéknak is kíváló, bár ettôl is ragadni fogtok! :P Utána pedig mehet a zuhany.
Nálam otthon amúgy a kinti hômérséklethez képest minimum +15 fok van... Ott is megvagyok. Jó ötlet még (nálam legalábbis bevált) a virágpermetezô flakonnal magadra permetezni egy kis vizet. Ágy 2 oldalára raktok 1-1 üveggel, és.... :) Persze a nap azért ne tûzzön be...
Nem vagyok klíma párti, kifejezetten rosszul tûröm a klímát, ventillátort, megfájdul tôle a fejem. Egyedül a csillárventillátort szeretem, az nem viszi túlzásba a hûtést, de használ egy keveset. Ágy 2 oldalára rakhattok ám ventillátort is, plusz a lepedôt bevághatjátok egy kis idôre a hûtôbe, fagyasztóba. Ha ezt mind megtenném, amiket leírtam, fáznék.
Szóval sztem simán megoldható. Nem is minden pózban rohadtok össze, vannak szellôsebb pózok is. :P
genyanya Creative Commons License 2007.07.22 0 0 17

hogy a rákban büdösödsz meg 5 perc alatt?

 

és, hogy on legyek: részemről halál mindegy van, hogy hideg van, vagy meleg. :)

Előzmény: Törölt nick (-)
charmen Creative Commons License 2007.07.22 0 0 16

Minket általában nem zavar a meleg. Ma reggel is pl. kedvünk volt egymást kényeztetni,ha meleg volt, ha nem. Pedig meleg volt, légkondi nincs, de még a reggeli zuhany előtt voltunk. 

Eszembe sem jutott, hogy a meleg miatt "lemondjam" a dolgot.

kisnyussz Creative Commons License 2007.07.22 0 0 15

Nálunk is van klima, 23 fok és pont jó !

 

Akinek meg nincs klimája, és nagyon utálja a meleget, az menjen a zuhany alá vagy a kádba szerelmeskedni :)

Előzmény: aliszultan (14)
aliszultan Creative Commons License 2007.07.21 0 0 14
Hali!
Nekem 23 Celsius, fokos klimával ellátott szobában fázik a farkam!
25 Celsius, fok az tuti jó, ott még lehet izzadni is a menet végére! :)
Előzmény: csabilaci (12)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.21 0 0 13
Nem befolyásolja a napi 2-3-at, a melegtől amúgyis csak nő a libidó, és ha akarjuk egymást, oly mindegy hány ezer fok van.

Reggeli-esti (esetleg plusz 1) fürdés után nem lesz büdös az ember, vagy, ha igen, érdemes orvost meglátogatni.

Egyébként meg, ha mindeketten kivagytok a melegtől, mit kell erőltetni?? Striguláztok? : )

Előzmény: Törölt nick (-)
csabilaci Creative Commons License 2007.07.21 0 0 12

klimatizálj.....nálam 22 fok.

Kint meleg van?

Ja tényleg.....taxival most értem haza......taxiban kb. 22 fok....

 

Szóvaligykibirhatóóóóóó.....

:))

Előzmény: Törölt nick (-)
eMM Creative Commons License 2007.07.21 0 0 11
ami késik az nem siet.
Előzmény: laconicgirl (10)
laconicgirl Creative Commons License 2007.07.21 0 0 10
Én szoktam mászkálni ki-be, és kutya bajom, klímától még sose fáztam meg. :P
Előzmény: eMM (8)
Tonietta Creative Commons License 2007.07.21 0 0 9
Nálam 37 fok van a nappaliban, ez is király érzés. De vigasztal, hogy lent a téren meg 44-et mutat a hőmérő.
Előzmény: laconicgirl (7)
eMM Creative Commons License 2007.07.21 0 0 8
igen ha nem mászkálsz ki-be a 35 fokba akkor nem fázol meg.
Előzmény: laconicgirl (7)
laconicgirl Creative Commons License 2007.07.21 0 0 7

Póttartalékcserehelyettes-nek adok igazat. :)

 

Mellesleg nálunk 22 fok van a lakásban és egyáltalán nem fázunk meg. Király érzés :D

Előzmény: Póttartalékcserehelyettes (6)
Póttartalékcserehelyettes Creative Commons License 2007.07.21 0 0 6
Ugyanmár kérem! Ha zuhany után az emberl megizzad és egyből büdös is lesz, akkor írány a bőrgyogyó! Tavaly majdnem ilyen meleg volt 1-2 hétig, és nekem fürdés után, kifejezetten tetszett, ahogy összeizzadtunk akkori partneremmel. Jó sikamlós, és cseppett sem büdös. Ez azért más mint az egésznapi retek, meg rohadás.
eMM Creative Commons License 2007.07.21 0 0 5
Klíma. 25 fokban azért még kibírható a dolog.De hidegebbet nem érdemes csinálni mert az tuti megfázás.
Tonietta Creative Commons License 2007.07.21 0 0 4
Forró zuhany, és nem szivatlak, működik. Az a lényeg, hogy a külső hőmérséklethez közelítsen a testhőmérséklet és máris jobb a komfortokozat.

Vagy menjetek el táncolni, néhány ital, medencei vérbőség, aztán alig várjátok, hogy hazarohanhassatok a 35 fokos hálószobába, mindegy lesz milyen meleg van. ;)
murray Creative Commons License 2007.07.21 0 0 3
én néha azt csinálom h jéghideg vizzel lezuhamyzom, és nekem alapból hüvösebb a bőrhömérsékletem és igy probálom becserkészni az asszonyt.  amig hideg vagyok addig jó, hát sietni kell 10 perc max !:-)
murray Creative Commons License 2007.07.21 0 0 1

vettem egy klimát rátoltam a zasszonyra és bepróbálkoztam! :-)

komoly !

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.21 0 0 topiknyitó
Basszus, k***a meleg van, és ez már erősen kezd a szexuális életünk rovására menni a Zasszonnyal... Mindketten kivagyunk már teljesen, megpróbálkoztunk azzal hogy felkelünk fél 4-kor, de akkor is 30.7 fok volt a hálóban. Mondjuk nagy enyhülés az esti 32.4-hez képest, de akkoris, akárhogy is kívánjuk egymást, akár fürdés után is 5 perc alatt úgy megizzadunk és megbüdösödünk ebben a melegben, hogy elmegy a kedvünk tőle. Ti mit tesztek, hogy elviselhetőbb legyen a nagy meleg?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!