Keresés

Részletes keresés

Hooogy? Creative Commons License 2007.07.20 0 0 8

Te értettél félre engem... :))))))

 

Arra a kérdésedre válaszoltam, hogy : "Mire vagy kiváncsi? Na és minek?:)" - de nem (feltétlenül) tőled várom a választ - csak leírtam, hogy mi érdekelne és hogy miért.

Nem állíto(tta)m, hogy válaszolni is tudsz ezekre a kérdéseimre...

Hogy szupertitkos engedélyük vagy egyéb jogosításuk van - ezt is csak feltételezem...

 

Valami okának viszont csak kell lennie - mert teljesen különböző helyeken és időben - más-más autókkal - is voltak ilyen tapasztalataim...

Előzmény: Calvano (7)
Calvano Creative Commons License 2007.07.20 0 0 7
Szerintem Te félreértettél. Foglalkozom velük, de nem hivatásosan. Nem értek egyet a hozzáállásukkal, ha erre gondolsz.
Előzmény: Hooogy? (3)
Csokis Creative Commons License 2007.07.19 0 0 6
Biztos úgy van! Múltkor egy főtaxis fasz majdnem levert, mert voltam olyan merész, és megálltam a zebránál, hogy átengedjem a várakozó öreg nénit. Szegény öreglány aig akarta elhinni, hogy valaki megadja neki az elsőbbséget, de azért a végén csak elindult. Átment előttem, a hülye taxis meg közben elkezdett engem megkerülni, és a szembejövő sávban akart elhúzni mellettem. Majdnem kivasalta szegény öregasszonyt, és utána még neki állt feljebb. Szóval megérik ők is a pénzüket!
Előzmény: Hooogy? (5)
Hooogy? Creative Commons License 2007.07.19 0 0 5

A taxisoknál nem (annyira) tapasztaltam...

A taxisok - az én megfigyelésem szerint - legalább a sétáló utcákban "lábujjhegyen" mennek - ezek nem...

 

A pénzszállítós sofőrök mindezt "öntudatosan", "természetesen", büszkén teszik - legalább úgy, mintha megkülönböztetett jelzéssel rendelkeznének...

Előzmény: Törölt nick (4)
Hooogy? Creative Commons License 2007.07.19 0 0 3

Ja és hogy minek ?

 

Annak, hogy van talán vmi "szupertitkos" engedélyük, hogy pl. sétáló utcában is száguldozzanak ? Ha igen, akkor kapjanak villogó kék fényt...

 

Többször kellett elugranom előlük a sétáló utca kellős közepén - néha kisgyerekkel... 

Előzmény: Calvano (1)
Hooogy? Creative Commons License 2007.07.19 0 0 2
Hogy van-e ilyen tapasztalata másnak is - én több esetben tapasztaltam ezt....
Előzmény: Calvano (1)
Calvano Creative Commons License 2007.07.19 0 0 1
Mire vagy kiváncsi? Na és minek?:)
Előzmény: Hooogy? (-)
Kilroy Creative Commons License 2007.07.19 0 0 0
Bocs, de nekem csak 0 van...
Előzmény: Hooogy? (-)
Hooogy? Creative Commons License 2007.07.19 0 0 topiknyitó
Kinek van nem 0 tapasztalata ezzel kapcsolatban ?....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!