Keresés

Részletes keresés

megható időjárás Creative Commons License 2012.02.12 0 0 63

ez tényleg izgalmas kérdés.

Előzmény: fortune hai (61)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.12 0 0 62

Az már rám is rám férne, de holnap nem úszod meg! :-)

Előzmény: fortune hai (60)
fortune hai Creative Commons License 2012.02.12 0 0 61

viszont arra kíváncsi lennék, galimano honnan szedte ezt a Joao Tomast.

fortune hai Creative Commons License 2012.02.12 0 0 60

egyelőre inkább csak alvásra van szükség :)

Előzmény: Törölt nick (59)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.12 0 0 59

Akarsz róla beszélni? ;-)

Előzmény: fortune hai (58)
fortune hai Creative Commons License 2012.02.12 0 0 58

láthatólag a DK-t se sikerült felcsigázni. ez a topik a bizonyíték, hogy már akkor sem volt itt semmi valódi szakmai érdeklődés! :)

Előzmény: megható időjárás (57)
megható időjárás Creative Commons License 2012.02.12 0 0 57

mert még sok van benned a témáról, de már unod...:)

Előzmény: fortune hai (56)
fortune hai Creative Commons License 2012.02.11 0 0 56

jó lenne tudni, hogy miért mindig három ponttal fejeztem be a mondatokat.

spurs84 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 55
Pauleta az utóbbi két világversenyen xar volt+már öreg,Nuno Gomesnek a válogatottban néha kijön,de klubszinten katasztrófaközeli,Joao Pinto már elég régen nincs,Hugo Almeida és Helder Postiga pedig minden,csak nem világklasszis...
egy EB-második,VB-negyedik válogatottól nagyobb kínálatot várna az ember,főleg,ha megnézzük,mennyi jó védőjük és középpályásuk van...
Helder Postiga említésére különben is elfog egy érzés,ami távolról sem a szeretet...
Előzmény: galimano (54)
galimano Creative Commons License 2007.07.30 0 0 54
Pauleta, Hugo Almeida, Nuno Gomes, Hélder Postiga, Joao Pinto, Joao Tomas.
Előzmény: spurs84 (35)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 53
közben rájöttem,miről beszélhetsz,de akkor még azt hittem,hogy a 49.-re reagáltál,csak elb...tad:)...illetve a xar index b...ta el:))
Előzmény: Keelhaul (52)
Keelhaul Creative Commons License 2007.07.30 0 0 52
Hát fifa2007-ben a cam-os felállások mind szarok :)
Előzmény: spurs84 (51)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.29 0 0 51
?
Előzmény: Keelhaul (50)
Keelhaul Creative Commons License 2007.07.29 0 0 50
Szerintem attól függ.

FIFA-ban például nincs.
spurs84 Creative Commons License 2007.07.28 0 0 49
ott úgyis nagy a hullámzás,lehet,hogy 2-3 év múlva megint jók lesznek...
Előzmény: Törölt nick (48)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.28 0 0 47
ott semleges vagyok nagyjából:))
Előzmény: Törölt nick (46)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.28 0 0 45
amit írsz,nagyjából ebben a topikban is megnyilvánult...
Előzmény: Törölt nick (44)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.28 0 0 43
nem,max. neked hajrá San Antonio,én az NBA-ben a Lakers után őket kedvelem legkevésbé:))inkább Toronto,meg persze Tottenham Hotspur:)
régen azért az angol csapatokban is volt irányító több helyen,ma már valóban nincs,és máshol is egyre kevesebb szvsz,és igen,Totti is inkább csatár most:)
azt mondom,nézzük meg mi lesz a helyzet öt év múlva,amikorra Riquelme és Totti is kiöregszik:)
Előzmény: Törölt nick (42)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.28 0 0 41
inkább sincs
Előzmény: spurs84 (40)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.28 0 0 40
na ugye,szerintem sem:)
Előzmény: Törölt nick (39)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.28 0 0 39
nincs szükség
spurs84 Creative Commons License 2007.07.21 0 0 38
ha engem kérdezel,nincs...
Vieira max.szellemi vezér,más kérdés,hogy milyen:))
Előzmény: pumukli55 (37)
pumukli55 Creative Commons License 2007.07.20 0 0 37
Speciel De Rossinak és mondjuk Vieiranak irányítói vénája van?
Előzmény: Darwin (33)
pumukli55 Creative Commons License 2007.07.20 0 0 36
Két éve a Debrecen járt így Sándorral, ha neki nem ment akkor a csapatnak sem.
Előzmény: Darwin (33)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.20 0 0 35
ez szvsz is nagyjából így van egyébként...
a 4-2-3-1 a portugál válogatott klasszikus felállása,már a 2004-es EB-n is így játszottak,nekik ez pont jó,mert nincs sok befejező csatáruk...
Előzmény: Darwin (33)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.20 0 0 34
ez volt a végszó?:))
Darwin Creative Commons License 2007.07.18 0 0 33
Szvsz. a klasszikus irányítóval az a baj, hogy ha rossz napja van vagy sérült vagy jól hatástalanítják, akkor a csapat félig meghal. Persze olyan szintű labdarúgót, mint mondjuk Totti vagy Kaka nehéz kikapcsolni, de ilyen nagyon kevés van és nagyon kevés csapat építhet ezekre. Ezért érdemesebb több irányítós rendszerre építeni a csapatot és ilyen pl. a 4-2-3-1-es rendszer, amiben legalább a 3 támadóközéppályás, de pl. a világbajnoki döntős olasz és francia csapatban mind az 5 középpályás is rendelkezett némi irányító vénával. Így ha egynek épp valamiért nem megy, a csapat még mindig száguldhat.
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.18 0 0 32

Nem akartam beirni, mondom nem az, de lsuta voltam utána járni és igazad van Arteta-ra gondoltam.

Előzmény: Törölt nick (29)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2007.07.18 0 0 31
Olyan, mint Te, Krisz.
Előzmény: Sign (26)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.18 0 0 30
Plusz amióta nem fut.
Előzmény: gugugaga (20)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!