Pauleta az utóbbi két világversenyen xar volt+már öreg,Nuno Gomesnek a válogatottban néha kijön,de klubszinten katasztrófaközeli,Joao Pinto már elég régen nincs,Hugo Almeida és Helder Postiga pedig minden,csak nem világklasszis... egy EB-második,VB-negyedik válogatottól nagyobb kínálatot várna az ember,főleg,ha megnézzük,mennyi jó védőjük és középpályásuk van... Helder Postiga említésére különben is elfog egy érzés,ami távolról sem a szeretet...
nem,max. neked hajrá San Antonio,én az NBA-ben a Lakers után őket kedvelem legkevésbé:))inkább Toronto,meg persze Tottenham Hotspur:) régen azért az angol csapatokban is volt irányító több helyen,ma már valóban nincs,és máshol is egyre kevesebb szvsz,és igen,Totti is inkább csatár most:) azt mondom,nézzük meg mi lesz a helyzet öt év múlva,amikorra Riquelme és Totti is kiöregszik:)
ez szvsz is nagyjából így van egyébként... a 4-2-3-1 a portugál válogatott klasszikus felállása,már a 2004-es EB-n is így játszottak,nekik ez pont jó,mert nincs sok befejező csatáruk...
Szvsz. a klasszikus irányítóval az a baj, hogy ha rossz napja van vagy sérült vagy jól hatástalanítják, akkor a csapat félig meghal. Persze olyan szintű labdarúgót, mint mondjuk Totti vagy Kaka nehéz kikapcsolni, de ilyen nagyon kevés van és nagyon kevés csapat építhet ezekre. Ezért érdemesebb több irányítós rendszerre építeni a csapatot és ilyen pl. a 4-2-3-1-es rendszer, amiben legalább a 3 támadóközéppályás, de pl. a világbajnoki döntős olasz és francia csapatban mind az 5 középpályás is rendelkezett némi irányító vénával. Így ha egynek épp valamiért nem megy, a csapat még mindig száguldhat.