Keresés

Részletes keresés

daisuken Creative Commons License 2007.12.26 0 0 5
Szervusz bigfoot .... A segítségedet szeretném kérni ....
Én is most vettem (használtan) egy toshiba e740 - es pda-t , minden megy rajta , csak a WLAN-hoz nem értek és nem tudom megcsinálni .... légyszíves írd már le hogy mit kell csinálni , mert a használati utasítás (amit letöltöttem , angolul) nem mond el mindent és nem tudom hogy mit kell csinálni ...... KÉRLEK SEGÍTS !!!!
Előzmény: bigfoot (-)
bigfoot Creative Commons License 2007.07.16 0 0 4

Most néztem csak meg a linkjeidet. Igen, itt én is jártam. Akármit is írnak nem kompatibilis...vagy vmi hiányzik a készülékemről. Írtam a progamot készítő cégnek is. Ők még nem válaszoltak. De azért köszi még 1x!

 

B.

Előzmény: RealCorpus (2)
bigfoot Creative Commons License 2007.07.16 0 0 3

Köszi.

 

Még mielőtt írtam volna ide azért három napot rászántam fórumok olvasására és egyéb oldalakéra. Max rosszul csináltam... :) Mint informatikus azért ált. előtte magam is megteszek mindent az ügy érdekében :)

 

B.

Előzmény: RealCorpus (2)
RealCorpus Creative Commons License 2007.07.16 0 0 2
Innen elindulva, ezen keresztül eljuthatsz ide, ahol a keresés tovább szűkíthető.

(Csak gugli. =) )
bigfoot Creative Commons License 2007.07.16 0 0 1

Attól félek, hogy ez csak 2003-al megy.

Előzmény: Izom Szem (0)
Izom Szem Creative Commons License 2007.07.16 0 0 0
MOzilla
Előzmény: bigfoot (-)
bigfoot Creative Commons License 2007.07.16 0 0 topiknyitó

Üdv,

 

a múlt héten vettem egy újszerű állapotú Toshiba e740 Pocket PC-t. Annyira alacsony volt az ára, hogy nem bírtam kihagyni. A készülék remek, hiba nincs. A hétvégén volt időm megismerni, "tuningolni", használhatóvá telepíteni. A Messenger is működik már, netezés, levelezés szintén belőve. Egyedül az internet böngészővel van gondom. Az IE működik, de nagyon gyengus. Alternatívát kerestem. Netfront nem megy fel rá, Thunderhawk igen, de fizetni nem akarok. Azaz megvettem volna, de évente nem fizetek. Megértem, hogy ez miért van így, de egy programért egyszer vagyok hajlandó fizetni. Szóval a kérdés. Mi miatt nem képes futni a Netfront a 2002-es Pocket PC-n? Elvileg kompatibilis. Gyakorlatilag install közben kiírja, hogy az eszközt nem támogatja. A 31 3.2 és 3.3 is ugyanígy elszál...

 

B.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!