Keresés

Részletes keresés

kábelbúvár Creative Commons License 2007.07.16 0 0 316
Remélem 80 évre titkosíttyák is....
b.viridis Creative Commons License 2007.07.15 0 0 315
Ebben igazad van, egyetértünk, hogy ez legfőképp és elsősorban politikai ügy, de szerintem ezt másként is értésére adhatta volna a bíróság az érintetteknek. Már leírtam párszor hogyan.
Előzmény: mmormota (313)
mmormota Creative Commons License 2007.07.15 0 0 314

Egyébként így lett egyenszilárdságú az egész ügylet.

A kordont jogilag nem gömbölyű módon állították fel.

Jogilag kifogásolható módon bontották le.

A bíróság meg szintén kifogásolható módon tolta félre az ügyet.

Előzmény: mmormota (313)
mmormota Creative Commons License 2007.07.15 0 0 313

A vicc az, hogy a Pesti Központi Kerületi Bíróság a mostani döntésével pontosan ugyanezt csinálja. Kezdjünk el keresni valami hatékonyabbat?

 

Érthető az álláspontjuk, el is tudom fogadni. Azt mondja: ez egy minden szempontból politikai jellegű eset, ne akarják a jogra rátolni a megoldását. Van annak elég gondja enélkül is, nem is ezért hozták létre a bíróságokat.

Előzmény: b.viridis (265)
Skorpió Creative Commons License 2007.07.15 0 0 312
Ki beszélt itt bármennyi hónapról? Terelünk... terelünk?

Nos akkor mi is a válaszod? Volt időd gondolkodni, akkor rajta!
Előzmény: Játék a tetükkel (267)
tbando Creative Commons License 2007.07.15 0 0 311

Meglepődni? Nálunk? Bármin is?

 

No most meglepődtem.

Előzmény: Skorpió (266)
lms Creative Commons License 2007.07.15 0 0 310
előnyös szögből készült kép (alulról, perspektivikus torzítást okozó nagylátós optikával), orbánnak kidüllednek az erek a halántékán stb, erre gondolsz...? persze, minden eszközt be kell vetni. egy potenciális kormányváltás (akár 2010-ben) túl sok fontos ember számára jelentene komoly egzisztenciális veszteséget. teljesen érthető.
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (309)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2007.07.15 0 0 309
Van egy fénykép, amin Orbán Viktor két kézzel emel egy kordonelemet. Na annak a fényképnek a nemzetközi karrierje még előttünk áll. :)
Előzmény: lms (306)
lms Creative Commons License 2007.07.15 0 0 308
hát igen, vannak, akik egyenlőbbek a többieknél.
Előzmény: Törölt nick (307)
lms Creative Commons License 2007.07.15 0 0 306
ezt kérdezd meg a fidesztől. van egy klasszikus válasz ("akkor jó ötletnek tűnt"), de a fijjug szerintem a politikai hasznosságra fókuszáltak, és úgy tűnik, jól számítottak.
Előzmény: Törölt nick (305)
lms Creative Commons License 2007.07.15 0 0 304
ez is csak azt bizonyítja, hogy messze nem olyan egyértelmű.
Előzmény: Törölt nick (302)
b.viridis Creative Commons License 2007.07.15 0 0 303
Annyira nem többes, csak kettes. :-)
Itt rágódtok ezen a ruhadarabon Játék a tetűkkel olvtárssal, eléggé közös nevezőn vagytok a kérdést illetően, így talán nem vétettem a matematika szabályai ellen akkorát azzal, hogy összeadtalak benneteket.
Előzmény: lms (300)
b.viridis Creative Commons License 2007.07.15 0 0 301
Igen, ebben is van valami. A minap én is szentségeltem az M0- ástól egészen Tatabányáig, hogy micsoda baromságot is nyilatkozott Pokorni, aztán a következő hírekben meg kiderült, hogy nem is azt mondta, amit az újságíró annak vélt.
Persze mi csak abból dolgozhatunk, amit kapunk. Annyira azért nem érdekel, hogy elmenjek s.k. megnézni.
Előzmény: lms (297)
lms Creative Commons License 2007.07.15 0 0 300
ó, a ruhadarabnak nincs jelentősége, csak jelzésértéke van annak, hogy alsógatyává változott. annak viszont van jelentősége, hogy többes számmá változtam. kár.
Előzmény: b.viridis (295)
lms Creative Commons License 2007.07.15 0 0 299
mint már soxor meg lett beszélve, ez az intézkedés nem felelt meg területlezárás követelményeinek.
Előzmény: Törölt nick (293)
b.viridis Creative Commons License 2007.07.15 0 0 298
Általánosságban beszéltem, nem hinném, hogy neked ne tűnt volna fel az, amiről szóltam. :-)

De majd alkalomadtán figyelmeztetlek, ha a sors úgy hozza, hogy megcsappan benned az empátia valamelyik közszereplőnkkel szemben.
Előzmény: lms (294)
lms Creative Commons License 2007.07.15 0 0 297
én még nem láttam az írásos határozatot a felfüggesztésről, ki tudja mi van benne. meg a bíró is ember.
Előzmény: b.viridis (296)
b.viridis Creative Commons License 2007.07.15 0 0 296
Látod, még ezt is elfogadom, ha a bíróság erre hivatkozik.
De nem ezt tette.
Előzmény: lms (292)
b.viridis Creative Commons License 2007.07.15 0 0 295
b.viridis tegnap még fürdőnadrágot látott, de ma már alsógatyát mond

Nézd, ha lenne bármilyen jelentősége, akkor precízebben fogalmazok, kitérek az inkriminált ruhadarab anyagára, színére, fazonjára (fecske, tanga, mittomén), de jelen esetben úgy vélem, hogy az egész ügy hordoz magán bőven komikus jegyet ahhoz, hogy megengedhessek magamnak némi pikírtséget.
De ha ez a szpídó- szál nektek annyira fontos, ám legyen.
Fürdőnadrág!
Előzmény: lms (289)
lms Creative Commons License 2007.07.15 0 0 294
akkor talád ki, hogy én merre vagyok elkötelezve :-)))
Előzmény: b.viridis (291)
lms Creative Commons License 2007.07.15 0 0 292
határeset. két rendőr, egyszer szólt, a száz képviselőből kb tizen hallották, majd a rendőrök az intézkedés befejezése nélkül hátrébb húzódtak és békésen figyelték a szétszerelést. ez már majdnem az a színvonal, mint amikor a túlterhelt liftből az összes főrendőr átment a másikba, ami ettől szintén túlterhelt lett :-)))
Előzmény: b.viridis (290)
b.viridis Creative Commons License 2007.07.15 0 0 291
Ja, nagyjából én is így látom, csak ugye te is tudod, hogy itt, a polidilin az engedékenység és a szigor a prominenseinkkel szemben erősen korrelál a hozzászóló politikai elkötelezettségével. :-)
Előzmény: lms (284)
b.viridis Creative Commons License 2007.07.15 0 0 290
De a felszólítás, hogy fejezzék abba és távozzanak már egészen biztosan annak minősül.
Előzmény: lms (282)
lms Creative Commons License 2007.07.15 0 0 289
az MNO szokása, hogy a híreket egy helyesnek tartott cél érdekében válogatva, és irodalmi túlzásokkal megtoldva közlik, sőt, a korlátozottan cselekvőképes olvasóknak azt is elmagyarázzák, hogy ezeket hogyan kell helyesen értelmezni.

b.viridis tegnap még fürdőnadrágot látott, de ma már alsógatyát mond. pont, mint az MNO tenné, ha szoci képviselőről lenne szó.

az otthonhagyás helytelen dolog. egy ilyen helyzetet lehet kezelni kooperatívan is, nekem pl sikerült (munkahelyen felejtettem az irataimat, autóztam hazafelé, igazoltatás, koppanás -- tíz perc beszélgetés és az adatok rádión történő ellenőrzése után elengedtek, bünti nélkül).
Előzmény: Játék a tetükkel (287)
Játék a tetükkel Creative Commons License 2007.07.15 0 0 287
Hát tényleg nem. De vajon mitől az MNO hatása? És mi köze van a jogállamisághoz, hogy otthonhagyta.
Előzmény: lms (286)
lms Creative Commons License 2007.07.15 0 0 286
iiigen, az alsógatya nyilván az MNO hatása. de az iratok otthonhagyására nem mentség a fürdőnaci.
Előzmény: Játék a tetükkel (285)
Játék a tetükkel Creative Commons License 2007.07.15 0 0 285

Nagggyon súlyos! Bár az alsógatya persze nem igaz, de hát az elvtársi reflex, ugye... :)

Előzmény: b.viridis (283)
lms Creative Commons License 2007.07.15 0 0 284
ja, hát a képviselőink olyanok, mint mi vagyunk. emlékezz csak Simicskóra, aki a parlamentben nemmel szavazott az uniós belépésre, hogy reprezentálja a lakosságnak azt a hányadát, akik a népszavazáson nemmel szavaztak. Lengyel képviselő a lakosságnak a törvényeket lazán értelmező, arrogáns hányadát reprezentálja. stb.
Előzmény: b.viridis (273)
b.viridis Creative Commons License 2007.07.15 0 0 283
Renault Lagunával, tökig alsógatyában.
Előzmény: Játék a tetükkel (281)
lms Creative Commons License 2007.07.15 0 0 282
lehetséges, hogy a kordon egyáltalán nem minősült rendőri intézkedésnek (annak ugyanis megvannak a formális feltételei), és ez esetben az elbontása egyáltalán nem szabálysértés. államtitoksértés kapcsán épp a fidesz radírozta fel az arcával padlót egy apró formális hiba miatt (magyar állam kontra jusztlászló).
Előzmény: b.viridis (273)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!