Keresés

Részletes keresés

übertróger Creative Commons License 2007.07.12 0 0 2
gratulálok, bazze.
Előzmény: fémkor (1)
fémkor Creative Commons License 2007.07.11 0 0 1
Elfelejtettél nullázni "0".
Előzmény: übertróger (0)
übertróger Creative Commons License 2007.07.11 0 0 0
(kiváncsi voltam, befér-e a topikleírásba. a jobb olvashastóság kedvéért ide is berakom)

1. Randin egy nagy csokor rózsával jelenik meg az udvarlója. Mi az Ön reakciója?

a.) Betekerem a rózsát, és elszívom. (3 pont)
b.) Adok neki is egy slukkot. (5 pont)
c.) Salátát készítek a rózsából, mert tele van antinarancsbőriddel (a kozmóban olvastam). (2 pont)
d.) Elmegyünk dizsibe. (1 pont)

2. Partnerével egy romantikus filmet néznek a moziban. Ön ásít egy hatalmasat, és azt veszi észre, hogy partnere a tátott szájába gyömöszölte a nemiszervét. Az Ön reakciója:

a.) Elmegyek pattogatott kukoricáért. (3 pont)
b.) Ha már egyszer rágót nem adott az a smucig disznó, hát elrágom. (4 pont)
c.) Megkérdezem: "Ugye, ezt fújni kell?" (5 pont)
d.) Megszólalok: "Köszi, épp fogpiszkálót kerestem." (10 pont)

3. Holdfényes éjszakán kedvesével kettesben sétálnak a tengerparton a Riviérán. Mit mond Ön?

a.) "Te köcsög, nem is a dizsibe vittéééé' engem!!!" (1 pont)
b.) "Siessünk vissza, kezdődik a Valóvilág!" (3 pont)
c.) "Istenem, még sosem menstruáltam a Riviérán." (5 pont)
d.) "Mennyünk má' dizsibe, lécciléccilécciii!!!" (0 pont)

4. Kedvese meghívja Önt egy romantikus vacsorára az ingyenkonyhára. Mit rendel Ön?

a.) Makrobiotikus biopacalt nagy adag sültkrumplival. (1 pont)
b.) Meg kecsapot is hozzá. (2 pont)
c.) Vegetáriánus lepkefingot zabkásával. (3 pont)
d.) Ingyenkonyhán nem szoktak rendelni. De ez nem baj, hiszen úgyis anorexiás vagyok. (10 pont)

5. Egy szórakozóhelyen, egy vad buli során megpillantja az Álomférfit. Mi az első gondolata?

a.) "Fehér zokni van rajta, bazzeg." (1 pont)
b.) "Remélem, alkoholista, és adakozó kedvében lesz." (2 pont)
c.) "Az én seggem jobb!" (3 pont)
d.) "Apu?" (5 pont)

6. Ön szerint miből lehet tudni, hogy egy férfi jó szerető?

a.) A csillagjegyéből. (0 pont)
b.) Az aszcendenséből. (-1 pont)
c.) A kézformájából. (0 pont)
d.) Abból, ahogy kefél. (10 pont)

7. Ön milyen férfival nem járna semmiképp sem?

a.) Aki nem hisz az aromaterápiában. (1 pont)
b.) Aki nem hisz a reinkarnációban. (0 pont)
c.) Aki nem olvasott Nietzschét, nem értékeli a romantikus költészetet, nem érzi át a késői reneszánsz szimbolisztikáját, nem rajong az impresszionista festészetért, nem képes felfogni az empiriokriticizmus lényegét, és büdös a szája. (1 pont)
d.) Aki impotens. (10 pont)

8. Partnere futballmeccsre szeretne menni, Ön viszont inkább szeretné megnézni az Aida vs. Al-Kaida premierjét az Állami Bábszínházban. Ön hogy dönt?

a.) Elmegyek Feng-Shui edzésre. (1 pont)
b.) Leülünk higgadtan megbeszélni a dolgot egy nagy kehely vanilia-málna-citrom-pisztácia-szalmonella-erőspista fagyi mellett, aztán lefejelem, leborotválom a fanszőrzetét, és elveszem a pénztárcáját. (2 pont)
c.) Megkérdem: "Akarsz dugni ma éjjel?!" (3 pont)
d.) A meccsen legalább van sör. (100 pont)

9. Vendégségbe hivatalosak partnerével. Késésben vannak, partnere sürgeti Önt. Ön mit tesz?

a.) Habfürdőt veszek a bio-ájurvédikus fürdőolajam kiséretében, aztán megmosom a hajamat az Afrikai Broáfcsirke tobozmirigyéből kivont samponommal, utána bekenem az Indonéz Sztrítfájtörgörény májából nyert balzsammal, aztán leöblítem testemet tibeti enyhén szénsavas ásványvízzel, majd bekenem arcomat korrózióvédő alapozóval, hónaljamat megillatosítom Eau de Qrvadrága parfümmel, fülemet kiöblítem tojáslikőrrel, és így tovább. (1 pont)
b.) Mindezek után kiolvasom a Toldi-trilógiát a fürdőszobában, miközben szentimentálisan maszturbálok. (2 pont, de csak azért, mert a maszturbációt szeretik kukkolni a pasik)
c.) Villámgyorsan letusolok, felöltözöm, megfésülködöm, és már indulhatunk is. (10 pont)
d.) Megszólalok: "Drágám, már úgyis elkéstünk, nem dugunk inkább?" (10000 pont)

10. Partnere térden állva szerelmet vall önnek egy romantikus estén. Ön mit mond/ tesz?

a.) "Buzi-e vagy?" (1 pont)
b.) Elmegyek megnézni a Bridget Jones visszatér avagy Mindjárt kihányom, amit bezabáltam! című romantikus filmet. (2 pont)
c.) "Nem aggódj, már megszoktam ezt a szitut." (3 pont)
d.) "Tudod, eddig szigorúan leszbikus voltam, de most már úgy érzem, végre biszex lettem. Nem baj, ha a barátnőim is csatlakoznak?" (100000000000000 pont)


Értékelés:
Ha ön több, mint 50 pontot szedett össze, az azt jelenti, hogy Ön kibaszottul gecimód kurvára romantikus lélek. Csak így tovább!!!

Ha az Ön pontszáma nem éri el az 50-et, nem kell elkeseredni, mert a plázába nagyon csinos acélbetétes mellimplantátumok érkeztek a héten, akciósan. Ne adja fel!


Előzmény: übertróger (-)


übertróger Creative Commons License 2007.07.11 0 0 topiknyitó
Teszt nőknek: Mennyire romantikus Ön? (Sponsored by Kisbegyed)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!