Keresés

Részletes keresés

Vevegyő Creative Commons License 5 perce 0 0 913145

azért ettől röhögőgörcsöt kaptam:

https://444.hu/2021/10/16/onlyfans-ra-koltoztek-a-becsi-muzeumok

Júliusban az Albertina Múzeum TikTok-fiókját függesztették fel, miután a múzeum megosztott több alkotást is a japán fotóművész, Nobuyoshi Araki munkái közül, melyeken meztelen női mellek voltak láthatóak. 2019-ben a múzeumnak már az Instagrammal is meggyűlt a baja, amikor Peter Paul Rubens egy festményét osztották meg, ami szintén ellene ment az alkalmazás irányelveinek.

2018-ban a bécsi Természettudományi Múzeum fotóját törölte a Facebook, amin a 25 ezer éves willendorfi vénusz volt látható. Ugyanígy meggyűlt a baja az online felületekkel a Leopold Múzeumnak, amikor Egon Schiele alkotásait bemutató kiállításukat próbálták hirdetni 2018-ban, de ezt sem a német, a brit és az amerikai hirdetésfelügyelet nem hagyta jóvá.

Zsúrbanshee Creative Commons License 5 perce 0 0 913144

Ez igen... 😂

Előzmény: dos48 (913091)
Zsúrbanshee Creative Commons License 30 perce 0 1 913143

Ő jegesmedve, már áprilisban megmártózik az Északi-tengerben. 😜

Előzmény: Vevegyő (913084)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 1,5 órája -1 0 913142

well, és mégegyszer well :)

Előzmény: alcofribas (913141)
alcofribas Creative Commons License 2 órája -1 0 913141
Előzmény: pamacska a migráncsmacska (913135)
Sörenstam Creative Commons License 3 órája -1 1 913140

Zsurszi valóban racionális - legalábbis ott, amit megmutat nekünk - , a melója miatt ez neki kb. kötelező is, úgy sejtem.

De én azt is imádom, amilyen te vagy, a merengő filozófust, az érzékenységet.

Így gyönyörű a világ, hogy ennyire sokszínű.

Előzmény: búvár-halász (913126)
alcofribas Creative Commons License 3 órája -2 1 913139

Százezer számra mennek a DéKlára szerint fideszes fiatalok szavazni az előbalfékesdi versenyen. Csak nem OV22-es tökfedővel, meg tatyával álltak be a sorba? Illetve a teleksz nyomozta ki? :)))

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (913132)
Anyóca99 Creative Commons License 3 órája 0 1 913138

:-D

Bizisten' nem olvastalak mielőtt beírtam .

Előzmény: Vevegyő (913136)
Anyóca99 Creative Commons License 3 órája 0 1 913137

Pedig .... :-)))

Mondták , hogy a vírus oltással  "csippet" juttatnak belénk , az meg biztos a vérkeringéssel felmegy a koponyánkba , és már meg is van az irányítás . Kövér úr csak jólinformált' .

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (913134)
Vevegyő Creative Commons License 3 órája -1 1 913136

ezek szerint kövér pfizert kapott védőoltásként, így került bele a bill gates összes csipsze. más megoldás nincs.

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (913134)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 3 órája -20 1 913135

valszeg van rá igény :)

Előzmény: Anyóca99 (913133)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 3 órája -20 1 913134

Az MTI szó szerint így idézi fel Kövér leleplező szavait:

“Elmondta, idáig az emberi agyműködését alapvetően csak ideológiai módszerekkel, azaz a koponyán kívülről lehetett befolyásolni, mostanra azonban egy olyan korszak küszöbére érkezett az emberiség, amikor az agykutatás és a technológiai fejlődés lehetővé teszi, hogy az emberi agy és gondolkodás működése neurotechnológiai eszközökkel, koponyán belülről is mások által befolyásolható, módosítható és irányítható legyen. A házelnök véleménye szerint a tudomány vívmányai mindig lenyűgözőek, de szabályozás hiányában sokszor életveszélyesek.”

Kövér arról sajnos nem beszélt, hogy pontosan mik is azok a neurotechnológiai módszerek, amikkel nemsokára a koponyánkon belülre hatolnak, majd onnan irányítani kezdenek minket. Sugarazás a szomszéd padlásáról? Az ellen egykori Terézvárosi szomszédaim, az otthon emiatt mindig motoros bukósisakban járó nyugdíjas nővérek szerint bármilyen, az agykoponyát fedő fémréteg megfelelő védelmet nyújt. Nanorobotok fülön át? Elrablást követő villámoperáció? Mnemotechnikai bevésés? Teleportálás? Nagyon vékony drótok? És honnan tudhatjuk, hogy már nem hatoltak be koponyán belülre? Mi van, ha maga Kövér is azért mondta ezeket, mert mások irányítják koponyán belülről? Mi van, ha én sem magamtól rakom be ezt a hírt?

Ezernyi kulcskérdés merül fel, amint Kövér házelnök további részletekkel szolgál, azonnal újra jelentkezem. Vagy én, vagy az Irányítóm, ezt sajnos az Olvasónak kell majd eldöntenie.

https://444.hu/2021/10/15/kover-laszlo-arrol-beszelt-a-parlamentben-hogy-az-agymukodesunket-valakik-neurotechnologiai-eszkozokkel-koponyan-belulrol-fogjak-iranyitani

DDDDDDDDDDDDDDDDD

mondjuk ezek után már nem csodálkozom Forint zöldségein, ha a házelnök is ilyeneket mond... DDDDDDDDDD

Anyóca99 Creative Commons License 3 órája 0 2 913133

Tegnap ezen röhögtem az előválasztós topikban .  Nagy az Isten állatkertje ....

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (913132)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 3 órája -20 0 913132
alcofribas Creative Commons License 3 órája -1 0 913131

Ez inkább már a hazafelé vezető szállítmányozás, nem? :))

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (913129)
Vevegyő Creative Commons License 3 órája -1 0 913130

ez nem haza a buliból, sajtrészegen?

:)))

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (913129)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 3 órája -20 0 913129

lyóóóóreggeltet!

kezdődik a hétvége, megyünk bulizni! :)

Anyóca99 Creative Commons License 5 órája 0 1 913128

Én meg azon alszom el . Keresek egy beszélgetős műsort , és fél órán belül alszom .

Előzmény: Fürkész barlangász (913127)
Fürkész barlangász Creative Commons License 8 órája -1 0 913127

Én már 5 éve nem nézek tv t.🙂

Előzmény: dos48 (913125)
búvár-halász Creative Commons License 13 órája -2 3 913126

Te nem tudod elképzelni, hogy egy ember sorsdöntéseibe beleszámítsanak irracionális tényezők is, erre mondtam, hogy túlzottan racionális vagy. Nem tudod elképzelni, hogy egy ember kompetens legyen úgy általában, ha a saját rákjával szemben nem az, mert úgy dönt, hogy irracionálisan szemléli, ez nem fér bele a világképedbe. Engem ez egyébként szórakoztat, mert ritka helyzeti előnyhöz juttat ebben a racionalitásra alapozott világban, kb. százból egyszer, de ezzel nem tudsz mit kezdeni, csak csócsálod, egyébként AI is ilyen, mindenki rendkívül okos, mikor másokat kell megítélni, és racionálisan a legegyszerűbb a világot és az embereket szemlélni, és megítélni ezt nyújtja a civilizációnk. Kérem a híveimet, ne csesztessenek ma, szeretnék békésen sörözni, Thx.:)

(én nem azt várom el, hogy az irracionalizmust relevánsnak fogadd el, csak azt, hogy nem kizárólagos a valóságértékelésed, még a legmélyebb dolgokban sem-de sosem fogod).

Jócca.:)

Előzmény: Zsúrbanshee (913019)
dos48 Creative Commons License 14 órája 0 2 913125

Én nem tudok már filmet végignézni, csak ha megnéztem gyorsítva, összevissza és nagyon tetszik, akkor esetleg. Utólag.

Ha elalszom a tévé előtt és pár perc múlva felriadok, akkor sok csatornával odébb vagyok mert még álmomban is kapcsolgatok.

Anno a mumm miatt két tévé volt az ágy végében hogy együtt de mégis külön tudjunk tévézni.   :)

Egyébként most kezdek visszaszokni az olvasásra, e-könyvtárral. Költözéskor megszüntettem a könyvtáram mint kis lakásba be nem férő luxust.

Most állok neki azokat a könyveket letölteni amiket a legjobban szerettem.

Előzmény: püfffneki (913124)
püfffneki Creative Commons License 14 órája 0 1 913124

Miért nem nézted a Veszett ügyeket, most elmesélhetnéd miről szól, és egyébként rengeteg benne a sex. Semmi hüvelyszárazság.

Előzmény: dos48 (913122)
Anyóca99 Creative Commons License 15 órája 0 1 913123

SM-es ... örül , ha reggel 6-14 -ig helyt tud állni ahol érdekeltsége van .

Előzmény: püfffneki (913121)
dos48 Creative Commons License 15 órája 0 2 913122

Szevasz püffnekije.  Épp most morgolódom itten.

Mindíg szóba kerül az interaktív tévézés, hát nem eléggé interaktív az interaktív tévé.

Megjelenik a reklámban egy nő, aszongya beszéljünk a hüvelyszárazságról.

- Jó - mondom neki - beszéljünk, mutasd a problémát.   Egy frászt mutatta meg.   :))))

Előzmény: püfffneki (913121)
püfffneki Creative Commons License 15 órája 0 1 913121

Már bocs  és a fiad? 

Előzmény: Anyóca99 (913115)
dos48 Creative Commons License 15 órája 0 1 913120

:))))

Előzmény: Anyóca99 (913119)
Anyóca99 Creative Commons License 15 órája 0 1 913119

Na ... Sacika álmában leesett a radiátorról (mocsadék lapradiátor vékonyabb a macskánál  :-D) , lassan menni kell csicsika .

dos48 Creative Commons License 16 órája 0 1 913118

Kösz, majd megpendítem a femiben is.

Előzmény: Aurelius Respectus (913116)
dos48 Creative Commons License 16 órája 0 2 913117

Nálam is fehér minden. Fal, csempe, ajtó-ablak. És kínosan vigyázok a tisztaságra, rögtön leveszem a kinti cipőt ha hazaérek.

Nem mindég voltam én ilyen, csak rühellek takarítani. Így elég két-három hetente til-tul porszívózni egyet.   :))))

Előzmény: Anyóca99 (913115)
Aurelius Respectus Creative Commons License 16 órája -1 0 913116

sajnos nem. én csak youtube-ról, a facebookról és az instagramról szoktam letölteni videókat

Előzmény: dos48 (913114)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!