Keresés

Részletes keresés

Abszolút Igazság Creative Commons License 15 perce 0 0 953311

Tudtátok, hogy az álvillőt is lopta a rusony?

 

Már több éve, hogy írogatom ezeket az-eredetinél-is-jobb fassekérdezte paródiákat, rajongóim örömére és utálóim nagy bánatára.

Na, hát a rusnyaság pont ezt a formátumot másolja az álvillővel, lopja az életemet!

 

Csak persze az ilyesmihez szükséges lényeglátás és szellemesség nélkül, szerepéből állandóan kiesve, gyűlölettől fröcsögve, szóval olyan rusonyosan.

Nem érti, miért vicces az egyik, és miért szánalmas a másik.

 

Leonardo majma elcsent pár tubus festéket és ő is a vászonra kente, mint a mester. 

Mégsem lett belőle Mona Lisa.

Így elnyomják szegény majmockákat! :-)

Előzmény: Abszolút Igazság (953283)
Abszolút Igazság Creative Commons License 6 órája 0 1 953310

"Megdöbbentően éretlen személyiség, valahol a tízes éveiben rekedt meg."

 

Ahogy az közismert: a hatodik cében.

Előzmény: Sörenstam (953303)
Brewial Whore Creative Commons License 7 órája -1 1 953309

Ida van der Cock miért maradt ki?

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (953305)
Brewial Whore Creative Commons License 7 órája -1 2 953308

Most már nem tudja ezt kiszervezni, mint asztromókuséknál.

Előzmény: Sörenstam (953307)
Sörenstam Creative Commons License 8 órája -1 2 953307

Egészen ijesztő, ahogy tönkrement, ahogy csúszik bele a semmibe.

Sajnos láttam már embert tönkremenni, szétesni, kettőt is.

Egyikük a munkájával nem volt képes megbirkózni, szinte beleőrült. Ő aztán jobban lett, amikor más vonalon próbálkozott, ami sokkal jobban illett hozzá.

Másvalakit családi tragédiák roppantottak össze.

 

De olyat még nem láttam, aki az irigységbe bolondult bele. Meg kell mondjam, undorító és taszító is.

Nem csak azért nem sajnálom, mert lelkesen próbált tönkretenni. Hiszen nem hogy nem sikerült neki, de közvetetten rengeteget segített, amit persze nem akart volna :DDDD

 

Maga a műfaj, a másik dióvár lesése, a sárga irigység, a kibaszott rosszindulat, az, hogy simán elpusztítaná a másikat, ha biztos lehetne abban, hogy megússza... ez az igazán rémületes és gyomorfordító.

 

Volt már szerencsém rajta kívül is irigyekhez, a leggusztustalan fajta. Fúj. De ilyet azért egyik sem csinált. Általában a szarkavarásnál megálltak.

Előzmény: Vevegyő (953304)
Vevegyő Creative Commons License 9 órája -1 1 953306

nem tudom. pedig szívesen megismernék egy ilyen tökéletes emberpéldányt.

:)))

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (953305)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 9 órája -1 4 953305

nem küldözgetett szadista, kárörvendő e-maileket Aksel Sondle, Kino Ruizberas, Bo Raffay és még húszféle álnéven annak, akinek a nyomába sem érhet eredetiségben, teljesítményben, tehetségben, élni tudásban, talpraállásban

 

vajon kiről lehet szó ?????

Előzmény: Vevegyő (953304)
Vevegyő Creative Commons License 9 órája -1 3 953304

a skizofrénia tankönyvi példája az új poszt az álvillőn. öt perce sírva röhögök rajta. röviden összefoglalva mint villő szidalmazza villőt tiszta szívből.

:)))

Sörenstam Creative Commons License 9 órája -1 3 953303

Végtelenül szánalmas ez is, hogy képtelen beismerni, ha hibázott, valamit rosszul tud stb, hanem csak elkezdi támadni azt, aki kijavította.

 

Megdöbbentően éretlen személyiség, valahol a tízes éveiben rekedt meg. Versengő, dühös, lemaradt, irigy és csúnya kislány. Ez is tuti a mentális nyavalyától van.

 

 

Látványosan butulsz is el, ami látom, még neked is feltűnt. Az elhatalmasodó mentális betegségeknél jellemző az IQ csökkenés.

 

Igen, az intelligencia hanyatlik a bizonyos mentális betegségekben, erről volt valahol egy érdekes elemzés.

Előzmény: Serial Slut (953301)
Sörenstam Creative Commons License 9 órája -1 0 953302

Seri, mail.

Előzmény: Serial Slut (953301)
Serial Slut Creative Commons License 10 órája -2 3 953301

Végtelenül szánalmas ez is, hogy képtelen beismerni, ha hibázott, valamit rosszul tud stb, hanem csak elkezdi támadni azt, aki kijavította.

 

Itt is lenyomta ezt Freddie Mercuryvel ugyebár, egyszerűen nem volt hajlandó elismerni, hogy rosszul írja a nevét, bár rajongója. Ez is sokat elmond a karakteréről egyébként, hogy még annak a nevét sem tudja helyesen leírni, akit elvileg kedvel és figyel rá.

 

Most is beleállt egy kommentelőbe, aki halkan megjegyezte neki, hogy a hamvazószerda mellesleg nem akkor van, amikor a rusony hiszi, hanem jóval korábban, erre azt köpte vissza, hogy feszült okoskodási kényszeres az illető. Vagy csak zavarja a félműveltséged, az még nem jutott eszedbe? Akkora baromságokat tudsz leírni, hogy fizikai fájdalmat okoz olvasni, és vannak jóhiszemű emberek, akik még nem ismernek eléggé, ezért szólnak, hogy ne járasd le magad. Pont azért nem fejlődsz, mert nem tanulsz a nálad okosabbaktól. Normális ember ilyenkor utánanéz, megállapítja, hogy igaza volt, aztán megköszöni. Te nem. Te továbbra is azt hajtogatod, hogy hamvazószerda a nagyhéten van, mert téged senki ne javítson ki. Nem érted, hogy ezzel csak magadból csinálsz bohócot.

 

Látványosan butulsz is el, ami látom, még neked is feltűnt. Az elhatalmasodó mentális betegségeknél jellemző az IQ csökkenés.

Előzmény: Sörenstam (953300)
Sörenstam Creative Commons License 21 órája -2 2 953300

Nem ilyen egyszerű ez. Már sokszor írtam róla, a nárcisztikusok egyszerre szenvednek saját nyomiságuktól, és hiszik valóságnak a nyomiságuk tagadására felépített alternatív valóságot.

 

Igen, erre a ritmusra jár a nyomora :)

Előzmény: Abszolút Igazság (953288)
Iris Maloney Creative Commons License 22 órája -2 2 953299

Szerintem mindhárunkat gyűlöl, máglyán se sajnálna, ahogy írta, de nem irigyel.

 

Szerintem is irigyel, Safi, téged is. Ahogy Sören is írta, mindenkit irigyel, aki valamiben jobb/szebb/sikeresebb, stb.

Bármi lehet az irigység tárgya, az a lényeg, hogy neki nincs, viszont szeretné.

 

Szerintem AI-nak is nagyon igaza van abban a 4-lépéses nárcipajzsos levezetésben. Az õrülete most már (szinte) állandó, csak a kivetülési módja változik szakaszosan.

Előzmény: safranspirit (953285)
Abszolút Igazság Creative Commons License 22 órája -2 2 953298

Ja, hogy csak elrejti a világ - és az irigyen leső többi nő - elől a nagy nehezen megszerzett kincset? Értem :-)

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (953295)
Iris Maloney Creative Commons License 22 órája -1 1 953297

A pozsonyi félmaratonra mackópajti fuvarozta el a kastéjjos naccsága seggit. Esetleg vonatoztak, ki tudja :))

 

https://www.facebook.com/maszaj.skandinav.1/posts/pfbid02Jxz7dBXQGRQGCsNxfpzao1CZCgQUQ7a8291Mhbkbw6bguPMvUkMg4jE6KjhPm8nVl

Előzmény: Abszolút Igazság (953294)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 22 órája -7 2 953296

Bár ott is össze van zárva több tufával, ahogy ő hívja a nem értelmiségi réteget

 

és még a fodrászok is baszogatják a fosadék hajáért :)

Előzmény: safranspirit (953289)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 22 órája -8 1 953295

lehet, hogy a védett posztokban részletezi a lángoló lámúrt :)

Előzmény: Abszolút Igazság (953294)
Abszolút Igazság Creative Commons License 22 órája -7 2 953294

Azt 'véletlenül' pont akkor írta, mikor először felmerült itt, hogy már rég lelépett a lovag úr.

De azóta sem láttunk közös fotót, nem is ír róla egyébként...

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (953293)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 22 órája -8 1 953293

márciusban még megvolt, mert ott drukkolt és fotózott valamelyik eseményen :)

Előzmény: Abszolút Igazság (953291)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 22 órája -7 2 953292

No de miből lesz nyugdíja?

 

hát ha fizette a nyugdíjjárulékot, akkor abból :)

(azt fizetheti maga után, ahogy a TB-t is, nem kell ahhoz bármilyen munkaviszony vagy vállalkozónak lenni)

8 évet meg el tud számolni a három csemete után, ha mindegyikkel elment gyesre

Előzmény: safranspirit (953289)
Abszolút Igazság Creative Commons License 23 órája -7 2 953291

"palija van"

 

Ha még van.

Nem hallottunk mostanában maszykáról, nagyon nagy a csend.

Nem menekült már el rég a süllyedő hajóról?

 

"No de miből lesz nyugdíja?"

 

Méltón megél majd a Barbara-regény jogdíjaiból, csak készüljön el vele addigra :-)

Előzmény: safranspirit (953289)
Abszolút Igazság Creative Commons License 23 órája -7 2 953290
Előzmény: Abszolút Igazság (953288)
safranspirit Creative Commons License 23 órája -2 2 953289

Én próbálom elfogulatlanul nézni, mint jelenséget is. Oké edz, színházba jár, palija van. Ezt még értem. De azt a fisifosi munkát másokon nagyon nem kéne számon kérni.

 

Azóta is gondolkodom, hogy mi számít fisifosinak.

 

Ha rohadt jól keres valaki, s azt végzi, amit szeretne, de monsjuk a főnöke pokollá teszi a napjait, az fisifosi?

 

Ha valaki szarul keres, de boldogan bújik ágyba, mert kiteljesedik a munkájában, az fisifosi?

 

És ha valaki egyszerű könyvelő, egy noname cégnél, de megvan az anyagi biztonsága és máshol éli ki magát szellemileg?

 

Alig tudnák mondani munkát, amiben nincs fisifosi teendő vagy szakasz.

 

 

Még azt is elhiszem, hogy megéri hajnalban kelni, hogy kiemelt statisztaként lásson sztárokat játszani. Bár ott is össze van zárva több tufával, ahogy ő hívja a nem értelmiségi réteget.

 

No de miből lesz nyugdíja? 

Előzmény: Sörenstam (953286)
Abszolút Igazság Creative Commons License 23 órája -7 3 953288

"Tudja ő jól, hogy milyen nyomorult"

 

Nem ilyen egyszerű ez. Már sokszor írtam róla, a nárcisztikusok egyszerre szenvednek saját nyomiságuktól, és hiszik valóságnak a nyomiságuk tagadására felépített alternatív valóságot.

 

Rusonyunk esetében világosan látszik, ahogy ez a két érzés váltogatja egymást:

1. 'rusnya nyomi lúzer vagyok' --> depizés, álvillőzés, mások zaklatása

2. nagy nehezen meggyőzi magát, hogy hiszen nem is nyomi

3. 'szép, ügyes, tehetséges vagyok' --> hencegés, buldogság és madárcsicser hirdetése

4. rájön (mert az igazságot kimondók beletunkolják az orrát) a valódi helyzetre, goto 1.

Előzmény: Sörenstam (953287)
Sörenstam Creative Commons License 24 órája -2 2 953287

Az általad említett alterverzumban ő a protagonista, mindenki más labdáa sem rúghat.

 

Ez csak kétségbeesett tupír és vetítés. Tudja ő jól, hogy milyen nyomorult :)

Előzmény: safranspirit (953285)
Sörenstam Creative Commons License 24 órája -2 2 953286

Dehogynem irigyel.

Akit szeretnek, aki normálisan él, akinek nem kell számolgatnia hó végén, aki népszerű, alapvetően boldog, és/vagy bármi olyat birtokol, ami neki nincs. Vagy sikeres, szép, ügyesebb, okosabb, aki tényleg mosolyog és nem vicsorog. Aki nyomot hagy, akire hallgatnak.

 

Az irigység és a gyűlölet a drive, ebben van az ő teljessége. Szörnyeteg szegény :)

Előzmény: safranspirit (953285)
safranspirit Creative Commons License 29 órája -3 2 953285

Szerintem mindhárunkat gyűlöl, máglyán se sajnálna, ahogy írta, de nem irigyel. Az ő világában én egy óra alatt futom le az 5 kilit, mert az az egy verseny volt, amire a családomat is levittem és a gyerekekkel nem nyargaltam le.

 

Az általad említett alterverzumban ő a protagonista, mindenki más labdáa sem rúghat.

 

Ja, szerinte én tőle loptam a "tükröt tart neki" kifejezést, ami a szólások, közmondások könyvében is benne van-úgy látszik, az már nem fért a polcára. :)

 

Egyik ismerősöm férje egyébként a twittert keverte a tinderrel, az is érdekes beszélgetés volt. :DDDD

Előzmény: Abszolút Igazság (953279)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 1 napja -6 1 953284

DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Abszolút Igazság (953283)
Abszolút Igazság Creative Commons License 1 napja -7 3 953283

"...legfőbb irigyem ismét az olvasók történeteiből kalapozza össze magának az újabb regényre valót, de ez nem pótolja a tehetséget, a kasszasiker nem irodalmi siker, Angéla durván behízott és a 185 centije nem az én 168 centim. Várjátok meg a Barbara regényt, tényleg már csak tíz év (vagy húsz, ki számolja) és készen lesz, csak majd addig is adakozzatok még párszor a kiadására, mert annyira mívesen irodalmi minőség lesz, hogy ebben a talmiságot ünneplő világban fizetős vevőt nem nagyon találok majd rá..."

 

:-)

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (953281)
Sörenstam Creative Commons License 1 napja -4 2 953282

Rusony mindenkinél jobban gyűlöli magát.

Ezért van állandóan forrponton, ezért acsarog folyamatosan a Zigasság Kimondásának álcázva a tusakodásait. Ezért olyan karikatúraszerű az egész lénye.

Az öngyűlölet bonyolult, több rétegű, sűrű szövete nála már lebonthatatlan. 

 

Így fogja szerencsétlen leélni az életét, és ezen már nem segít semmi, szerintem terápia sem.

Rusony mint emberi lény elveszett a világ számára, ő már egy borzalmas, fertőző góc csak.

 

Borzasztó ez. Szörnyű lehet szerethetetlennek lenni, ő a legjobb példa erre.

Előzmény: Abszolút Igazság (953280)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!