Keresés

Részletes keresés

szuri kata Creative Commons License 2024.04.13 0 0 45

nem egy agysebészet ..

de azért némi műszaki érzék és bizonyos szintű szerszámozottság szükségeltetik hozzá.

a megfelelő helyekre felszereled a kamerákat, összedugdosod a csatlakozsókkal , powert neki , aztán mehet

a kukkolás. 

Előzmény: bpeti97 (44)
bpeti97 Creative Commons License 2024.04.10 0 0 44

Sziasztok! Otthoni kamerarendszeren gondolkozom. Ezt az oldalt nézem épp: orkodo.hu viszont nem tudom a telepítést hogyan szokták megoldani.

Egy sima egyszerű ember képes ilyesmire otthon? :D Jó, lehet hülye kérdés, de nem akarok szerelőre pénzt költeni még, amit lehet én is egyszerűen meg tudnék oldani.

plepi Creative Commons License 2022.07.31 0 0 43

Sziasztok!!

Van kamerarendszerem,eddig a távoli elérésért fizettem,cég biztosította aki szerelte.

Már pár éve lemondtam a távoli elérés előfizetését viszont az érdekelne hogy meg lehet e csinálni hogy el tudjam érni és ne keljen ezért fizetni.

Vagy ha nem lehet tudtok e olyan rögzítőt ajánlani ami támogatja ezt a funkciót

.

Lefényképeztem a dvr adattáblát.

muzoffru Creative Commons License 2021.02.22 0 0 42

A vinyót ellenőrizted? Lehet, hogy csak az ment tönkre.

Előzmény: jozsibacsika (41)
jozsibacsika Creative Commons License 2020.10.17 0 0 41

Üdvözlök Mindenkit a Fórumon.

Segitséget szeretnék kérni tőletek.

Elromlott a wifis rögzitőm----nem rögzit---kép minden rendben csak hiányzik a rögzitése..

A rögzitőm neve és a tipusa itt:

Wireless Network Video Recorder

Modell:KS- 7104-TA

Ha valakinek van ilyen vagy tud olyat aki megtudná javitani vagy egy másik rögzitőt ami stimmelne a jelenlegivel nagyon szépen megköszönném.

 

  Előre is köszönök minden hozzászólást.

 

      józsibacsika

szbstvn Creative Commons License 2020.03.10 0 0 40

Én vettem egy 4 kamerás AHD rendszert. A képe van olyan mint bármelyik IP -s rendszeré, de nekem fontos volt hogy legyen egyszerű a szerelés, beüzemelés. Ezt pedig az AHD nyújtja.

SZLreka Creative Commons License 2017.07.25 0 0 39

 

T.lista!

Elég lassan pörög a fórum, pedig érdekes a téma, főleg manapság mikor rengeteg helyen kínálnak komplett és egyedi rendszereket. WIFI és zsinóros kivitelben egyaránt.

Szóval én szeretnék minél többet olvasni. 

üdv

LACI

Kamerarendszer Creative Commons License 2016.10.24 0 0 38

Milyen kamerarendszert vegyek? Egy 3-4 kamerából álló kábeles rendszert szeretnék venni udvar megfigyelésére.

Kell e a kamerarendszerhez szünetmentes táp?

A kérdező kommentje:
Az sem ártana ha Blackberry telefonon is lehetne nézni a kamerát.
Tudom, hogy a legtöbb kamera androidot, vagy I Phonet támogat, így ez nem egyszerű.

Előre is köszönöm a segítséget.

kelza Creative Commons License 2016.10.18 0 0 37

Sziasztok! Szeretnék használni kamerarendszeres szoftvert a nem rég nyílt reggelizőmben, pontosabban ezt: http://vendeglatoprogram.com/kamerarendszer Mivel szinte egyáltalán nem értek a hardver részéhez, egy olyan kérdésem van, hogy milyen kamerával érdemes ezt a szoftvert telepíteni? Összesen 2 kisebb helyiség 1-1 pontját kellene csak felvennie, talán 3-4 kamerából meglenne.

Pityu... Creative Commons License 2016.09.23 0 0 36

Ha vennék egy újabb fajta IP kamera rendszert ami 2megapixeles,azt magam is be tudnám szerelni és beüzemelni?Vagy érdemesebb szakembertől vásárolni akik beszerelik?Bár gondolom ha alkatrész probléma lenne akkor úgy lehet könyebb lenne kijavítani vagy ilyesmi.

Törölt nick Creative Commons License 2016.08.11 0 0 35

Üdv mindenkinek!

Valakinek van tapasztalata azokkal a kamerákkal kapcsolatban, amik csak képet küldenek ftp-re/email címre ?

Szeretnék egyet venni, de nem kell valami nagyon komoly (dvr nélkülire gondolok), van itthon riasztó rendszer, nem is volt eddig betörés vagy hasonló, de jó lenne a ház bejáratát megfigyelni, a kínai csodákból nem kérek, szereztem egyet, 1 napot ment rendesen utána elhalt minden funkciója kb. kuka az egész..

 

Attila

plepi Creative Commons License 2016.06.16 0 0 34

Köszi! Akkor elvileg a meglévő kameráimat tudja kezelni ez a dvr nem kell kamerákat cserélnem?

A távoli elérés meg a gyártó által biztosított?

Előzmény: KamEmil (33)
KamEmil Creative Commons License 2016.06.15 0 0 33

Kedves Plepi,

 

Sajnos a Techson rögzítőt annyira nem ismerem, de annyit tudok mondani, hogy már a mai technológiához képest kissé elavult a 960H felbontás. Amennyiben szeretnél fejleszteni akkor az alábbi AHD rögzítők megvásárlásával tudok segíteni a távoli, internetes elérés beállításában:

http://orkodo.hu/asztali-AHD-DVR-rogzito

Előzmény: plepi (31)
MZ/XYyyyyy!! Creative Commons License 2016.05.31 0 0 32

Köszi,rákukkantok!

Előzmény: T Prod. (30)
plepi Creative Commons License 2016.05.31 0 0 31

Sziasztok!

Van egy kiépített kamerarendszerem amelyet szeretnék elérni távolról is abban kérném a segítségeteket hogy ez megvalósítható e ingyenesen havidíjmentesen rúterem  internetem van. Dvr típusa TECHSON  TC DVR SS3004 H 960H

T Prod. Creative Commons License 2016.05.31 0 0 30

A Provision-ISR kameráknak viszonylag kevés a piros fény kibocsátásuk (http://www.muszakiarena.hu/termekek/provision-isr-biztonsagi-kamera-rendszer-4-db-inframegvilagitos-kameraval/1736) viszont ha teljesen láthatatlan érdekel akkor ezeket a típusokat érdemes nézni : http://www.cctvcamerapros.com/940nm-Invisible-IR-Cameras-s/793.htm

Előzmény: MZ/XYyyyyy!! (29)
MZ/XYyyyyy!! Creative Commons License 2016.05.24 0 0 29

 Szia!

Kérdésem volna egy profi szakemberhez.

 Van egy kamerám ami tud éjszakai képet is rögzíteni a sötétben olyan 8-10 méterig.A bajom az hogy világítanak a vörösen a ledek éjszaka így a betörő simán kiszúrja hogy hol van a kamera és innentől kezdve még egy kamerával is gazdagabb lehet akár..

   Szóval a kérdésem az lenne hogy van olyan kamera amelyik töksötétben értékelhető felvételt tud készíteni anélkül hogy kéken villog meg közbe pirosan világít..

Előzmény: Őrködő Webáruház (28)
Őrködő Webáruház Creative Commons License 2016.05.19 0 0 28

Sziasztok!

Csináltunk egy boltot a belvárosban Budapest VII. ker. Kertész utcában! A boltban megnézheted a kamerák képét, a kamerákat is ha tetszik a rendszer, akkor elkészítjük az igényeidnek megfelelő kamera rendszer szettet, amit egyszerűen te is összetudsz szerelni, mert a kábeleket is készre szereljük neked.

kamera rendszer

tibikoko Creative Commons License 2016.03.07 0 0 27

Sziasztok!

 

Él még ez a fórum?

Songoka Creative Commons License 2015.11.30 0 0 26

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni.

 

Szükségem lenne egy kamera rendszer kiépítésére. De nem tudom hogy kellene nekifogjak. Egy videó felvevő egységgel vagy egy NAS? Egyik ismerősöm erre a másik arra esküszik.

 

Amit meg kell oldani.

 

A lakáson belül 1-2 rejtett kamera és 1-2 nem rejtett. Illetve egy az autómat figyelő lehetőleg nagy felbontású és nagyobb zoom képességű kamera (mert a 10.en lakom)

 

És mindezért nem szeretnék milliókat költeni. EZért gondoltam olyanra, hogy pl az ablakba egy sima digitális kamerát raknék állandó tápról.

De minden ötletet nagyon szívesen megfogadok.

Az első lépés a felvevő egység és az ablakba lévő kamera lenne mindenképpen.

 

Ami még fontos hogy vagy nagy beépített tárhely vagy bővíthető legyen. És mindenképpen szeretném elérni a tartalmat neten keresztül. Mind az élő mind a felvett adásokat.

 

Köszönöm szépen előre is.

Üdv

Songo

 

 

nagyattila65 Creative Commons License 2013.03.25 0 0 24

Szia! Érdekelne a rendszered. Kösz a segítséget.

Előzmény: Törölt nick (12)
sateurope Creative Commons License 2012.11.18 0 0 23

sziasztok

 

a cégnél ahol dolgozok szeretnénk kiépíteni IP kamera rendszert.

Kétféle kameratpust néztünk ki, Vivotek és D-Link. Igazából mindkét cég terméke tudja ugyanazt, de a d-link ismertebb. az a probléma hogy a d-link esetében a kamera telepítése magába foglalja a kamera regisztrálását a mydlink.com-on. tehát, internet kapcsolat nélkül nem lehet a kamerát terlepiteni, a szoftver nem megy addig tovább.

viszont mi zárt rendszert akarunk, külön hálózattal ami nem kapcsolódik az internetre. na most akkor a d-link emiatt lehet hogy ugrik. nem értem egy biztonsági rendszert miért kell a netre kötni kötelezően...

 

a másik az adattárolás, nem találtam 3 TBnál nagyobb HDDt az meg lófikula pl. 15-20 napi adat tárolására mi 8 kamera adatait tárolja ami 1280x720/15fpp-vel rögzít minimum.

 

van olyan NAS amiben 4 db 3 TBos HDD belegtehető úgy hogy 2 pár RAID1-ben és azok meg RAID0-ban? így kifele egy 6TBos HDDnek látszik és a RAID0 védve van a RAID 1-es párosítással.

 

Köszi

sat

 

Szaganaki Creative Commons License 2012.11.01 0 0 22

A rögzítőnek és a kamerának tulképpen nem sok köze van egymáshoz de soha nem a kamera a HD-s hanem a rögzítő :)

Ami lényeges és amiről nem írtál az a távolság és a figyelendő terület nagysága. A rendszámfelismerésre szolgáló rejtett kamerával kapcsolatban: 1. a rendszámtáblák jellemzően koszosak, főleg mire egy tanya kapujához ér az ember, nem véletlsen, hogy beléptető renszer telepítését csak rendszámfelismeréssel kizárólag pancserek vagy öngyilkos hajlamuak vállalnak, 2: nyilván infrás kamerában gondolkozol, de éjjel jól látható, tehát azt rejtegetni nem érdemes!

Én a helyedben elmennék egy-két kamerákkal foglalkozó üzletbe és ott kérnék tanácsot, ott nézném meg a szóba jöhető típusok teljesítményét, hogy hány ledes, mekkora távolságot világítanak be éjjel. Ha nem fűtött, akkor szóba sem jöhet, mert akkor télen bepárásodik és rövid távon nem látsz semmit, hosszabb távon pedig szétrohad!

Előzmény: a8d2 (21)
a8d2 Creative Commons License 2012.10.02 0 0 21

Sziasztok!

 

CPD507-es 16 csatornás rögzítőhöz milyen kamerát javasoltok? (Nem vet fel a pénz, szóval ne HD felbontású legyen)

A megfigyelt terep egy tanyaudvar, ill. kapunál elrejtve lenne egy kamera-kifejezetten rendszámfelismerésre. Minden ötlet és (építő)kritikát szívesen fogadok!

hazriaszto Creative Commons License 2012.09.11 0 0 20

komplett rendszer bruttó 75.000-től: http://www.hazriaszto.hu/kamerarendszer_szett.html

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.12 0 0 19

Eladó egy kilenc hónapos kamerarendszer.

4db F3000 kamera, 320Gb rögzítő, 360W szünetmentes táp, vezérlőegység.

A rendszer nagysebességű hálózatra köthető, vagy wifi router segítségével PC-ről vezérelhető-visszanézhető (IE). 

Irányára 90ezer Ft.

Tapicica Creative Commons License 2012.04.30 0 0 18

Köszi!

Előzmény: Szaganaki (16)
Szaganaki Creative Commons License 2012.04.30 0 0 17

Lásd mint fent :)

Előzmény: Tapicica (15)
Szaganaki Creative Commons License 2012.04.30 0 0 16

A magyarországi üzletekben beszerezhetőeknek pocsék a képük, részben a kamera felbontása miatt, részben a ledek kapacitása miatt, tiszta pénzkidobás.

Akkor már érdemesebb egy rögzítőre felvenni a jó kamera képét és a rögzítőt rákötni az internetre (akár Wifin keresztül), ha jó a telepítőd az is kivitelezhető, hogy távolról vezérelhesd, a korábbi képeket akár kameránként visszanézhesd.

De azt azért a figyelmedbe ajánlanám; olcsó rendszer van, jó rendszer is van, de olcsó és jó nincs!

A minőséget mindig meg kell fizetni.

Előzmény: noobiRX (14)
Tapicica Creative Commons License 2012.04.26 0 0 15

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Egy lószállítóba szeretnék kamerát, valami olcsóbban és vezeték nélkülit ha van ilyen. Előre is köszi a választ!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!