Keresés

Részletes keresés

Donor2 Creative Commons License 2007.12.10 0 0 115

Ez lenne az a bizonyos egy méteres sáv?

 

Ez így morbid egy kicsit....

lecso Creative Commons License 2007.12.05 0 0 113
Mé nem mész a picsába?
Előzmény: Törölt nick (112)
Fido Dido Creative Commons License 2007.06.21 0 0 111
A 2006. év 70-esét.
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 110
Hát a bicikliseket én is kizavarnám a mezőre. :))
Előzmény: Törölt nick (108)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 108
,,Nem általánositottam-kiemeltem azokat,akikkel probléma van.
Robogosok+gyorsasági motorosokkal."
A kibaszott bicikliseket,mega lovasszekereket se hagyd már ki.
Ki velük a mezőre a francba.
Előzmény: Skipi (89)
ladasamara Creative Commons License 2007.06.21 0 0 107
úgy látom a meleg miatt a pof fórumon minden ostobaság megjelenhet
tegnap azért, m egy élelmiszerláncnál romlott a kaját árulnak
sztem ez a totalcarra való
Előzmény: Skipi (-)
Kamukáze Creative Commons License 2007.06.21 0 0 106
Es ennek nyilvan kurva sok koze van a topik temajahoz, ha mar megemlitetted. Egyebkent meg nem sokat tudunk azon kivul, hogy gyorsabban ment a kelletenel. Vagy ezert kotott ki az arokban(valoszinu), vagy nem.
Előzmény: Törölt nick (102)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 105

Elképzelem. És arról is ugyanez lenne a véleményem.

 

(De az a másik topic.)

Előzmény: Törölt nick (104)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 103
Komolyra fordítva a szót. Neki a saját hibája volt. Azoknak pedig szerencséje volt, akik éppen nem voltak az útjában. Mert ez sem rajta múlott.
Előzmény: Törölt nick (100)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 102
Nyilván a világbéke és a rák elleni gyógyszer is gyorsan hajtott motoron ülve, ha már megemlítetted.
Előzmény: Kamukáze (99)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 101

Lehet!

 

Amikor arra jártam legutóbb, szürke ruhás emberek jöttek  egy busszal pucolni, kaszálni az út szélét. :-)))

Előzmény: Törölt nick (100)
Kamukáze Creative Commons License 2007.06.21 0 0 99
Nem beszelve a vilag bekerol, es a rak gyogyszererol. Csak hogy tovabbi idevago temakat emlitsunk.
Előzmény: Törölt nick (98)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 98

http://www.stop.hu/articles/article.php?id=153246

 

Amúgy ezen mennyit segített volna 1 m?

Előzmény: sukinic (96)
Kamukáze Creative Commons License 2007.06.21 0 0 97
Nem vagy te olyan hulye, amilyennek tettetni akarod magad, Bentam. Nagyon sok helyen szerepel a KRESZ-ben is, hogy amennyiben lehetseges.

Ha azt mondod a motorosnak, hogy szepen araszoljon o is veled egyutt a dugoban, akkor elvetted az elonyt, amiert erdemes varosban motorral kozlekedni, es meg magaddal is jol kicseszel, mert meg nagyobb lesz a dugo. Ha elengeded, mikor arra lehetoseged van, akkor meg mindkettotokon segitettel.
Előzmény: BENTA (93)
sukinic Creative Commons License 2007.06.21 0 0 96
Legyél kicsit lazább. Két, használatában erősen különböző technikáról van szó. Miért kéne ugyan úgy használni? Olyan ez mint a tartályhajó és a slalom kajak közötti különbség! Egy a közös mindkettő vizi jármű. Miért eszement a motoros ab ovo?
Előzmény: BENTA (93)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 95
ja, ezért írtam, hogy "ön- és közveszélyesek", de inkább "ön". :-)
Előzmény: BENTA (91)
Kamukáze Creative Commons License 2007.06.21 0 0 94
Termeszetesen a motorosra semmifele szabaly ne vonatkozzon. Azt hittem, ez alap. En is tudok nagy allatsagot mondani, ha kicsit eroltetem.

A motoros mukodjon egyutt a tobbi kozlekedovel, es vigyazzon rajuk sajat erdekeben is. Ugyanigy az autosok is, es akkor nincs gond.
Előzmény: picibogar (88)
BENTA Creative Commons License 2007.06.21 0 0 93

'Igy van. Vegyuk el mindenkitol az elonyoket! Nehogy ma' valakinek jobb legyen, mint nekem.'

 

Majd ha megmutattod, hogy egy átlagos pécsi utcából hogy adsz az eszement motorosoknak 1 métert, akkor beszélhetünk. Olyan szabályozást pedig nem tudok elképzelni, hogy 1 m kivéve Pécs, Eger, ...

Miért is nem tudnak a motorosok úgy közlekedni, mintha normális járművek lennének? Kevesebb baleset, kevesebb idegeskedés lenne.

Előzmény: Kamukáze (77)
Triumphator Creative Commons License 2007.06.21 0 0 92

persze. az ilyen játékhoz többen kellenek. én önkéntes rendőröknek hívom szegényeket.

Előzmény: sukinic (90)
BENTA Creative Commons License 2007.06.21 0 0 91
'

Tehát leszarom őket van Casco-m, ha ütközünk ők szívják meg nem én. Láttam már pár kocsi alá szorult idiótát, hát nem tudtam sajnálni őket.'

 

Csak  nehogy az öledbe akpd agyszer az egyiket a szélvédőn keresztül motorostól. Mert én meg ilyent láttam. Akarsz tippelni a végeredményre?:((

Előzmény: Törölt nick (69)
sukinic Creative Commons License 2007.06.21 0 0 90

Nem szoktam, egy kivétellel. Ez viszont tipikus tipus. A TANÍTÓ! Látja, hogy én jövök, ő meg áll. És beteszi a kocsi elejét.... Na ilyenkor, az önzelenül gec..nek még be is szólok. Tudom, nem szép. Azt is, hogy nem mehetnék el. De miért fáj?

Mellesleg jegyzem meg, hogy a szabályosan közlekedő motorosokat a legtöbben észre sem veszik. Csak a rövid csövű nagy vasakat!

Előzmény: Triumphator (83)
Skipi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 89
Nem általánositottam-kiemeltem azokat,akikkel probléma van.
Robogosok+gyorsasági motorosokkal.
Előzmény: Törölt nick (86)
picibogar Creative Commons License 2007.06.21 0 0 88
Akkor a motorosra szerinted ne vonatkozzon semmi szabály? Neki ne kelljen betartani a KRESZ-t, mert az úgyis marhaság, viszont állhasson jogában szidni az autóst, ha valami történik vele a saját szabálytalankodása miatt?
Előzmény: Kamukáze (77)
Triumphator Creative Commons License 2007.06.21 0 0 87
"A jog minden jonak forrasa, es persze tevedhetetlen is." - jogállamban ez alap.
Előzmény: Kamukáze (85)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 86

ja, ezért szerintem a "régi motorosok"-nak el kellene határolódni az újgazdag faszfejektől, jó dolog motorozni nyáron, de normálisan. Ez az egész ügy azért probléma, mert nincs egy normális polgárbarát rendőrségünk, ami lebüntetné a faszfejek fejét, akár motoros, akér autós kiadásban.

 

Tehát általánosságban a "motorosok"-at szidni a pizzafutár kiskreténektől a normális turamotorosokon keresztül a méregdrága motorokon ön és közveszélyeskedőkig, baromság.

Előzmény: Skipi (82)
Kamukáze Creative Commons License 2007.06.21 0 0 85
A jog minden jonak forrasa, es persze tevedhetetlen is. Nyilvan ezert nem hasznalhatjak motorok a harmadik forgalmi savot, ha van.
Előzmény: Triumphator (83)
Triumphator Creative Commons License 2007.06.21 0 0 83
nincs ezzel semmi baj. de mivel a cselekményed jogsértő (és balesetveszélyes, de ez a motorosokat nem zavarja, pedig ők aztán nem highlander-típusok), baj esetén ne verd magad, hogy a g*ci autós ígymegúgy.
Előzmény: sukinic (79)
Skipi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 82
Gondoltam...nem is az ilyen motorosokkal van a baj,hanem az eszeveszetten száguldozokkal..
De megnézném én azt a statisztikát,-ha lenne,-hogy milyen motoron ülnek azok,akik balesetet szenvednek-sejtésem szerint nem jawak,meg MZ-k..de nem is Chopperek vannak a listán!!és mi is az oka a balesetnek!
..multkorjába egy robogos csákó gondolta átér még,mikor az autó megállt a piros lámpnál..elcsapta ,a keresztirányú forgalom mint a rohadt nádat!!-no ez se az autósok hibája volt..
Előzmény: sukinic (79)
Derek Creative Commons License 2007.06.21 0 0 80
Ultem,MO-on csak motorral jarok evek ota.
Előzmény: Törölt nick (78)
sukinic Creative Commons License 2007.06.21 0 0 79

A motorom hagyjuk (KGST, elismerő mosolyt azé' szoktam kapni)! :-)

A túl nagy sebesség különbség valóban veszélyes. 80 a kocsisor beesni közéjük 130+ hazardírozás....

A városi szlalomozás viszont ok. Had menjünk ha elférünk. De itt is ugyan az a szabály (legalábbis és így csinálom) hogy max 20-al megyek többet mint a sor. Egyszerűen azért, hogy lássák, jövök. Nem mondanám ritkának, hogy a dugóban hajlanak egy kis félre húzódásra ha bepöfögök melléjük. Vagy csak a tükröt féltik??? :-)

Előzmény: Skipi (64)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!