H netán akad egy segítőkész fórumozó, kérem a szöveg mellé egy Real Madridos színes feliratot feltenni sziveskedjen, mert igy nagyon eltűnik. Próbálkoztam, de net analfabéta is vagyok.
Előre is ( ?) köszi
Mi várható attól, aki úgyüt be egy szöget a falba, hogy téglát ér.
Szerintem többször is. Nem akarok hülyeséget írni, de a lilák ezt biztos vágják. A nekem rémlő edzőt azért vágták ki, mert nem volt elég látványos a csapat játéka. Nem most volt persze, de nem is olyan nagyon régen.
Én sem szeretem a realt és nagyon sajnálom hogy elküldték kappellót mert igy lehet hogy olyan edzőjük lesz jövőre aki gatyába rázza a csapatot...Nem voltak vakok és látták hogy szart sem ér igazábol az idei bajnoki cimük, de ez ugyanugy illett volna idén a barszára is mert mindkét csapat idén hulladék volt ezt mutatja az europai "harctéren" mutatott produkciojuk is. Idén nagyon gyenge volt a spanyol bajnokság, de ez fel is rázta őket látva a Barca igazolásait is jövőre erős szezon lesz az tuti....
ez csak a Realnál történhet meg(bajnok edzö kirúgása),Heynckest pl.BL gyözelem után rakták ki,és a következö evben,ha jól emlékszem,nem is nyertek semmit... igazad van,fasiszta,náci,mindkettö full idióta