Keresés

Részletes keresés

akácfa45 Creative Commons License 2018.07.12 0 0 60

köszi !  Látom rossz lóra tettem. 

Nem tudtam, hogy ezredesnek kell lenni.

Itt még a századosság  is  arrébb van

 

 

Előzmény: henteskeee (59)
henteskeee Creative Commons License 2018.07.12 0 0 59

Én úgy tudom,hogy 1000 hozzászólás után kérhető a banner itt:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9111540

Kivalasztod az általad jónak/szépnek tartott bannert és azt beteszed a linkelt helyre és kéred őket szépen .

Előzmény: akácfa45 (57)
Marsama Creative Commons License 2018.07.12 0 0 58

Van egy ilyen topik is, el classicók alatt érdemes írni, de akkor máskor is lehetne:

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9042842 (én csináltam hozzá a bannert május elején)

Előzmény: akácfa45 (55)
akácfa45 Creative Commons License 2018.07.12 0 0 57

H  netán akad egy segítőkész fórumozó, kérem a szöveg mellé egy Real Madridos színes feliratot  feltenni sziveskedjen, mert  igy nagyon eltűnik. Próbálkoztam, de  net analfabéta is vagyok. 

Előre is ( ?)  köszi

 

Mi várható attól, aki úgyüt be egy szöget a falba, hogy téglát ér.

akácfa45 Creative Commons License 2018.07.12 0 0 56

Közel hét éve porosodik ez a fórum.

Úgy  gondolom, a drukkerkocsmában nincsenek  tömegével megszállott RM  szurkolók. 

Úgy tippelem, kb. 15-20 - an lehetünk. 

Az esetleges tévedés jogát fenntartom.

akácfa45 Creative Commons License 2018.07.12 0 0 55

Előrehoztam valahonnan a   mélyből.

Mivel Ronaldo elment a Juventusba, nem kivánom tovább reklámozni. 

 

Jövő hónapban kezdődik a spanyol bajnokság, kell nekem egy fórum, ahol irhatok kedvenc  csapatomról. 

Nem zavar, ha van  egy másik Real Madrid fórum is, nyilván sok témában eltér a véleményük.

fortune hai Creative Commons License 2011.11.15 0 0 54

régi szép idők...:)

viszont mégis bajnokok lettek Schusterrel.

gyikarcok Creative Commons License 2011.09.09 0 0 53
spurs84 Creative Commons License 2007.07.02 0 0 52
az biztos...
örök harc az életem:)
Előzmény: Feyd-Rautha (51)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2007.07.02 0 0 51
Tudod, ami kitölti az életed...
Előzmény: spurs84 (50)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.02 0 0 50
milyen Reallal?:)
Előzmény: Feyd-Rautha (49)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2007.07.02 0 0 49
És mi lesz a Real-lal meg Veled?
Előzmény: spurs84 (48)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.02 0 0 48
én is,csak így tovább:)
Előzmény: Feyd-Rautha (46)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.02 0 0 47
de Kisteleki is sztáredzö volt a Megyerin,az kurva élet:)
Előzmény: Feyd-Rautha (44)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2007.07.02 0 0 46
Szíjjel offoltam a topikot.
spurs84 Creative Commons License 2007.07.02 0 0 45
Várhidi maradt biztos,arra emlékszem...
Előzmény: Feyd-Rautha (43)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2007.07.02 0 0 44
Asszem, ez baromság volt. Az egy másik sztori.
Előzmény: Feyd-Rautha (43)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2007.07.02 0 0 43
Mintha a Kisteleki vágta volna ki.
Előzmény: Feyd-Rautha (42)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2007.07.02 0 0 42
Ha jól emlékszem a Varga volt az, de azért annyira nem vagyok otthon lilatörténetből.
Előzmény: Feyd-Rautha (41)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2007.07.02 0 0 41
Szerintem többször is. Nem akarok hülyeséget írni, de a lilák ezt biztos vágják. A nekem rémlő edzőt azért vágták ki, mert nem volt elég látványos a csapat játéka. Nem most volt persze, de nem is olyan nagyon régen.
Előzmény: spurs84 (40)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.02 0 0 40
eddig futballról volt szó,most idekavarod Magyarországot:)
a liláknál mikó?
Előzmény: Feyd-Rautha (39)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2007.07.02 0 0 39
A Nyíregyházánál is megtörtént. Vagy ha a színnél maradunk, akkor a liláknál is anno.
Előzmény: spurs84 (36)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.02 0 0 38
Schusterrel szvsz biztos nem lesznek bajnokok...
Előzmény: Törölt nick (37)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.02 0 0 37

Én sem szeretem a realt és nagyon sajnálom hogy elküldték kappellót mert igy lehet hogy olyan edzőjük lesz jövőre aki gatyába rázza a csapatot...Nem voltak vakok és látták hogy szart sem ér igazábol az idei bajnoki cimük, de ez ugyanugy illett volna idén a barszára is mert mindkét csapat idén hulladék volt ezt mutatja az europai "harctéren" mutatott produkciojuk is. Idén nagyon gyenge volt a spanyol bajnokság, de ez fel is rázta őket látva a Barca igazolásait is jövőre erős szezon lesz az tuti....

HALA ATLETI!!!

Előzmény: spurs84 (36)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.02 0 0 36
ez csak a Realnál történhet meg(bajnok edzö kirúgása),Heynckest pl.BL gyözelem után rakták ki,és a következö evben,ha jól emlékszem,nem is nyertek semmit...
igazad van,fasiszta,náci,mindkettö full idióta
Előzmény: donnie-brasco (33)
Callie Creative Commons License 2007.06.30 0 0 34
Ezt a hülyeséget honnan szeded? valami 40 IQ alatti katalán szeparatista röplapról?
Előzmény: donnie-brasco (30)
donnie-brasco Creative Commons License 2007.06.29 0 0 33

Kösz, hogy javítottad a "hatalmas" tévedésemet :)!

 

Valóban óriási különbség van  a két szó jelentésében!

 

Egyébként kirúgták a dicsőséges sztárcsapat edzőjét, egy bajnoki cím után!

Talán még sem ment tökéletesen minden.

Akár 2003-ban. 4 év és újra bajnok lesz a ratyi. 

Előzmény: spurs84 (32)
spurs84 Creative Commons License 2007.06.28 0 0 32
fasiszta t.gyilkos
Előzmény: donnie-brasco (30)
lala80 Creative Commons License 2007.06.28 0 0 31
Ilyen névvel ne legyél már ennyire buta!
Előzmény: donnie-brasco (30)
donnie-brasco Creative Commons License 2007.06.28 0 0 30

A náci tömeggyilkos Franco csapatának szurkolni viszont nagy dicsőség!

Szánalmas szutyok csapat és méltó vagy hozzájuk!

 

Előzmény: lala80 (23)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!