Keresés

Részletes keresés

szuri kata Creative Commons License 2021.12.12 0 0 288

semmi baja a netemnek!

csak hát idáig el kellett jutni, felesleges köröket futva.

Előzmény: szuri kata (287)
szuri kata Creative Commons License 2021.12.10 0 0 287

délibáb volt!

azóta már vissza is vittem az összes ipari hulladékot az mm-ba.

aszongya, volt egy ilyen retek  4000 Ft 

amelyik készülékhez szántam fel sem ismerte, pc -be dugva működött a wifi , de gyengébb volt mint vezetékkel , úgyhogy lapát.

következő versenyző 12000 Ft 

villogott jobbra-balra , a leírás-ábra szerint próbáltam párosítani , nem csinált semmit , úgyhogy lapát.

mivel 3 napon belül voltam ezeknek visszaadták az árát.

 

simes modem  27000 Ft 

mivelhogy azt papolták a neten, hogy ezek elöregszenek és újra kell cserélni, mondom megpróbálom hátha.

mintha jobb lett volna a net vele , de később kiderült , hogy nem.

az a két antenna átbaszás rajta, ha leszedtem róla ugyanúgy működött.

netes instrukciók alapján, még alufóliából csavart kb. 50 centis darabokat applikáltam rájuk, hülyeség! olyan mint a tedd a tenyeredet a képernyőre

és ugye érzed az erőt ami áramlik feléd, kuruzslás.

mivel az ilyen baszakodásokkal kifutottam a 3 napból, 3 hét lett belőle így az árát készpénzben nem adták vissza.

hanem mint az ügy intéző nőci mondta, szívességből ajándékkártyára tették , ami 5 évig levásárolható. bameg!

most van a hüvely modem , amit még anno az egyik szolgáltatótól kaptam, 2 év hűségért cserében.

és végül is pc, laptopon  jó a net , olyan videjók is lejátszhatók , amelyek a samsung smart tizen operációs rendszerével nem.

 

 

 

 

Előzmény: szuri kata (286)
szuri kata Creative Commons License 2021.11.29 0 0 286

na, végre úgy működik ahogy kell(ene)!

kinyílott a világ pompa és ragyogás.

remélem így is marad! :O

Előzmény: szuri kata (285)
szuri kata Creative Commons License 2021.11.19 0 0 285

itt még mindig az ótvaros hiánygazdaság terjeng.

mobilnethez a szolgáltató a sim kártyát meg a modemet adja.

ha gyenge a net széttárja a karját, külső antennát persze nem tart hozzá.

a médiam-ban tele van szir-szarokkal antennát ők sem tartanak, simes modem is csak egyfajta van.

netről lehet rendelni, de ki tudja , hogy mennyire hatásos, mondjuk ahol én használom?

VaZoLa Creative Commons License 2020.01.06 0 0 284

Sziasztok,

külterületi épületben szépen működik az LTE routerrel a net, korlátlan, telenor sim kártyával.

 

Szeretném egy újabb előfizetéssel bondingolva megduplázni(de legalábbis növelni) a letöltési sebességet (megnövekedett neten lógó eszközállomány miatt).

 

Azt gondolom, hogy az azonos szolgáltatónál vásárolt újabb előfizetés nem segítene, hiszen mindenképpen azonos cellát használna a két router...

 

Kérdésem, hogy fentebbit jól gondolom-e, illetve hogy ha igen, akkor pl. telekom+telenor sim bondinggal elérhető lehet-e amit szeretnék, vagy abban az esetben sem?

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.27 0 0 283

W7 alatt nekem is csinált disznóságokat, xp-vel nem.

 

*****************

 

Elfelejtettem, hogy lehet automatikusra állítani a szélessávúnál a tárcsázást/csatlakozást. Emlékszik vki?

Előzmény: Mucogi (282)
Mucogi Creative Commons License 2012.04.17 0 0 282

Sziasztok!

Van egy mobilnetem,vodafonos....kizárólag az asztali gépre tudtam rátenni,sem a netbookra,sem tablet pc-re nem ment rá.nem az a lényege a mobilnetnek,hogy hordozható legyen?

vagy valaki tudja miért nem  lehet rátelepíteni hordozható kütyükre?

köszönöm

napsutott Creative Commons License 2011.12.21 0 0 281

Gondolkodom a mobilinterneten, de nem igazán van rá szükségem, ezért jó lenne egy olyan csomag, mint a telefonáláshoz a dominó meg a többi, amit csak feltöltök és használhatok.

 

De nem 30 napos érvényességi idővel, hanem fél évvel, egy évvel, vagy ilyesmi, mert keveset használnám.

 

Létezik ilyen a telefonhoz hasonló csomag, ami hosszabb ideig él, nem csak 30 napig?

mgy Creative Commons License 2011.11.21 0 0 280

én most fogok digi okoscsomagra átváltani, mert nagyon olcsó és eddig csak pozitív véleményeket hallottam a digiről. én ezt ajánlanám másoknak

:o)

Előzmény: galaci50 (279)
galaci50 Creative Commons License 2011.11.21 0 0 279

én most fogok digi okoscsomagra átváltani, mert nagyon olcsó és eddig csak pozitív véleményeket hallottam a digiről. én ezt ajánlanám másoknak is. persze ha van valakinek jobb ötlete vagy véleménye szívesen hallgatom:) 

Csuklósbusz Creative Commons License 2011.08.26 0 0 278

Telenor Flexi plus előfizetést, ha van már alternatívád vagy szabadulnál tőle akkor írj mert átvenném.

Csabee75 Creative Commons License 2011.07.19 0 0 277

a következő segitséget kérném,adott:egy digi move net,az usb stick fennvan a beállitásokban mit állitsak mert kapcsolat van de a böngészőkbe egyikbe sem enged belépni miközben vesz jelet a stick,a lapotomban mit állitsak be a hálozati kapcsolatokban??

Giga72 Creative Commons License 2011.05.08 0 0 276
Előzmény: bubligum (267)
mgy Creative Commons License 2011.05.04 0 0 275

Majd a rendes LTE lesz a nem semmi... :D

50-150 Mbit induláskor, aztán pár évre rá gigabites átvitel! :-O

 

http://www.elektro-net.hu/index.php/kf-oktatsitemenu1-95/1508-lte-avagy-a-mobilszelessav-hosszu-tavu-fejldese

Előzmény: napalm. (274)
napalm. Creative Commons License 2011.05.04 0 0 274

na ez lesz a nem semmi:

Elindult a T-Mobile hálózatfejlesztése

Nyáron kétszáz új helyszínen lesz 21 megabites letöltési sebesség, 2013-ban az országban mindenhol. Tovább »

forrás: Index.hu

napalm. Creative Commons License 2011.04.25 0 0 273
Alighanem avval nem tudsz telefonalni.
Előzmény: cipoka69 (272)
cipoka69 Creative Commons License 2011.04.25 0 0 272

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha mobil-netes simmel telefonálok milyen díjszabás van?

mgy Creative Commons License 2011.04.21 0 0 271

Jééé, mennyi frissreges mondja, hogy mi mennyire tuti...

ABBÁ-t bírod?

Szánalmas.

nikkie91 Creative Commons License 2011.04.20 0 0 270

jópofa, csak a végét nem értem sajnos:(

taki lau Creative Commons License 2011.04.20 0 0 269

Hát szerintem ez egy elég gyengécske reklámocska, nemtudom nektek mi a véleményetek

kardics.dora Creative Commons License 2011.04.20 0 0 268

Ez mekkora! Ezzel a T-mobile rendesen odavágott a Vodának:D Ügyes, bár gyenge a kivitelezés!

Előzmény: bubligum (267)
bubligum Creative Commons License 2011.04.20 0 0 267

Rosszalkodik a Voda mobilnetem, van ötletetek hogy mire cseréljem,

azt hiszem ez idevág.

 

http://videa.hu/videok/nagyvilag/duma-gyors-gyorsasag-mobilnet-71fvgr2ozD2my33n

holtodiglan Creative Commons License 2011.04.20 0 0 265

De a T-mobil még így is csak 160k/sec re korlátoz , nálam viszi a pálmát!

napalm. Creative Commons License 2011.04.20 0 0 264

az a baj hogy azt az 500 megát még úgy is pick-pack át lehet lépni;(

Előzmény: Törölt nick (263)
taki lau Creative Commons License 2011.04.20 0 0 262

Nemtudom, én most akartam a djuicenál váltani, mert elvileg egy hónapig ingyenes lett volna. Csak az a vicc, hogy április 5-én lejárt az akció, de még kintvan...

bubligum Creative Commons License 2011.04.20 0 0 261

Én most készülök venni mobilinternetet, de mindenki le akar beszélni róla, mert drága és lassú. Szerintetek is így van ?

vakareka Creative Commons License 2011.04.20 0 0 260

Én megvagyok elélgedve a t-mobillal, lassan 5 éve vagyok náluk és nem elfogultságból mondom, mert a családban vannak(voltak) vodafonosok, djuiceosok. Tény, hogy mobilinternet terén van olcsobb szolgáltató, de tegyük hozzá, véleményem szerint sokkal több akció és lehetőség van a t-mobilenál, legalábbis én sokkkal több T-s infoval találkozom tv-n, neten keresztül...

taki lau Creative Commons License 2011.04.12 0 0 259

Hát nekem azért volt velük gondom. Tartok tőle, hogy nem fogják levinni az áraikat, én úgy sejtem, hogy ők mindig inkább az új ügyfelekre próbálnak koncentrálni, mert a kezdeti akcióik nagyon vonzóak, viszont kevésbé tudják megtartani őket. Engem is elvesztettek. De ez csak egy meglátás, aztán lehet hogy nincs igazam. Sztem pl a Telenor, meg T egészen jól megtartja az ügyfeleit.

randell11 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 258

A szerencsétlen az szerintem egy igen finom jelző esetemben.

Amúgy a vodával nincs bajom mert a többi téren meg vagyok velük elégedve. Csak hát most,hogy berobbantak az okos telefonok nem ártana nekik is egy baráti csomagot összeállítani a mobilnetesek kedvéért. Én tényleg reménykedem abban,hogy ez az előny a T-nél csak ámeneti...illetve csak nyugtatom magam. Ha már mást nem tudok...

Előzmény: taki lau (257)
taki lau Creative Commons License 2011.04.12 0 0 257

Én régen voltam voda számlás egy rövidebb ideig. Hát akkor valami kegyetlen drága volt, de mondjuk mobilnet még nem volt akkor. Tényleg kicsit drágábbak a többieknél, nem is nagyon értem, hiszen verseny van köztük, talán egyszer majd kevesebbe fog kerülni náluk is. Szerencsétlen helyzet hogyha nem tudsz váltani tényleg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!