Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.08 0 0 260

Jó lenne, ha Kormány viktor olvasná…

de szarik rá…

Előzmény: Skipi (258)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.08 0 0 259

Gyárёkёk!

 Itt a Demokrácia!!!

2011 Aug. 20.-án a Duna jegén királlyá koronázzák Kormány viktort.

Mi az a demokrácia??

Pofázhatsz, ugathatsz, de távolabb húzták a kaját…

Előzmény: Törölt nick (257)
Skipi Creative Commons License 2010.11.08 0 0 258

Tudsz jobb helyet ahol az ember kifejtheti a véleményét?

Előzmény: Törölt nick (257)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.08 0 0 257

Ezeknek a fórumoknak kb. annyi értelmük van, mint a holdon teli trokból ORDÍTANI!!!

Skipi Creative Commons License 2010.11.08 0 0 256

Talán most már tudjuk mit akar...

a konvergencia program kutya fasza volt ahoz képest,amilyen ámokfutásba van a csodás és szent felkent orbán kormány..

Épül a VIKTATÚRA..talán visszamenőleges hatállyal még a hozzászolásokat is büntetni fogják:-)

Szóval MIT AKAR MÉG Orbán V.???

 

Mikor jön el ,hogy  ugymond ország érdekében-a 2/3 dos eredmény miatt a nép igényéből... a Miniszterelnök személyét semmiféle sértő-vagy lealacsonyitó dolog nem érheti semmiféle nyilvános helyen??

 

A puha diktatura már itt van a nyakunkon...

De mi lesz még????

zsolti05 Creative Commons License 2007.06.21 0 0 255
hatalmat és pénzt
Skipi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 254
Nos??
ennyit tudtunk meg csak a fidesz programjáról?
azóta valami uj infó???
Storgendibal Creative Commons License 2007.06.17 0 0 253

Sztem a csapatokkal szebb lenne a fagyasztás. :))

Most mennem kell, majd még jövök.:)

Előzmény: HangyaTS (251)
HangyaTS Creative Commons License 2007.06.17 0 0 252
Nem jó, akkor hol marad a happyend? :)
Előzmény: Storgendibal (250)
HangyaTS Creative Commons License 2007.06.17 0 0 251
Megvan!

Mivel a Fidesznek "minél rosszabb - annál jobb", nem egyszerűen befagyasztanák a Dunát, hanem egyenesen megvárnák az év legmelegebb napját, amikor van vagy 36 fok, és akkor fagyasztanák be a tetejét.

Persze irgalmatlanul drága lenne, közbeszerzési eljárás nélkül a Happyend Kft. kapna rá megbízást, és mindezt csak azért, hogy OV megmutathassa a világnak, hogy őt 36 fok melegben is meg lehet koronázni a Duna jegén.

Igen, Orbán tuti ezt akarja, és ezért a célért semmi nem drága.
Előzmény: Storgendibal (247)
Storgendibal Creative Commons License 2007.06.17 0 0 250

Egyáltalán nem maradtak ki, csak az OV projekt nem tér ki a részletekre csupán a főcsapást mutattya.

Ha nagyon kíváncsi vagy hát elárulom, h a Duna nem magától fagy be még a tél előtt, ha nem tudnád. Természetesen a csapatok fagyasztják be, egymást váltva napi 24 órában fújás és legyezés által hűtögetve. Nnna, így már jó?

Előzmény: HangyaTS (249)
HangyaTS Creative Commons License 2007.06.17 0 0 249
Nem jó, OV csapatai így kimaradnak.

Valamire való orbánozó ezt semmiképp nem tenné, hiszen enélkül hogy tudná Orbán radikalizmusát sugallni?
Előzmény: Storgendibal (247)
Hwang Creative Commons License 2007.06.17 0 0 248

Ráadásul, aki a fideszen belül netalántán dolgozni akar és ezért hajlandó (szembemenni a demagóg populista vezetéssel) kompromisszumokat kötni az mszp-szdsz-el, mindezt azért, hogy végre csináljanak már valamit végre az emberek érdekében, azt kihajítják a pártból, meg leárulózzák...

(lásd hevesi közgyűlés példája)

Előzmény: Storgendibal (245)
Storgendibal Creative Commons License 2007.06.17 0 0 247

Korrekt, már módosítok is!

 

OV projektje tehát a következő:

Ide nekem a minelnöki széket, meg sem várjuk a telet, befagyasztjuk a Dunát, hogy régi vágyam végre teljesüljön, majd kifizetünk mindenkit akit kell, aztán nemmindeggy, maj lesz valahogy, nem?

Előzmény: HangyaTS (246)
HangyaTS Creative Commons License 2007.06.17 0 0 246
Ez kérdés?

Orbán annyira reszket a hatalomért, hogy nem számít neki semmi, programja nincs, Parlamentbe nem jár be, csak uszítja csapatait, hogy menjenek az utcára. Miután átvette a hatalmat, meg sem várja a telet, befagyasztja a Dunát, hogy régi vágya végre teljesüljön.

Kihagytam valamit? :)
Storgendibal Creative Commons License 2007.06.17 0 0 245

Sosem fogom megérteni, h miért hiszik emberek, h van OVInak bárminemű használható elképzelése erről az egészről!

 Ha lenne, már réges-rég miszlikbe bombázták volna vele a kormányt, h mit csináltok idióták, hát ezt meg ezt kéne!!! Ekkor lenne esélyük a kormánybuktatásra, hiszen látnák a szakértők is, meg az emberek is, h igazuk van, lenne mivel behergelni a tömeget. Viszont így ez a vuduzás pár nap alatt kipukkad mert üres hablaty az egész. Nem tudnak a kormánnyal mit kezdeni mert amit eddig csináltak, kezdi meghozni az eredményeket. Dolgozik mindenki mint az állat és erre a fidesznek egyszerűen nincs ötlete, még sosem dolgoztak egy percet se, honnan tudnák, h milyen az?

Előzmény: Skipi (242)
Skipi Creative Commons License 2007.06.17 0 0 244
Hát ha nem állnak elő semmivel..akkor ez is lehetséges...:-(
Előzmény: Storgendibal (243)
Storgendibal Creative Commons License 2007.06.17 0 0 243

Az OV projekt a következő:

Ide nekem a minelnöki széket, kifizetünk mindenkit akit kell, aztán nemmindeggy, maj lesz valahogy, nem?

Előzmény: Skipi (242)
Skipi Creative Commons License 2007.06.17 0 0 242
Nos,én egy dolog miatt vagyok kiváncsi mit is akar OV.
Mégpedig azért,mert céljuk az előrehozott választás,ezért küzdenek minden platformon illetve a másik,amit hangoztatnak,hogy ők akár azonnal is átvennék az ország irányitását és tudják mit kell tenniük.
Nos ha ez a felállás,akkor jogunk van tudni,hogy tulajdonképp mit is szeretnének tenni az országunkal,ugyanis mi ezen ország tagjai vagyunk.
Én tisztába voltam a fidesz programjával választások idején,és nem láttam benne valós alternativát,nem láttam a fideszben a garanciát arra,hogy megfelelően tudnák az érdekeink képviselni-ezért szavaztam Mszp-re.
De jelen helyzetbe csak ködös célokat mondanak,de választások kiirására törekednek,és nagyon nincs tisztába tulajdonképp senki-Még TE sem!!-mi is lenne az,ami utánna következne!Mert jelen helyzetbe a gazdasági stabilitás iszonyuan ingatag és ezt lehet megerősiteni,de egy dilettáns hozzáállással totálisan csődbe is lehet vinni-Ezt pedig nagyon nem kivánom!
Ezért szeretném tudni,tulajdonképp mi OV.célja,mit akar elérni,milyen uton és milyen módszerekkel-és ez közel se számonkérés-én nem kérek számon rajtuk semmit-én a további elképzeléseikre vagyok kiváncsi.
Remélem most már érted,miért is érdekel mit is akarnak.
Előzmény: JEFFREY (231)
Skipi Creative Commons License 2007.06.17 0 0 241
volt vörös és fehér terror-mindkettő egy kutya.tanulmányozd a történelmet.Müvelödj-rádfér:.-)
Előzmény: baloldali kisebbség (237)
Hwang Creative Commons License 2007.06.17 0 0 240

 

0

 

Előzmény: baloldali kisebbség (236)
Hwang Creative Commons License 2007.06.17 0 0 239

"A Választások között egyetlen politikai erőnek sem kell alternativ programot állítani, mert feltételezhető, hogy a hatalomra jutott erő Kormányának, az egész nemzetet kell szolgálnia, és azon elvek alapján, melyek a nyertes programmjában szerepeltek, mert erre kapott mandátumot."

 

Természetes nem kell/kötelező alternatív programot állítani, de szerintem nem lenne hátrány...Csak előrébb jutnánk vele, de tényleg nem kötelező az ország érdekeit nézni...

 

ha a fidesz nyerte volna a választást, akkor jöhetne a 14. havi nyugdíj? járulék csökkentés? adókedvezmények? stb stb... Nemhiszem... Úgyanígy jönnének a "reformok" kicsit más köntösben...Persze akkor rá lehetne fogni az előző kormányra mindent(és nagyrészt igazuk is lenne, de ez nem hatalmazná fel őket arra, hogy a választási kampányban ennyi ezer milliárdot elígérgessenek. mert azért annyira ne legyünk naívak, hogy ők nem voltak tisztában az ország helyzetével, sőt nem egyszer hangoztatták, hogy a pannon puma döglődik, de ennek ellenére jött a "rosszabbul élünk" hazugság, aztán a "van lóvé lehet osztani" hazugság)

 

Az írásod második felével nem értek teljesen egyet. Vannak benne igazságok, de pl az ellenség kép keresés nem "csak" a szocikra jellemző. Nézz meg egy két hozzászólást a fórumon pl"baloldalikissebség" egy két "meg kellene ölni az összes mszp szdsz-es embert", meg hasónló hozzászólásokat. Ha a jobb oldalon nincs ellenségkép keresés, akkor miért van ez a gyűlölet a jobb oldali emberek egy részében. Ráadásul ez a gyűlölet, nem csak egy két politikus iránt van meg, hanem az egyszerű szavazópolgár ellen is. pedig tényleg mit tehet Marika néni arról, hogy a faluban ahol él, ott az mszp-és képviselő/polgármester sokkal jobban végzi a dolgát, mint a fideszes és ezért az mszp-re szavaz. MIt tehet ő arról, hogy aztán GyurcsányKókastb stb akit szoktatok emlegetni "ellopnak" mindent?

Előzmény: JEFFREY (231)
baloldali kisebbség Creative Commons License 2007.06.17 0 0 237
Fehérterrornak csak a vörös gyilkosok nevezték a felelősségrevonást. No meg mai szellemi utódaik.
Előzmény: Törölt nick (233)
baloldali kisebbség Creative Commons License 2007.06.17 0 0 236
Felesleges. Azonnal leugatják a Skipifélék, majd pár hónappal később erősen átírva, a lényegét kiherélve előáll a programmal a kúrmány, mint saját ötlettel.

Adjon a kormánynak a bánatos medve ötleteket! Találjanak ki maguk, ha nem volt jó nekik eddig az a sok, amit tőlünk kaptak. Vagy nem képesek egy honlapot se megnézni ... :DDD
Előzmény: Törölt nick (226)
rabida Creative Commons License 2007.06.17 0 0 232
Skipi!
rosszul gondolkodsz!
A fidesz akkor fog saját javaslatot előadni ha ők kormányoznak. Csak nem gondolod komolyan, hogy a zseniális ötleteiket elmondják a kormánynak?:))
JEFFREY Creative Commons License 2007.06.17 0 0 231
Ha téged a téma felvetése kapcsán "lehülyéztek", az helytelen, ha nem tették mellé az érveket.Én nem hülyézlek le, de a felvetésed téves.Úgyanis a többpárti Demokrácíák lényege az, hogy "VÁLTÓGAZDASÁG" van, ez nem aszt jelenti, hogy mindig minden Kormánynak meg kell bukni a Választásí ciklus után, hanem azt, hogy mindig kell egy olyan politikai erőnek lennie, mely ha a hatalmonlévők eltérnek olyan Kormányzati szereptől, mely a Társadalom fejlődését szolgálja, akkor egy Választás alkalmával alternativával szolgáljon, és a társadalom szavazati dönsék el azt, hogy az életük milyen írányba menjen.Mely kínálat az, mellyel egyet tudnak érteni saját és hazájuk szempontjából.Ezen programok, melyeket fel kinálnak külömböző Pártok, Csoportosulások, esetleg Szövetsékek, mit jelentenek számára, mint egyénnek, családnak, jövőben elfoglalt helyének, gazdasági, szocíális szempontból, és mit kinálnak, mint az egész nemzetének, mellyel azonosul a Világban elfoglat helyéről.Na ezek azok, melyek a VÁLASZTÁSOK alkalmával felkínált lehetőséghez.A Választások között egyetlen politikai erőnek sem kell alternativ programot állítani, mert feltételezhető, hogy a hatalomra jutott erő Kormányának, az egész nemzetet kell szolgálnia, és azon elvek alapján, melyek a nyertes programmjában szerepeltek, mert erre kapott mandátumot.Ha nem ez történi, hanem eltérő cselekedet(Pl: Pártszempontok, vagy felhatalmazás nélküli intézkedések), akkor a Demokrácía szempontjai alapján vissza kell adnia megbizását, vagy az Ellenzék feladata az, hogy állandóan erre fígyelmeztesse(Alkotmányos modszerekkel).Ha bekövetkezik az, hogy egy új választási lehetősége van a Társadalomnak, akkor az ÖSSZES politikai ERŐ programmal ÁLL ELŐ, HOGY MI AZ ELKÉPZELÉSE A JÖVŐVEL KAPCSOLATN, STB.EZÉRT TARTOM ÁLSZENTNEK AZT A FELFOGÁST, MELY A SZOCLIB MÉDIÁBÓL ÁRAD, AMI AZT SUGALJA, HOGY KÖBE VAN VÉSVE A VÁLASZTÁS ÍDŐPONTJA, MEG AZT, HOGY AZ ellenzék ÁLLJON ELŐ , HOGY MIT TENNE.EZZEL A MAGATARTÁSSAL MÉGJOBBAN FÉLREVEZETIK AZ EMBEREKET A TÁRSADALMAT a Demokrácía valódi müködéséről, s ebben a Társadalom, a Kormány, az Őt hatalomba jutatott Párt és az Ellenzék szerepéről.Ez a torz kép vezet ahhoz, hogy nem attól kér számon a közvélemény egy része döntéseket, akinek erre kompetencíája van, hanem attól akinek nincs.Nem ujdonság, hogy ez a mesterségesen előídézett állapot, mindig a szoclib Kormányzás alatt fordúl elő, mert a szocializálodásuk és tapasztalatuk alapján ezt a technikát ismerik(ez nem ellenségesen gondoltam, hanem tények), ezért mivel 17 év alatt sem voltak hajlandok mást tanulmányozni, vagy esetleg megismerni, véleményt meghallgatni, ezért maradt a régi jó bevált ismeretek alapján mozgatott elvek, az oszd meg és uralkodj, találj ellenségképet, akiket az általunk félresíkeredett dolgokat rá lehet kenni.Aki ismeri ezt a mechanizmust, azt nem lehet félrevezetni, aki meg nem az minden ídőben, korban ezzel a technikával befolyásolható.Ezért kérlek, ne akarjál az Ellenzéktől olyat számonkérni, ami nem feladata.
Előzmény: Skipi (229)
Skipi Creative Commons License 2007.06.17 0 0 230
Egyébiránt ha érdemi vitára képtelen vagy,akkor menj le a homokozóba és kevergesd a pisikkását,az valószinü jobban menne.
ugyhogy menj és rontsd máshol a levegőt!
Kössz elöre is!
Előzmény: baloldali kisebbség (224)
Skipi Creative Commons License 2007.06.17 0 0 229
Tökéletesen egyetértek veled!
más topicban ugyanezt vetettem fel-de egyszerüen lehülyéztek,szokásos dumával,hogy ez nem az ellenzék dolga....:-(
Előzmény: Törölt nick (226)
Skipi Creative Commons License 2007.06.17 0 0 228
Ismét fenyegetőzől..ez jellemző rád nézve..irogatod még remélem a jelentéseket.
Előzmény: baloldali kisebbség (224)
Hwang Creative Commons License 2007.06.17 0 0 225

A blaha felé a kálvin tér felé és az erzsébet híd felé nyugottan el lehetett volna vonulni...

4 útból 3 használható lett volna, de valamiért a nagytöbség a deák felé ment...miért?

 

"Az Orbán-beszéd alatt már egészen a közelben csapódtak be a patronok. A megemlékezés végeztével elindultunk a Deák-téri metró megállója felé"

 

Aki hülye az hülye :)

Az teljesen természetes dolog, ha valahol lövöldözést hallok, akkor egybőll arra indulok...

 

 

"Nem volt egyetlen egy felszólítás sem a támadás előtt. Idő és lehetőség sem volt arra, hogy békésen menjünk haza, de arra sem, hogy egymás testi épségét megóvva meneküljünk, ugyanis megkíséreltünk az öregekbe karolva lassan elindulni az Astoria felé"

 

Kezit csókolom, akkor eddig hol tetszettek lenni?

 

"Mellettem állt egy család, idős 80 éves nénivel, és kérdezték tőlem: Mi történik, az Istenért, mi történik??"

 

Természetesen egy 80 éves idős néninek a legjobb hely, egy több tíz-ezres tömegrendezvény, ahol állni kell 2-3 órát...aztán meg panaszkodik az orvosának, hogy mennyire fáj a lába meg a háta....

:)

 

Előzmény: Törölt nick (180)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!