Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.15 0 0 31

Elfogyott a lóvé,csirkefarhátért küzdenek a $topic -ok :D

vilzon Creative Commons License 2007.06.14 0 0 30

Tisztelt topicnyitó!

 

Költözz saját házba, oszt kérd meg a gázártámogatást magadnak. Ja, nincs lakásod? Biztos a nyugger szüleid nem csaltak eleget a támogatásokkal azért nem vettek neked házat.

 

A lakásukat albérlőknek kiadók hány százaléka vajon nyugdíjas? Nem a többség, az biztos. Úgyhogy a topic címe is sértő.

pert1 Creative Commons License 2007.06.14 0 0 29
Az albérlő számít valamit a gázártámogatásnál (már attól eltekintve, hogy a jövedelemnél be kell vallani az albérleti díjat is)? Mert ha igen, akkor a profitorientált nemksnyugdíjasok mindjárt bejelentik pár jövedelemnélküli rokonukat a lakásukba, hogy ők is megkaphassák a gázártámogatást.
Előzmény: kalashnikitty (-)
kalashnikitty Creative Commons License 2007.06.13 0 0 27
Nem kalasnyikov, hanem

:D

a homarra blogger ir, igy a targyalasi stilusa sok esetben nem uti meg az itteni profik kifinomult erzeket, pongyolan fogalmaz, nem tesz meg distinkciokat nem alkalamazza a kodolt beszedben elhelyezendo szuksegszeru hivoszavakat - stb. abban igazad van, hogy motvalo a cikk letrejotteben a netto sunyi magyar irigyseg. a dolog kisstilu, sunyi pitanerseg, ahogy azis az hogy jopar csaladban a magas keresetu fel szepen elment bejelentetni magat a szegenyebb szulokhoz, hogy igy az idosek meg ne esenek el a kompenzaciotol, mig a kerdeses haztartas meg mar kompenzalodjon. lattam micsoda orjonges volt akkor, mikor a TIGAZ informatikai rendszerenek csukalsai miatt az ugyeseknek osszetorlodott az ugyintezni valoja.

Mint irtam mindenfele konzumalason levo tamogatast felszamolnek. 1 afa kulcs es no tamogatott energiaar. no tamogatott gyogyszerar. nem lehetne a gyogyszer dobozaert 10ezreket elkerni ha nemcsak 10%-ot kene megfizetni a gyogykezeltnek. Ha gazar tamogatas helyett az emberek a hazaikat szigetelnek akkor ugye a GDP szerkezete is javulna, mert a penz nem konzumalasra menne el, hanem beruhazasra - munkahely teremtodne emiat, stb...
Előzmény: nyiihihi (22)
nyiihihi Creative Commons License 2007.06.13 0 0 26
Jójó. A vörös alapon vörös kádárcsíkos szervezetek illetve vezetői mondtak le.
De - a kutafáját is - ők a leghangosabbak és legbefolyásosabbak.
Előzmény: dpes (25)
dpes Creative Commons License 2007.06.13 0 0 25
na de hány "nyuggerszervezet" van és hányan voltak akik "lemondtak mindenféle extrajuttatásról, ha Orbán kerülne hatalomra. "?
Előzmény: nyiihihi (23)
dpes Creative Commons License 2007.06.13 0 0 24
nem a 18 év alattiakról szól ez a topik.
nekik kinyögik a szüleik...

de egy 18 év feletti éljen meg 50.000.- foritból ÉS UTAZZON INGYEN, HURRÁ!
Előzmény: hanyattesett (21)
nyiihihi Creative Commons License 2007.06.13 0 0 23
Sajnos meg kell enniük amit főztek!

Akkora szarba azért nem lehetnek, hiszen a nyuggerszervezetek a kampányban lemondtak mindenféle extrajuttatásról, ha Orbán kerülne hatalomra.
Előzmény: dpes (16)
nyiihihi Creative Commons License 2007.06.13 0 0 22
Kedves Kalasnyikov!

Lehet, hogy félreérhető voltam. A Fika!-t a történetre értettem. Szerintem ez a sztori egy nagy kamu kitaláció vagy a bérlő/szerző halott egy jó sztorit és homárilag viszketáse volt vagy a bérlő egy segghülye. Meg az egész Homár is!!
Előzmény: nyiihihi (19)
hanyattesett Creative Commons License 2007.06.13 0 0 21
"a nyugdíjasok vannak a legnagyobb szarban"

2100 milliárd Forintos szar + TB + utazási kedvezmények. Szeretnének a 18 alattiak is ekkora szarban lenni :)
Előzmény: dpes (16)
nyiihihi Creative Commons License 2007.06.13 0 0 20
Nem fél! Elmegy majd 2010 őszén egy demszkijdzsemborira, ahol majd előadja gondját baját és Demszky, majd csak annyit mond halkan:

"Hozza csak be azokat a papírokat, majd én elintézem..."


(Egyébként jogtalan igénybevételre már most is van szabályozás)
Előzmény: kalashnikitty (12)
nyiihihi Creative Commons License 2007.06.13 0 0 19
Kb. ja!
Előzmény: kalashnikitty (7)
nyiihihi Creative Commons License 2007.06.13 0 0 18
Mindenkinek?

Most a liberális trendi, hogy amit magadnak megkeresel (magánnyuggerpénztár+önkénets+megtakarítások), annyi lesz a nyugdíjad.
Előzmény: dpes (5)
kalashnikitty Creative Commons License 2007.06.13 0 0 17
És ki az a bolond, aki arra a lakásra kért támogatást, amelyikben nem ő lakik? Figyu ez kész haszon neki ü mert begereblyézi a bérlőtől a gázártámogatás összegét is a lakbér mellé.

Előzmény: überalles (13)
dpes Creative Commons License 2007.06.13 0 0 16
a nyugdíjasok vannak a legnagyobb szarban
nem törődik velük a kutya sem.
nem termel, nem fogyaszt!...

( nincs miből. )
Előzmény: kalashnikitty (12)
überalles Creative Commons License 2007.06.13 0 0 15
2 évre visszamenően meg akard visszafizettetni, idén januártól  műxik  ez a támogatás. :))
Előzmény: kalashnikitty (12)
dpes Creative Commons License 2007.06.13 0 0 14
"amikor ilyen rossz gazdasági helyzetben van az ország, akkor egyesek ennyire pofátlanok."

Szerinted a kisnyugdíjas kúrta el?

Valahol melegedett nem? Tudomásom szerint csak 1 ingatlanra lehet visszaigényelni.
ha van még egy lakása akkor azza már nem kapott támogatást.


"de hamár homár, szedjük csak még be a bérlőtől a támogatás összegét is..."

erre meg a tanárom jut eszembe: "Ez az iskola nem kötelező!...."


Előzmény: kalashnikitty (12)
überalles Creative Commons License 2007.06.13 0 0 13

És ki az a bolond, aki arra a lakásra kért támogatást, amelyikben nem ő lakik?

 

...meg a  pártokat se támogatnám a közpénzből, az egyházakat meg tartsák el a   hívők , a sportklubokat meg a drukkerek.

 

Az állami lenyúlásokat  sokalld, ne  a hozzád hasonló sorsúak 4-5 ezer forintos  kis trükköcskéit, már ha igaz a példa, amit leírtál. Én továbbra is fenntartással kezelem.

Előzmény: kalashnikitty (12)
kalashnikitty Creative Commons License 2007.06.13 0 0 12
egy üzleti célú ingatlannal fundál a tulajdonos jogalanyiságot a szociális segélyre. ez tűrhetelen én visszafizettetném vele a segély össyegét 2 évre visszamenőleg, kamatos kamattal. szörnyű, hogy amikor ilyen rossz gazdasági helyzetben van az ország, akkor egyesek ennyire pofátlanok. Ráadásul számára effektíve totál érdektelen a gázár támogatott volta ugye, mert a rezsit a bérlő fizeti. de hamár homár, szedjük csak még be a bérlőtől a támogatás összegét is...
Előzmény: überalles (8)
überalles Creative Commons License 2007.06.13 0 0 11

Valahogy így  képzelem én is.

 

Abban meg biztos vagyok, hogy 100 kiadott lakásból, 1 után ha fizetnek adót.  Az adócsalás nem kimondottan a nyugdíjasok privilégiuma. :D

Előzmény: krogo (9)
kalashnikitty Creative Commons License 2007.06.13 0 0 10
ezt én így látatlanba nem merném kimondani .
Előzmény: krogo (9)
krogo Creative Commons License 2007.06.13 0 0 9

nem a támogatásoktól, hanem a túlfizetéstől tud csak lennullázódni. persze jobban megnézve a száűmlát megtalálható az egyenleg, hogy hoppá, ki tartozik kinek és mennyivel.

0 forintos gázfogyasztás ugyanis nincs, az albérlő egy fasz.

a nyugdíjas meg maximum adócsaló lehet, ha a bérleti díj után semmit sem fizet.

Előzmény: überalles (8)
überalles Creative Commons License 2007.06.13 0 0 8

Megnézném azt a támogatásoktól lenullázódó számlát. Ilyen csak a mesében van.

 

Az albérlő meg  gyorsan vegyen egy lakást, hogy kaphasson ő is támogatást.

Legközelebb meg azt fogja reklamálni,hogy magasabb lakbért fizet a tulajnak, mint a lakás  közös költsége?

Előzmény: kalashnikitty (-)
kalashnikitty Creative Commons License 2007.06.13 0 0 7
namost mi módon is befolyásolja az albérleti díjat ez a dolog? kb semennyire.
Előzmény: nyiihihi (4)
Irgalmas Creative Commons License 2007.06.13 0 0 6
90-ért mennyit adnak?
Előzmény: dpes (5)
dpes Creative Commons License 2007.06.13 0 0 5
60 év munkáért 53.267 ft. jár... :o((
Előzmény: nyiihihi (0)
nyiihihi Creative Commons License 2007.06.13 0 0 4
E lehet menni az órszából!
El lehet menni másik albérletbe!
Föl lehet jelenteni a kisnyugdíjast!
Vagy kussolok és fizetek!

Jaaa, hogy kell az albérlet, mert azért mégsem 60ezer hanem csak 55ezer és inkább csak nyelek, de ez kurvára jogtalan, de ebben azért a bérlő is részt esz, mert nincs más, AZ MÁS (?)


EGyébként a cikk tökhülye, nem kell ehez számlaképesnek lenni, elég, ha csak adószámmal rendelkező magánszemély. Fika!
Előzmény: kalashnikitty (-)
Irgalmas Creative Commons License 2007.06.13 0 0 3

Az önzetlen nyugdíjas...

Ha sok ilyen van, meg kell adni a választójogot 16 éves kortól!

te komolyan veszed magad? Creative Commons License 2007.06.13 0 0 2

 

Kisznyugdíjas?

 

nyiihihi Creative Commons License 2007.06.13 0 0 0
0 munkáért 0 profit jár
Előzmény: kalashnikitty (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!