Keresés

Részletes keresés

kisspepe Creative Commons License 2012.09.25 0 0 5

Sziasztok!

Hát elég régi már ez a téma, de mivel a problémámnak felesleges lett volna új témát nyitni, ezért a kérdésemet felteszem itt.

Nem tudom hányan használhatják az iGoogle szolgáltatást, de szerintem ez egy jó szolgáltatás. Én már elég régóta használom kezdőoldalnak, ugyanis kint van rajta minden ami kell, egy óra, gmail, időjárás, és egy két RSS feed. A probléma, hogy ezt már csak 1 évig használhatom, mivel a Google megszűnteti az iGoogle-t sajnos.

A Google azt állítja, hogy a megszűnés oka, hogy kevesen használják, és a Google Chrome alkalmazásokkal kiváltható az iGoogle. Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem.

Google Chrome-ot használok, úgyhogy ezzel nincs gond, de ha a Chrome internetes áruházból felteszek egy alkalmazást, akkor végülis az alkalmazások fülön létrejön egy link az adott oldalra, ahol a szolgáltatás található. Kérdem én, hogyan lehet a Chrome alkalmazásokkal kiváltani az iGoogle-t. Hogy tudom én Chrome-ban megcsinálni azt, hogy amikor elindítom a kezdőoldalon kint legyen egy óra, a Gmail beérkező levelek, pár RSS feed stb.???

ifjú padavan Creative Commons License 2007.09.04 0 0 4

A többi hasznos hozzászólást is köszönöm.

Előzmény: ifjú padavan (3)
ifjú padavan Creative Commons License 2007.06.13 0 0 3
Kőszönőm a hassznos választt :)
Előzmény: halinorbi (1)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.13 0 0 2

megbocsátani

Ha már én is itt vagyok...:-)))

Előzmény: halinorbi (1)
halinorbi Creative Commons License 2007.06.13 0 0 1

OFF:

automatikusan, mindig...

ha már itt vagyok:
szerviz, árboc, kilométer, muszáj, kultúra (-de kulturális), megocsátani (j nélkül)... na ennyi.

Előzmény: ifjú padavan (-)
bindera Creative Commons License 2007.06.13 0 0 0
0-ra?
ifjú padavan Creative Commons License 2007.06.13 0 0 topiknyitó

Ide mindenféle iGoogle kérdések jöhetnek. Ha valaki tudja megválaszolja.

Én arra vagyok kiváncsi, hogy be lehet-e állítani, hogy a visszaszámláló mindíg autómatikusan a következő Google Calendar naptárbejegyzésből számoljon vissza?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!