Egy másik topikban szólt hozzá egy bánatos férfi, azon panaszkodva, hogy ha egy férfi „korrekt” a nőhöz, azt a nők szinte a gyengeség jelének fogják fel.
Igaza van, a lényeget tekintve, ám mintha mégsem értené a lényeg valódi mélységét!
Azt válaszoltam, hogy a férfiak (na jó, a legtöbb férfi) a korrektséggel azt kívánják leplezni, hogy valójában nem kockázatvállalóak, azt várják, hogy a nő kezdeményezzen, annyira félnek a kudarctól.
Igen, válaszoltam, a „korrekt” férfiak unalmasak, és a kihívásra vágyó nők számára érdektelenek. A férfi legyen pimasz, ám úgy, hogy ezzel ne ellenszenvessé, hanem izgalmassá váljék. Nem könnyű – ismertem el -, ám ne is legyen könnyű egy nőt meghódítani, a szó legszorosabb értelmében! Miért is kellene könnyűnek lennie?
Mit gondoltok, nőtársak? Korrekt? Vagy rámanős pimasz?
Visszatérek én szívesen, de úgy látom, másokat nem érdekel a topik túlságosan. Úgy látom, a hapsik nagyon egyszerűnek gondolják a nőket. Nem arról van szó, hogy „rosszfiúkra” bukunk, mert én például egy rosszfiúval nem tudnék elképzelni semmilyen tartósabb kapcsolatot. Ám ettől még igaz lehet, hogy legrosszabb ösztöneimre ők képesek hatni, a gyors vágyat ők tudják leginkább felébreszteni, (meg azok, akiknek pazar a humoruk), de mi sem vagyunk egyformák, sőt, mi is más- és másmilyenek vagyunk akár naponta változó hangulataink nyomán. Ez az egészben a legcsodálatosabb, hogy kifürkészhetetlenek vagyunk, kiszámíthatatlanok, amúgy megjegyzem, a férfiak és éppen ilyenek. Ezt is szeretjük bennük, nem igaz?
Hello! Gondoltam újraélesztem ezt a topicot. Nők, csajok irjatok! De ne biólógiáról, meg szocializációról, meg hogy legyen-e emancipáció meg ilyenek! Szóval ne filozofálást. Olyanokat akarok olvasni mint amiket Romantique(bocs ha rosszul irtam). Nem is tudom ő nem volt elvont, meg szitukat irt le. (Remélem visszatérsz). Nekem most vannak új tapasztalataim. Én elég jól nézek sokan mondták, de szabálytisztelő lettem és nem igazán akart már annyi csaj mint középsuliban. Nagyon megcsappant a rajongóim száma.:) De vannak nem régről olyan tapasztalataim, hogy volt hogy néhányszor pofátlanul megszegtem a bizonyos szabályokat és amikor látták a csajok akkor rgtön ment a félreérthetetlen szemezés. Egyszerre újból vonzó lettem úgy tűnik. De ez szerintem nem azt jelenti hogy a nők csak a rosszfiúkra buknának, hanem szerintem mint minden ember szeretik a hatalmat. A hatalmunkat lehet rosszra és jóra használni, és vannak szabályok amiket meg kell szegni mert ostobák, igazsgtalanok és ártalmasak.( Én egy ilyet szegtem meg, de akkor is bátor tettnek tünhetett). Szóval csajok meséljetek arról mire vágytok, mit éreztek, hiszen tudjátok hogy szinte mindent értetek (is) és miattatok csinálunk. A mi sikereink a tietek is... Nélkületek sokkal kevesebbre mennénk.
javarészt igy mukodik, de azért ezt az emberek ovatosabban adják elő mert igy eléggé lehangoló.. ha mondjuk óvatosabban fejted ki ezt akkro meg inkorrekt vagy mert nem voltál őszinte.. :) vágod ? :)
itt csak az ismerkedés hossza az ,ami más és más mindenkinél... én pl óvatos vagyok rengeteg kis huncut provokatív álteszttel ...gyorsan lezavarom ...aztán persze kell az ágy ...mert ha ott nem jó akkor a többi semmit nem ér...de csak az nálam kevésss
A szakításnál meg...: Nekem van volt koll ,akit nagyon szeretek ,mert nagyon tisztességes és helyes volt mindig velem...és minden volt pasimmal szépen és jó viszonyban váltam el...szerintem nem kell minden köteléket karddal elvágni...akit mellém sodort az élet annak mindig örülök..
a szemét embereket szoktam nagysöprűvel kisöpörni..azokkal minek bármi kapcsolat...szerencsére eddig egy volt ,akivel igazán tele volt a hócipőőőő az is kollnő volt...és a végén láttam orvoshoz kellett volna küldeni ,de nagyon komolyan....
Tudod minden kapcsolatnak a jó szex az alapja, enélkül nem működik. Tehát a menetrend: ismerkedés, dugás, aztán apránként kiderül hogy dugunk-e holnap is, a jövő héten is, meg 20 év múlva is, vagy úgy fogja érezni megint átbaszta egy inkorrekt pasi. Lehet hogy ez paradox, de attól még így működik.
Nem mindennapos esetről beszélek. Ez hétköznapi kapcsolatokra is igaz pl. munkahely. Én vallom, hogy aminek vége annak vége, nem kell annak folytatódnia.
Persze hogy. A pasik azok korrektek, csak a mocsok nők nem. A befőtt meg elrakja a nagymamát. :-D Nincs ilyen, a hülye picsákat mindenki átcseszi mert csak dugásra jók, egy normális csajt meg úgyse tudnák, meg miért is akarnák?!
velem ez nem sűrűn fordult elő és gyanakvó sem vagok csak akkor azonnal észrevettem a gáz dolgakat és akárhogy is fájt ...de mentem...ettől függetlenül sztem a legtöbb pasi igen is korrekt inkább a csajok ferdítenek meg kampóznak jobbra balra...
én jó viszonyba maradtam minden exxel ,bár tudod van akinek annyira fáj a szakítás ,hogy inkább elmenekül...
Megerősítettél! :o))) Egyébként furcsa mód mindig mindenki ha beszélgetünk ezt mondja, de aztán ha helyzet van akkor máshogy cselekszik. Szívtam már meg azért mert nem engedtem a 21-ből, de nem bánom. Azt gondolom az embernek magával kell elszámolnia nem mással és amíg én bele tudok nézni szemekbe addig nem lehet gond.
Nekem ne mond! Valami különleges érzékkel szagolom ki az ilyesmit, persze az is lehet a gond, hogy hiszek abba, hogy részletekbe a lényeg. Ettől persze lehetek állandó gyanakvó, de az ördög nem alszik és nem zörög a haraszt közhelyek mélységesen beváltak. Ki nem álhatom, ha hülyére akarnak venni vagy vesznek is. Egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot, nem hiszek az újrakezdésben, bár egyszer megtettem. A sunyizást, a hazugságot meg nem bírom megbocsátani. Visszaolvasva kegyetlenül hangzik, de az elveimhez rohadtul ragaszkodom. És érdekes mód azt is megszenvedtem, ha baráti körömben derült ki, hogy valaki nem túl korrekt módon áll a párjához. Ilyenkor lázadás van részemről, mégha nem is vagyok érintett az ügyben.
az olyan, hogy nem nagyon kell körbenéznie az embernek és a baráti társaságában talál rengeteg ilyet! A magyarázat erre mindig az, hogy azért ez a kamu kapcsolat biztonságot jelent. Kinek mi a biztonság...meg mi a boldogság?!
Ti itt korrektségről, meg sumákolásról beszéltek, a valóság azonban az, hogy iszonyat sok látszat házasság és kapcsolat van, ahol sem sumákságból, sem korrektségből nem mondja el a szitut a másik, na ez milyen mán???
persz de az ilyentól sörgősen el kell húzni a csikot ,mert egy lelketlen vadbarom és még a dühödre sem érdemes jobb előbb és igen gyorsan lelépni és menni a fenébe...