Keresés

Részletes keresés

Romantique Creative Commons License 2008.11.21 0 0 580
Visszatérek én szívesen, de úgy látom, másokat nem érdekel a topik túlságosan. Úgy látom, a hapsik nagyon egyszerűnek gondolják a nőket. Nem arról van szó, hogy „rosszfiúkra” bukunk, mert én például egy rosszfiúval nem tudnék elképzelni semmilyen tartósabb kapcsolatot. Ám ettől még igaz lehet, hogy legrosszabb ösztöneimre ők képesek hatni, a gyors vágyat ők tudják leginkább felébreszteni, (meg azok, akiknek pazar a humoruk), de mi sem vagyunk egyformák, sőt, mi is más- és másmilyenek vagyunk akár naponta változó hangulataink nyomán. Ez az egészben a legcsodálatosabb, hogy kifürkészhetetlenek vagyunk, kiszámíthatatlanok, amúgy megjegyzem, a férfiak és éppen ilyenek. Ezt is szeretjük bennük, nem igaz?
Előzmény: Törölt nick (574)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.07 0 0 578
Bár ha belegondolunk, ha ez tetszik egy csajnak lehet hogy csak hideg számítás az egész...: Az a pasi életrevaló és el tud tartani.
Előzmény: Törölt nick (574)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.27 0 0 577
Szerintem még lehetne irni érdekes szitukat.


Törölt nick Creative Commons License 2007.11.27 0 0 576
Irjatok!:-)
Előzmény: Törölt nick (575)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.27 0 0 575
Nem hétvégén kellett volna beirnom.:)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.24 0 0 574
Hello! Gondoltam újraélesztem ezt a topicot. Nők, csajok irjatok! De ne biólógiáról, meg szocializációról, meg hogy legyen-e emancipáció meg ilyenek! Szóval ne filozofálást. Olyanokat akarok olvasni mint amiket Romantique(bocs ha rosszul irtam). Nem is tudom ő nem volt elvont, meg szitukat irt le. (Remélem visszatérsz). Nekem most vannak új tapasztalataim. Én elég jól nézek sokan mondták, de szabálytisztelő lettem és nem igazán akart már annyi csaj mint középsuliban. Nagyon megcsappant a rajongóim száma.:) De vannak nem régről olyan tapasztalataim, hogy volt hogy néhányszor pofátlanul megszegtem a bizonyos szabályokat és amikor látták a csajok akkor rgtön ment a félreérthetetlen szemezés. Egyszerre újból vonzó lettem úgy tűnik. De ez szerintem nem azt jelenti hogy a nők csak a rosszfiúkra buknának, hanem szerintem mint minden ember szeretik a hatalmat. A hatalmunkat lehet rosszra és jóra használni, és vannak szabályok amiket meg kell szegni mert ostobák, igazsgtalanok és ártalmasak.( Én egy ilyet szegtem meg, de akkor is bátor tettnek tünhetett). Szóval csajok meséljetek arról mire vágytok, mit éreztek, hiszen tudjátok hogy szinte mindent értetek (is) és miattatok csinálunk. A mi sikereink a tietek is... Nélkületek sokkal kevesebbre mennénk.
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.22 0 0 573
javarészt igy mukodik, de azért ezt az emberek ovatosabban adják elő mert igy eléggé lehangoló.. ha mondjuk óvatosabban fejted ki ezt akkro meg inkorrekt vagy mert nem voltál őszinte.. :)
vágod ? :)
Előzmény: perverzállatvagyok (565)
zéééz Creative Commons License 2007.08.22 0 0 572
hát ez nem valami korrekt dolog...szálakat csak úgy elvarratlanul hagyni a gyávák műve....
Előzmény: LilThekita (571)
LilThekita Creative Commons License 2007.07.24 0 0 571
Én nehezen ismerkedem, gyorsan pakolok. Tézis megdöntve! :o)
Előzmény: Törölt nick (567)
feky72. Creative Commons License 2007.07.22 0 0 570
hülyeség . nem a sex az alapja
Előzmény: perverzállatvagyok (565)
zéééz Creative Commons License 2007.07.22 0 0 569
ki könnyen ismerkedik az közvetlen((-:

ásó -kapa--nagyharang..én hiszek benne...

szóval hol és kinek osztod az észt?
Előzmény: Törölt nick (567)
[virgo] Creative Commons License 2007.07.21 0 0 568
Off
Günter a másik topikban már találgatják,kinek a másodnikkje lehetcc:-D
On
Előzmény: Törölt nick (567)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.21 0 0 567

felületesen olvasva jelentős ismerkedési rutinok vannak itt...

nem lesz vége ? mármint megállapodva, ásókapanagyharag ami csak kell?

illetve lehet-e vége így, mert hamar pakol aki könnyen smerkedik

 

Előzmény: zéééz (566)
zéééz Creative Commons License 2007.07.21 0 0 566
itt csak az ismerkedés hossza az ,ami más és más mindenkinél... én pl óvatos vagyok rengeteg kis huncut provokatív álteszttel ...gyorsan lezavarom ...aztán persze kell az ágy ...mert ha ott nem jó akkor a többi semmit nem ér...de csak az nálam kevésss


A szakításnál meg...: Nekem van volt koll ,akit nagyon szeretek ,mert nagyon tisztességes és helyes volt mindig velem...és minden volt pasimmal szépen és jó viszonyban váltam el...szerintem nem kell minden köteléket karddal elvágni...akit mellém sodort az élet annak mindig örülök..


a szemét embereket szoktam nagysöprűvel kisöpörni..azokkal minek bármi kapcsolat...szerencsére eddig egy volt ,akivel igazán tele volt a hócipőőőő az is kollnő volt...és a végén láttam orvoshoz kellett volna küldeni ,de nagyon komolyan....
Előzmény: perverzállatvagyok (565)
perverzállatvagyok Creative Commons License 2007.07.20 0 0 565
Tudod minden kapcsolatnak a jó szex az alapja, enélkül nem működik. Tehát a menetrend: ismerkedés, dugás, aztán apránként kiderül hogy dugunk-e holnap is, a jövő héten is, meg 20 év múlva is, vagy úgy fogja érezni megint átbaszta egy inkorrekt pasi. Lehet hogy ez paradox, de attól még így működik.
Előzmény: LilThekita (563)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.20 0 0 564
Egynek jo... Nem tul szimpatikus hozzaallas, de evvan.
Előzmény: LilThekita (563)
LilThekita Creative Commons License 2007.07.20 0 0 563
Akkor minek dugni a hülyéket, ha van normális is? Paradox!
Előzmény: perverzállatvagyok (560)
LilThekita Creative Commons License 2007.07.20 0 0 562
Nem mindennapos esetről beszélek. Ez hétköznapi kapcsolatokra is igaz pl. munkahely. Én vallom, hogy aminek vége annak vége, nem kell annak folytatódnia.
Előzmény: zéééz (559)
zéééz Creative Commons License 2007.07.20 0 0 561
igen persze ,de néha a sündisznó is összekeveri a kefét meg a másik sünt.. a külső megtéveszt...
Előzmény: perverzállatvagyok (560)
perverzállatvagyok Creative Commons License 2007.07.20 0 0 560
Persze hogy. A pasik azok korrektek, csak a mocsok nők nem. A befőtt meg elrakja a nagymamát. :-D Nincs ilyen, a hülye picsákat mindenki átcseszi mert csak dugásra jók, egy normális csajt meg úgyse tudnák, meg miért is akarnák?!
Előzmény: zéééz (559)
zéééz Creative Commons License 2007.07.20 0 0 559
velem ez nem sűrűn fordult elő és gyanakvó sem vagok csak akkor azonnal észrevettem a gáz dolgakat és akárhogy is fájt ...de mentem...ettől függetlenül sztem a legtöbb pasi igen is korrekt inkább a csajok ferdítenek meg kampóznak jobbra balra...

én jó viszonyba maradtam minden exxel ,bár tudod van akinek annyira fáj a szakítás ,hogy inkább elmenekül...
Előzmény: LilThekita (556)
LilThekita Creative Commons License 2007.07.19 0 0 558
Megerősítettél! :o))) Egyébként furcsa mód mindig mindenki ha beszélgetünk ezt mondja, de aztán ha helyzet van akkor máshogy cselekszik. Szívtam már meg azért mert nem engedtem a 21-ből, de nem bánom. Azt gondolom az embernek magával kell elszámolnia nem mással és amíg én bele tudok nézni szemekbe addig nem lehet gond.
Előzmény: csabilaci (557)
csabilaci Creative Commons License 2007.07.19 0 0 557
jogos.....ez igy van!!!
Előzmény: LilThekita (554)
LilThekita Creative Commons License 2007.07.19 0 0 556
Nekem ne mond! Valami különleges érzékkel szagolom ki az ilyesmit, persze az is lehet a gond, hogy hiszek abba, hogy részletekbe a lényeg. Ettől persze lehetek állandó gyanakvó, de az ördög nem alszik és nem zörög a haraszt közhelyek mélységesen beváltak. Ki nem álhatom, ha hülyére akarnak venni vagy vesznek is. Egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot, nem hiszek az újrakezdésben, bár egyszer megtettem. A sunyizást, a hazugságot meg nem bírom megbocsátani. Visszaolvasva kegyetlenül hangzik, de az elveimhez rohadtul ragaszkodom.
És érdekes mód azt is megszenvedtem, ha baráti körömben derült ki, hogy valaki nem túl korrekt módon áll a párjához. Ilyenkor lázadás van részemről, mégha nem is vagyok érintett az ügyben.
Előzmény: zéééz (555)
zéééz Creative Commons License 2007.07.19 0 0 555
én a sumákolástól hányok ,de sugárban és a gáz az hogy azonnal kiszagolom... lépek is elfele , de azonnal...
Előzmény: LilThekita (554)
LilThekita Creative Commons License 2007.07.17 0 0 554
az olyan, hogy nem nagyon kell körbenéznie az embernek és a baráti társaságában talál rengeteg ilyet!
A magyarázat erre mindig az, hogy azért ez a kamu kapcsolat biztonságot jelent. Kinek mi a biztonság...meg mi a boldogság?!
Előzmény: masztiff (552)
zéééz Creative Commons License 2007.07.11 0 0 553
igen az mán nagy gááááz mert akkor huzzon el ,ha nem bír öszinte lenni a társával. együttélésre ugyanezt mondom
Előzmény: masztiff (552)
masztiff Creative Commons License 2007.07.11 0 0 552
Ti itt korrektségről, meg sumákolásról beszéltek, a valóság azonban az, hogy iszonyat sok látszat házasság és kapcsolat van, ahol sem sumákságból, sem korrektségből nem mondja el a szitut a másik, na ez milyen mán???
Előzmény: zéééz (551)
zéééz Creative Commons License 2007.07.10 0 0 551
persz de az ilyentól sörgősen el kell húzni a csikot ,mert egy lelketlen vadbarom és még a dühödre sem érdemes jobb előbb és igen gyorsan lelépni és menni a fenébe...
Előzmény: Törölt nick (544)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.10 0 0 550

Nem vettem szemelyeskedesnek, szerintem csak felreertettel.

Szoval nem konkret peldat hoztam, csak egy lehetsegeset.

Előzmény: [virgo] (549)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!