Keresés

Részletes keresés

tutimagantanar Creative Commons License 2023.05.03 0 0 16

Angol nyelvtanárt keresel?

Nézz szét a TUTI magántanár-közvetítőn: https://tutimagantanar.hu/angoltanar

Több mint 100 angoltanár hirdetése egy helyen.

Egyszerű, gyors, ingyenes tanárkeresés regisztráció nélkül. :)

[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2017.07.13 0 0 13

kösz.

Előzmény: Pünkösdi Kató (12)
Pünkösdi Kató Creative Commons License 2017.07.13 0 0 12

Az origo oldalán A2 belépő szintet találtam. 

Előzmény: [fidelio] Pirandus (11)
[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2017.07.05 0 0 11

Üdv a topiknak. Gyakorlati kezdő  kérdésem: az "alap C" a lehető legkezdőbb nyelvvizsga szint, vagy van még kezdőbb?

Pünkösdi Kató Creative Commons License 2017.07.05 0 0 10

Szerintem olyan, hogy jó vélemény, tapasztalat..., hát nehéz lesz. Akinek sikerült megtanulni ott a nyelvet, az dicséri, akinek nem, az szidja. Skype? Mert netes tanfolyamról nem hallottam, skype-on tanítanak tanárok. Hogy melyikük a jó? Ki kell próbálnod. Én még nem skype-oztam, még ismerőssel sem, így erről nincs tapasztalatom. 

Előzmény: Törölt nick (-)
tutimagantanar (X) 2017.06.23 0 0 9

Sziasztok!

 

Ha magántanárt kerestek a nyelvvizsgára való felkészüléshez, nézzetek szét a TUTI magántanár-közvetítőn. Rengeteg angoltanár hirdetését találjátok a weboldalon:

 

www.tutimagantanar.hu

 

Egyszerűen, gyorsan, ingyenesen, regisztráció nélkül lehet magántanárt keresni az oldalon. Sokan vállalnak online oktatást is.

 

 

 

noctuam Creative Commons License 2012.11.03 0 0 7

Kaposváron angol oktatást (általános és szakmai), korrepetálást, szintentartást, társalgást, nyelvvizsgára ( TELC, ECL, Origo-ITK, EURO), érettségire (emelt és közép szint), külföldi munkára felkészítést vállalok alaptól felsőfokig. Honlapfordítás, üzleti levelezés és fordítás. Csoportos  oktatás kedvezményesen.  noctuam@freemail.hu  06703948614

gabriell71 Creative Commons License 2012.07.03 0 0 6

A www.angolnyelvtanitas.hu-n vannak nyelvvizsgára felkészítő anyagok, kész feladatsorok is. Ingyenes anyagok és fizetősek is vannak. Valamint a nyelvvizsgák leírását is megtalálod itt: http://angolnyelvvizsga.hu/nyelvvizsgavalasztas/nyelvvizsgak-leirasa

 

angi; Creative Commons License 2012.03.17 0 0 4

Itt ingyenes próbaórát kapsz minden nyelvtudás-szinten:

www.skypenglish.us

Előzmény: Törölt nick (-)
Predator X Creative Commons License 2007.06.15 0 0 3

Vicces angol nyelvlecke kezdőknek és utazóknak az utazas.webcsatorna.hu-n:

http://webcsatorna.hu/filmek/utiszotar_1&show=0

Daikini Creative Commons License 2007.06.11 0 0 1
Szerezz magantanart, es mondd el az igenyeidet. Aranylag olcso, es nem kockazatos, mert az elso par alkalommal kiderul, hogy kamuzott-e.
Előzmény: Törölt nick (-)
Tombolda Creative Commons License 2007.06.11 0 0 0
0 tapasztalat0m van.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.11 0 0 topiknyitó
Angol alapfokú C nyelvvizsgára lenne szükségem. Sajnos vidéken lakom, minden messze van. Tanultam angolt korábban, de jó volna valami vizsgaelőkészítő tanfolyam, kimonottan alap C-re. Nincs valami jó internetes tanfolyam? Nézegettem a neten, de félek a pénzlenyúlóktól. Szóval olyan érdekelne, amiről jó vélemény/tapasztalat van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!