Keresés

Részletes keresés

es48bp Creative Commons License 2008.01.10 0 0 1

Szia Phroteus !

 

Most én kérdezném tőled, hogy az eltelt fél évben szereztél-e tapasztalatot a szilikofóbról, avagy esetleg mást használtál eredményesen?

Üdv. es48bp

hour Creative Commons License 2007.06.09 0 0 0
sajn0s, 0 infóm van.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.09 0 0 topiknyitó

Sziasztok

Az lenne a kérdésem, hogy használta e már valaki ezt a vegyi szigetelést, és mi a vélemény róla?

Üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!